Redakce Choice

S čím mohou ženy nosit pražce? Kožené ženské pražce na nástupišti (foto)

Anonim

Dlouhé procházky mohou být únavné a pohodlné tenisky se nehodí ke všemu. Co si vybrat? Možná oblíbené ženské pražce? Koneckonců, není divu, že rychle získávají pozornost aktivního a dynamického. To je skvělá volba pro boty na nízkém běhu, zejména když se nudí baletní byty, a touha po cvočkách se ještě neprobudí.

Co jsou pražce?

Jedná se o typ obuvi, který pochází od prima a trochu okouzlující Anglie. V 19. století se jednalo o boty šlechticů, i když to většinou nosili muži. Spící milovali Winstona Churchilla, který často pil večerní čaj v útulných sametových pantoflích. Spaní milovali Roberta Kennedyho, Steve McQueena a samotného prince Alberta. A Hugh Hefner se v takových botách objevil na obecných záběrech pro časopis Playboy. Dlouhou dobu si tuto botu vybrali pouze bohatí lidé, ale taková pohodlná věc nemohla obejít masový trh. Průkopníkem byla italská značka Charles Philip, která dnes aktivně přivedla pražce do módy. Ženské modely převažovaly nad muži, ale pro muže existovala vlastní demokratická linie. Nemají tkaničky a spony, ale na vzestupu nohy je jazyk. Někteří designéři přidávají paty k modelům, ačkoli originální verze se podobá bytovým baletním bytům.

Textury

Zprvu se dámské pražce vyráběly z textilu. Velvet byl obzvláště populární, ale nyní jsou zde stylové modely z semiše, kůže a dalších materiálů. To je hodná náhrada za baletní byty nebo úzké kolíky. Mnoho hvězd je unavených z nepříjemných bot a vybralo si pohodlí, které ženy dělají. Například Alex Chung, Rihanna, Beyonce, Nicole Richie a další. Jejich volba je jasná, protože mnohé mokasíny se zdají být hrubé, ale nechtějí nosit boty s tkaničkami a sponami. Dámské pražce zdůvodňují své jméno, protože ho dostali kvůli tomu, že se na parkety nebo koberec (na skluzu) hladce posouvají. Jsou velmi elegantní, pohodlné a nenáročné. Když čekali na hosty, měli na sobě smoking. Když pantofle „vyšly“ na ulici, ztratilo se pravidlo kombinace s oficiálním oblečením. Pražeci začali nosit lehké kalhoty a košile. Dnes jsou kombinovány s džíny.

Co nosit s pražci?

Dámské luky dnes nabízejí méně pravidel, takže můžete zůstat atraktivní v jakémkoliv stylu. Sleepers jsou nejlepší volbou pro ležérní styl, když doplňují džíny, trička a bundy. Ale ženský styl "girl annexochki" umožňuje kombinaci měkkých barevných pražců se sukní-sluncem, barevnými punčochami a těsnými halenkami. Elegantní dáma může kombinovat obraz rovných kalhot z anglické délky, vybavenou bílou halenku s kravatou nebo šálu a prostou obuv.

Variabilní modely

V šatníku každé dívky by mělo být několik možností pro pohodlné boty. Tak se hodí pár černých a pár lehkých pražců. V módě nyní zvíře tisk. S ním vypadají velmi efektně pražce pro ženy. Fotografie cibule s takovým dravým přízvukem jsou aktivně umístěny v módních bloggerech a hvězdách. Roztomilé modely s kočičími čenichy a poznámkou o agresivitě se přidávají k obrazu „pantoflemi“ s hroty a nýty. Skutečně kultovní je značka Stubbs & Wootton, která od roku 1993 vyrábí pražce pro ženy. Fotografie z pořadů potvrzují, že útulné boty už dávno prošly z kategorie „ošklivé“. Koneckonců, původní model s hroty vydává Christian Louboutin. Jedná se o špičkové boty, a ne každý má na to dost peněz. Ale vždy existují demokratické značky, například Topshop a Zara.

Kdo nemůže?

