Redakce Choice

Barva v oblečení: módní odstíny, správné kombinace

Anonim

Módisté ​​celého světa věnují zvláštní pozornost nejen stylům svých šatů, ale také barvě oblečení. Koneckonců, barevná paleta se liší od sezóny k sezóně. Myslíte si, že je to rozmar návrhářů, kteří vytvářejí umělou poptávku po svých produktech? Ne, všechno je mnohem složitější. Pokud chcete vědět, kdo vytváří módní barvy, stejně jako jaké barvy věnovat pozornost letos, přečtěte si článek.

Kdo vytváří barevné trendy?

Mnoho lidí si myslí, že slavní couturiers se neřídí žádnými pravidly a slovo „canon“ jim není známo. To není. Módní domy věnují velkou pozornost barvám v oblečení. Stanovují trendy pro své nové kolekce a zaměstnanci Pantone Color Institute studují a analyzují informace, které jsou vidět na dráhách. Vyberou si nejoblíbenější barvy od módních návrhářů a zapíšou je do trendů. V průběhu roku se tento seznam bude řídit všemi lidmi, kteří mají alespoň nějaký vztah k umění. Pozornost věnovaná módním barvám je dána masovým trhem, květinářstvím, vizážistkami, kadeřníky a mistry nail art. A světové módní domy se budou řídit těmito pravidly při výběru tkanin pro jejich budoucí sbírky. Zde je takový zajímavý cyklus barev ve světě módy.

Ultrafialové

Líbí se vám nasycené barvy v oblečení? Pak UV může být váš oblíbený. Tato barva je neuvěřitelně hluboká, může to být jak základna, tak stylový akcent. Ultrafialové záření samozřejmě nedokáže nahradit černou, ale vše se k tomu pohybuje. Pokud chcete být v trendu, pak se vzdát klasické kombinace černé a bílé. Preferujte tmavé ultrafialové a písčité odstíny. Tato řada vypadá stylově, krásně a netriviálně. Jaké barevné kombinace v oblečení byste se měli podívat? Věnujte pozornost kombinaci ultrafialového a všech módních světlých barev této sezóny. Tmavá základna bude vypadat dobře se zlatým vápnem, s šedou a nebeskou modrou. Módní odstín je univerzální, dívky všech typů barev ho mohou nosit.

Sky blue

Pokud jste blondýnka, pravděpodobně znáte barvy v oblečení, které vám nejvíce vyhovuje. Sky blue může zdůraznit něžnost kůže, osvěžit pleť a učinit obraz tajemným. Blonde, sázení na nebesky modré, a ne na růžové, prostě neztrácí. Ušlechtilá barva bude dobře vypadat v oblečení z létajících tkanin. Tenké šifónové šaty, halenky a sukně mohou udělat dívku nymfou. To bude působit dojmem, že dáma právě vyšla z mořské pěny. Obloha modrá je kombinována s jinými barvami v oblečení. Například je dobře doplněn šedou, olejovou, modrozelenou a mořskou pivoňkou. Mícháte-li chladné odstíny a základní barvy, získáte zajímavé obrazy, ze kterých je prostě nemožné se odvrátit.

Mořské pivoňka

Jste fanouškem tmavých barev? Pak věnujte pozornost mořské pivoňce. Tato barva je sytě tmavě modrá. Šlechta barvy může v této sezóně zdůraznit saténové i trendové sametové tkaniny. Děvčata mohou s tímto mořským obrazem vytvořit stín. Jasné bílé červeno-modré gama by bylo vhodné hledat jak v zimě, tak v létě. Pokud si vyberete šaty na večeři nebo společenskou akci, ale nechcete jít do černých šatů, dávejte přednost mořská pivoňka. V této barvě bude vypadat stylově jako délka mini šaty a módní midi sukně. Opravdu, mořská pivoňka je univerzální barva oblečení. Kombinace barev s tímto odstínem mohou být jak odvážné, tak klidné. Pokud chcete vyčnívat z davu, dávejte přednost červené, ultrafialové nebo bohaté žluté. Pokud chcete vytvořit ležérní luk, použijte šedou nebo růžovou barvu.

