Redakce Choice

Náušnice Swarovski - cenově dostupný luxus

Anonim

Luxus, který je k dispozici všem - to je jméno pro šperky od známé značky Swarovski. Zakladatelem společnosti byl Daniel Swarovski, jehož otec se v 19. století zabýval sklem. Ve své vlastní dílně učil malé profesní dovednosti - broušení šperků a šperků, dokončování křišťálu. Během studia v Paříži si syn sklenáře všiml, že ne každá mladá dáma má možnost nakupovat šperky s drahými kameny.

Ženy módy často zvládaly napodobování drahých diamantů - kamínky. A v roce 1895 postavil mladý muž na elektrický pohon elektrickou brusku (mimochodem, první na světě!) A v malé vesnici Wattens vydala debutová série levných krystalů. Daniel osobně vyvinul složení směsí pro vaření ultra-čirých pevných krystalů. Krystaly okamžitě dobyly svět a triumfálně pochodovaly staletími do 21. století.

Náušnice Swarovski byly oblíbené i během založení společnosti. Rafinovaný, elegantní, staly se nedílnou součástí módy 19. a 20. století. Náušnice Swarovski se třpytily v uších okouzlujících žen a vytvářely oslnivý a elegantní vzhled. Bylo nemožné odolat velkolepému řezu a čistotě krystalů - tak dokonalý byl technologický proces.

Náušnice s krystaly Swarovski nenechávají žádnou ženu lhostejnou. Brilliance, úžasná barevná hra, rozmanitost tvarů a velikostí dělají spravedlivý sex vděčným obdivovatelem značky Věděli jste, že Swarovski náušnice byly ve sbírkách nádherné Marilyn Monroe, legendární Marlene Dietrich, nádherné Coco Chanel a mnoho dalších "hvězdných" celebrit? Velcí módní návrháři s potěšením prezentují své sbírky, v nichž slavné krystaly hrají skvělou roli. Masivní náušnice Swarovski miluje Christian Dior, Yves Saint Laurent. Scénické kostýmy světových hvězd jsou zdobeny krystaly tohoto klenotnictví.

Tyto náušnice se nazývají "kapky vody" pro jejich lehkost a čistotu. Drahokamy často přinášejí opravdové trápení do jemných uší. Můžete si dokonce vybrat masivní případy a nemusíte se starat o utrpení, které bude „odměnou“ za krásu.

Náušnice s krystaly Swarovski jsou obdivuhodné. Zelené, černé, ohnivé červené kameny magneticky svítí, překvapující silou neuvěřitelné přitažlivosti. Malé krystaly vytvářejí neuvěřitelně ženský obraz, oslnivý a žádoucí. Tyto křišťály umožnily dotek krásné.

Platina, zlato, stříbro se stanou hodnými společníky nádherných kamenů. Můžete si také vybrat náušnice ze speciálního kovu, který nezpůsobuje alergické reakce. A nestojí za to hovořit o nejširším sortimentu - každý najde své vlastní náušnice Swarovski. Dokonalost nemá žádné limity.

Swarovski šperky je krása, která okouzlila století.

arrow