Samozřejmě, neexistují žádné přísné zákazy na špičce pražců, ale existuje řada doporučení pro dívky, které chtějí jít do třídy "bezcheluchnyh". Za prvé, pražce jsou dobré na dlouhých, štíhlých nohách s úzkým kotníkem. Vypadají tak kompaktně a elegantně. Pokud je noha příliš široká, boty hrozí připomínat typické opotřebované pantofle a tento efekt přesahuje rámec moderní módy. Za druhé, pražce jsou riskantní verzí obuvi pro trvalé adepty komfortu, protože nezavazují určitý styl a umožňují hrát si s obrazem. Ale hra se může nudit dříve nebo později, a sportovní kalhoty a natažené trička budou tvořit společnost pro pražce. Za třetí, pražci nejsou pomocníci za špatného počasí; Jsou rozmarné v péči a jsou vhodnější pro suché teplé léto.

Módní návrháři doporučují budovat obraz na kontrast, s důrazem na romantiku a aristokracii. Koneckonců, nakonec to byli aristokraté, kteří tyto měkké pantofle představili. Proto současná délka angličtiny, zúžená silueta a otevřený kotník. Pražce jsou perfektní v tandemu s hubenými džíny, ale žádné ponožky a punčochy jsou vyloučeny! Pokud noha netoleruje, pak maximum, které si můžete dovolit, je lehké průhledné stopy. Zůstává relevantním pravidlem kombinace úzkého a širokého obrazu. Takže kombinovat kalhoty-cigarety s svetry přes-velikost. Nepřehlédněte šortky. Neexistují žádná omezení na barvu obuvi, ale stojí za to připomenout, že klasické odstíny jsou dobré pro barevné soubory.

A na svátek a na světě

Jak vyzvednout nějaké univerzální páry? Samozřejmě, představte si představivost. Pro letní šaty v květinovém a frivolním kresleném tisku vyberte monofonní boty. Světelné modely budou volbou win-win, ale tmavé pražce mohou obraz trochu těžší. Proto hra pokračuje v kontrastu: ponuré pražce pro ženy na platformě kombinují vzdušnou sukni, pletený svetr, mini šaty a dokonce i koženou bundu. Pamatujte, že záměrná hrubost často zdůrazňuje eleganci dívky a její něhy.

Co s ní nosit?

A opravdu, s tím, co nosit kožené pražce pro ženy, aby zůstali na hřebenu módy? Vyzkoušejte trochu agresivnější luk v černé barvě, kde budou boty kombinovány s top, koženou košili bez rukávů, kraťasy a ornamenty v etnickém stylu. Nekombinujte takové boty s dlouhými sukněmi a sukněmi na tužky, abyste nezískali věk. Světlé kožené pražce "zkrotit" bundy klidné barvy. Pokud je podešev z gumové obuvi, pak mohou prodloužit životnost pádu a otevřít pružinu s nimi. Kožené pražce jsou velmi měkké a pohodlné. Ale nevybírejte dermantin, protože nohy nebudou dýchat.

Celkem

Stojí to za nákup pražců? Ano, tohle je skvělá volba pro léto! Nakonec se staly módou vybrat si pohodlnou obuv! Vyberte několik modelů pro sezónu, aby vaše nohy různé dojmy. Dnes se sametové pražce dostanou z kabinetu boty na procházku slunným městem a zítra to bude zase pár slámy, což není naprosto horké! A co si vyberete zítra? Můžeme semiš? Jedná se o velmi ušlechtilý materiál a boty s ním vypadají. Pro party fit modely s kamínky a výšivkou. Jen nekombinujte veškerý možný dekor v jedné zásuvce. Nechte své boty být jasné, ale v dobré "chutné". A stojí za to říct pár slov mladým lidem, kteří tvrdohlavě věří, že dívka v pražcích nevypadá docela žensky. To je zcela špatný názor! Koneckonců, v nich se dívčí nohy odpočívají, chodník je snadný a hladký. Dívka netrpí úzkými nosy a vysokými podpatky. Je vždy připravena na procházky a tance. A stále můžete nosit krátké sukně a šaty! Nakonec, pražce navrhují otevřený kotník, který je neuvěřitelně sexy a atraktivní, ale nešel vůbec. Tak verdikt je jeden: být spáč! Tyto boty jsou důležité a v práci, a na rande. Hlavní věcí je najít zónu obrazu a pohodlí! Takže může být jen opravdová žena a opravdová módy.

arrow