Bohatá žlutá

Máte rádi světlé barvy? Bohatá žlutá bude vyhovovat vašemu vkusu. Zbytek módních barev vypadá na pozadí slunečných odstínů velmi omezeně. A to není překvapující. Přes všechny módní trendy jsou červené a žluté barvy nezbytné pro každou letní sezónu. Jedná se o univerzální odstíny, které jsou vhodné pro jednoduché, ale zároveň velmi elegantní obrazy. Můžete si vybrat světlé šaty nebo koupit oříznuté top. Jakákoliv žlutá barva přitahuje pozornost kolemjdoucích. Jaké barevné kombinace mám použít? Barva oblečení, módní v této sezoně, je dobře kombinovaná s jakýmikoli okrovými odstíny. Lze ji úspěšně kombinovat se žlutým šedým a zlatým vápnem. Pokud chcete něco jasného, ​​vyberte si cihlově červenou nebo mořskou pivoňku.

Zlaté vápno

Líbí se vám zelená? Věnujte pozornost zlatému vápnu. Oblečení nasycené zeleně v této sezóně nebude úspěšné. Stín veselé čerstvé zelené bude populární. Díky své univerzálnosti může být považován za jednu ze základních barev. Stín zlatého vápna je vhodnější pro brunetky. Zelená a žlutá výhodně vyrazit na kůži a zaměřit se na obličej a ruce. Můžete si koupit šaty v módní barvě nebo raději halenku. Pokud jde o materiál, podívejte se na atlas. Že bude schopen otevřít všechny vznešené hry zlatého vápna.

Na tuto barvu oblečení můžete bezpečně vsadit. Kombinace barev se zlatým vápnem musí být ušlechtilá. Hnědá, šedá, modrá, žlutá a písek se mu dobře hodí.

Světle fialová

Líbilo se vám vždy bílé? Tato sezóna bohužel není relevantní. Ale s jedním odstínem, návrháři vždy nabízejí alternativu. Tato sezóna by měla věnovat pozornost světle fialové. Fialové věci jsou dnes důležitější než kdy jindy, a proto jsou i všechny odstíny lila v trendu. A pokud vezmete v úvahu mód pro práškové a bělené barvy, je zcela zřejmé, jak světle fialová vydláždila cestu pro světová pódia. Tento odstín je vhodnější pro tmavé dívky se světlou pletí. Dámský barevný typ "Léto" bude vypadat trochu mimozemšťan ve světlých šatech s lila studeným midtone. Módní ženy by si proto měly zvolit teplé barevné schéma.

Co stejní stylisté nabízejí, aby se kombinace barev? Barvy oblečení, které mohou dobře harmonizovat se světle fialovou by měly být studené. Růžová levandule, mořská pivoňka, modrá obloha a ultrafialové záření. Obecně platí, že všechny módní palety studené barvy.

Růžová levandule

Tato barva je určitě vhodná pro blondýnky. Fuchsia opustila módní pódia už dávno a měkké pastelové barvy ji nahradily. Jemná růžová s nádechem fialového podtónu je ideální pro jarní čas. Zdůrazňuje dobře aristokracii spravedlivé pleti a dodává svěžest obrazu. Nemyslete si, že růžová levandule byla vytvořena pouze proto, aby byla barva světlých šatů. Stín je ideální jak pro teplé svetry, tak pro kabáty a pláště. V této barvě si můžete vybrat i příslušenství, například módní batoh.

Co stylisté doporučují kombinaci barev? Barva oděvu, která dokonale doplňuje růžovou levanduli: bílou, šedou a červenou. Mělo by být chápáno, za jakých okolností uděláte obraz. Pokud potřebujete udělat dojem z obchodní dámy, vezměte si omezené barevné schéma, a pokud chcete přilákat pozornost opačného pohlaví v klubu - dávejte přednost jasnému přidání studeného stínu.

Portské víno

Tmavý vínový odstín je favoritem mnoha dívek. To je obzvláště důležité v zimě. Pokud chcete vyniknout, ale nemáte cíl přilákat pozornost všech s křiklavou červenou barvou, vyberte si šaty v barvě portského vína. Tento odstín vyhovuje majestátním dámám s jasným vzhledem. "Šedá myš" víno barva není atraktivnější, vytvořit nějaké disonance mezi dámou a její šaty. Je těžké říci, komu barva portu jde více: blondýnky nebo brunetky. Určitě je třeba poznamenat, že ty dívky, které patří do tsvetotipu "Winter", se můžete spolehnout na stylový odstín.

Jak vypadá tato barva oblečení v kombinaci s jinými barvami? Docela dobré portské víno vypadá šedé, bílé a světle hnědé. Pokud chcete jas, můžete udělat tučné barevné kombinace se smaragdem. Ale obecně je tento odstín velmi nezávislý. Z toho je dobré udělat celkem luky.

Cihla červená

Pokud se vám líbí trend tmavých barev, pak se věci z cihlového stínu již usadil ve vašem šatníku. Faktem je, že návrháři nejsou v první sezóně preferují tuto fascinující barvu. Fashionistas ho milují pro všestrannost a jednoduchost kombinace. Cihlově červený obrázek můžete snadno zředit jinými barvami. Můžete přidat trochu hnědé nebo šedé na vaše oblečení, a pak se vaše oblečení bude přísné a obchodní, a pokud přidáte trochu oranžové nebo zlaté vápno, obraz bude expresivní. Jaké dívky by měly přijmout tento odstín? Všichni majitelé barev typu "Winter" by se měli určitě blíže podívat. Také, zrzavé dívky mohou také použít módní odstín v jejich šatníku.

Červená oranžová

Pokud máte rádi teplé barvy, pak je váš typ barvy pravděpodobně „podzim“. V tomto případě se podívejte na červeno-oranžovou barvu. Vystoupí na módní podstavec s příchodem podzimu. Ale na jaře můžete nosit předem zakoupené zboží. V tomto odstínu si můžete koupit svrchní oděvy. Může se rozveselit, když je ulice šedivá a velmi nepříjemná. Pokud si chcete koupit halenku tohoto odstínu, zamyslete se dvakrát nad tím, co s ním budete kombinovat. Módní barvy oblečení někdy vypadají dobře pouze sólo. A týká se červenooranžového odstínu. Ano, můžete hrát na kontrastu, to znamená kombinovat módní blůzu s modrou sukní. Ale v tomto oblečení budete vypadat příliš barevně. Proto byste měli zvolit společníka k červeno-oranžovému odstínu základních barev. Viz šedé, mastné nebo zlaté vápno.

Arcadia

V letošní trendy paletě se objeví chladný zelený odstín. A jeho návrháři doporučují nosit nejen v zimě, ale iv létě. Studená zelená s modrým odstínem vypadá velmi osvěžující a má schopnost být mladá. Dívky preferují barvu Arcadia, protože se úspěšně kombinuje s některým z módních odstínů této sezóny. Můžete kombinovat chladné zelené s fialovou, hnědou, růžovou, cihlou, pískem a jakýmkoliv jiným odstínem. Nemá smysl přemýšlet o tom, jaké barvy v oděvu jsou kombinovány s Arcadií, protože je univerzální. A ještě jedna výhoda - odstín jde do všech typů barev. Blondýnky, brunetky, rusovlásky a hnědé vlasy ženy mohou nosit šaty z chladného zeleného odstínu, nosit halenky této módní barvy, a také použít v doplňcích.

Káva

Jste fanouškem tmavých tónů? Takže musíte milovat kožené věci. Dnes jsou na vrcholu své popularity. V trendu oblečení, který je vyroben z kůže kůže barvy. Tmavá tkanina s jemnými hnědými pruhy může být použita jak v koktejlových šatech, tak ve svrchních oděvech. Neexistují žádná omezení, vyberte ty styly, které se vám líbí, a co je nejdůležitější, jděte. Pokud máte rádi kožené bundy, pak věnujte pozornost nenatřeným koženým bundám.

V kávové barvě je v této sezoně mnoho sukní. Takže pokud si chcete koupit nové šaty, podívejte se na to v módním stínu. Toto dno lze kombinovat s lehkým i tmavým vrcholem.

Jaké barvy v oblečení jsou kombinovány s kávou? Všechny základní odstíny perfektně padnou. Můžete také dávat pozor na ušlechtilé tlumené barvy: port, cihlově červená nebo jasně červenooranžová.

Olej

Fotografie oblečení v barvě rozpuštěného másla nebo lehké čokolády můžete vidět nahoře. Tento odstín je považován za základní. Nahradil podnadoevushemu bílou. Olejová barva je vhodnější pro teplou sezónu (jaro-léto). Tento odstín může úspěšně zvýraznit váš vzhled. Pokud se chcete zaměřit na účes a make-up, vyberte si šaty módní barvy. Ale je třeba poznamenat, že to pomůže vyniknout jen pro světlou dívku, protože samotný stín není příliš pozoruhodný. Ale je to dobře kombinované s libovolnými barvami. Můžete kombinovat s kávou, pískem nebo šedými barvami, nebo vytvořit světlé kombinace s cihlovými červenými, modrými nebo modrými odstíny. Vždy mějte na paměti, že investování do získávání věcí základních odstínů je nejziskovější obchod. Koneckonců, i když měnící se móda mění své oblíbené, můžete nosit neutrální věci, ředit je novými módními odstíny.

Sandy

Další základní barva, kterou designéři doporučují obrátit svou pozornost, je v béžově zlatém gamutu. Stín je teplý a příjemný. Písková barva je někde mezi hnědou a okrovou, a pomáhá jí vstřebat to nejlepší z těchto odstínů. Pokud se chystáte na párty a bojíte se tam vypadat, oblékněte si nahé šaty. Nebude přitahovat pozornost k vaší postavě a umožní vám zářit jen tehdy, když ji chcete. Proč zářit? Faktem je, že návrháři často doplňují písčité šaty volnými kamínky. To umožňuje poněkud anonymním šatům dobýt srdce druhých, pokud se jeho majitel zvedne pod paprsky jasného světla.

Jaké barvy oblečení mohou udělat obraz? S jakými odstíny vypadá písek dobře? Stejně jako každá základní barva, písek jde dobře s celou paletou barev prezentovanou v tomto článku. Bude vhodné nosit červený sako na světle okrové šaty nebo doplnit lehký top s barevnou sukní. V pískové barvě si můžete vybrat a příslušenství. Pokud si nasadíte oblečení do křiklavého červeného odstínu, pak pytel s pískem a boty stejného odstínu pomohou vyrovnat.

Šedá

Jaká je nejvšestrannější barva oblečení? Šedá. A to je to, co designéři nabízejí ženám módy v této sezoně. Ano, volba základních barev je dnes velká, ale šedá je považována za nejvšestrannější. Lze použít místo černé a místo bílé. Pokud nevíte, co nosit - vezměte si šedou halenku a tmavě modré džíny. To bude kombinace trendů, a co je nejdůležitější, taková sada by byla vhodná jak v kanceláři, tak v klubu. Nejezděte do rámu, experimentujte.

Co mohou být kombinované šedé věci? S módní cihlou, tmavě modrou, zelenou, zlatou a stříbrnou barvou. Věnujte pozornost lesklé struktuře, která se vyrábí pod kovem. Stříbro tohoto typu, které je odlité šedě, je dnes na vrcholu popularity. Můžete si vybrat bundu v podobném odstínu nebo si koupit módní tašku. Vypadá zajímavě v šedé barvě. Zejména ty modely, které jsou doplněny průhlednými vložkami.

arrow