Redakce Choice

Dámské kožené rukavice bez prstů - přehled, typy a možnosti výběru

Anonim

Zdá se vám, že dámské kožené rukavice bez prstů jsou vhodné pouze pro dívku-bikerku, rockerku, neformalki nebo pro někoho, kdo rád šokuje ostatní svým vlastním pohledem? Možná jednou, ale ne teď. Oni jsou rádi, že nosí různé celebrity, včetně Ashlee Simpson a Madonna, motoristé a fair sex, kteří dávají přednost sledovat módní trendy.

Správný název

Dámské kožené rukavice jsou rozděleny do 2 typů: rukavice a rukavice. První téměř zcela odkrývá horní část dlaně, ponechává pouze palcem zavřený. Ty jsou více podobné obvyklému pro módní rukavice, ale bez prstů - jsou odříznuty. Obě délky mohou být až po rameno nebo předloktí, loketní výšku, nebo jen trochu na zakrytí zápěstí. Pokud jste se zeptali na otázku "Jaký je název bezprstých rukavic pro sport?", Pak byste měli vědět - glovelletami. Rukavice pro ně nejsou určeny.

Stručná historie

To je věřil, že kožené rukavice, které nemají prsty, byly vynalezeny George Washington během války ve Spojených státech. Zda je to pravda nebo ne, není jisté. Faktem však je, že největší popularita byla získána v 80. letech minulého století. Zpočátku se jednalo o atribut směru hudby „New Romance“ a pak vstoupili do kultury rockových a punkových hnutí. Stal se nedílnou součástí šatní skříně cyklistů, padouchů a dívek, trápících osob, povstalců a neformálních.

V okamžiku, kdy dámy začaly sedět za volantem automobilů, se objevily ženské kožené rukavice bez prstů. Měli různé styly a barvy, na jejich vnější straně široký zářez, na knoflíku knoflík, oválné štěrbiny na kloubech a otvory pro ventilaci (aby se nepotili dlaněmi). Dnes se jejich vzhled příliš nezměnil, ale používají se nejen pro řízení auta. Fashionistas je nosí, aby demonstrovali svou připravenost hrát, dodržujíc pravidla mužů.

Materiály k vytvoření

Dámské a pánské prstové rukavice jsou vyrobeny z kůže krav, koz nebo prasat. Často jsou doplněny těsněním, které může zadržet teplo, absorbovat pot a chránit ruce před ostrými předměty. Z měkké kůže jehněčího masa lze také vytvořit rukavice a rukavice bez prstů, ale jsou velmi drahé - od 2, 5-3 tisíc rublů pro pár. Jsou zpravidla vyráběny v Itálii.

Modely

Dámské kožené rukavice dnes představují velký sortiment. Mezi nimi je možné rozeznat takové modely jako:

  1. Tru rockers - jsou vyrobeny z měkké kůže, zdobené výšivkou, nýty nebo hroty. Velmi odolné a odolné, perfektně sedí na dlani.
  2. Bikers a auta - jednoduché, cool, dobře dýchat. Nemáte znatelný design.
  3. Romantický ženský - tyto rukavice mohou mít ozdobné kravaty, krajkové volánky, luky, kamínky nebo vzory. Vypadají odvážně a zároveň velmi elegantní.
  4. Epatage - různé světlé kyselé barvy.
  5. Taktické - lemované.

Rukavice taktické a romanticko-ženské jsou zpravidla vyrobeny nejen pro dospělé mladé dámy, ale i pro děti.

Účel

Moderní dámské rukavice pro ženy módy bez prstů mají jiný účel. Mohou být použity jako ochrana před chladem, pro účast v bojových uměních (tzv. Shingarts), fotbal, pro jízdu na kole nebo motocyklu. Mohou je nosit i dívky, které mají rádi skateboarding, rybaření nebo střelbu. Prodloužené modely, které se dobře hodí k kožichům, mohou být nošeny všemi dámami bez výjimek.

Výhody

Dámské kožené prstové rukavice jsou unikátní a velmi krásné. Mohou být vyrobeny buď pomocí speciálního vybavení nebo ručně. Perfektně chrání vaše dlaně před chladem, aniž by to bránilo pohybu. V nich můžete snadno komunikovat s malými předměty, provádět čištění, hrát si s dítětem, vytvářet malé noty nebo něco jiného. Ale to nejsou všechny výhody výrobku. Patří sem také:

  • schopnost šatní skříně absorbovat pot;
  • přítomnost protiskluzového povrchu;
  • přítomnost ochranných funkcí.

Volné rukavice jsou nepostradatelné pro dívky, které se zabývají traumatickou prací. Například ženy módy, které jezdí na kole v plném rozsahu, je nosí, aby chránily své dlaně před škrábanci, továrními dělníky, aby zabránily vzniku mozolů, a sekačky na trávu pro ovládání zařízení. Kromě toho mohou prstové rukavice zachránit ruce svých majitelů před hmyzem, špínou a chemikáliemi, které se mohou náhodně dostat na kůži.

Funkce výběru

Chcete-li si vybrat dámské kožené rukavice bez prstů, musíte nejprve určit velikost dlaně. K tomu je třeba změřit obvod v zóně dolních kloubů pomocí struny nebo partnerského měřidla, aniž byste palci vzali. Dále je nutné sledovat korespondenci.

Velikost štětce v palcích

Velikost rukavic

Obvod štětce, cm

Délka štětce, cm

Minimální délka rukavice, cm

6

6

15.2

16, 0

22

7

7

17, 8

17.1

23

8

8

20.3

18.2

24

9

9

22.9

19.2

25

10

10

25.4

20.4

26

11

11

27, 9

21.5

27

Samozřejmě, můžete si udělat bez tabulky určit požadovanou velikost, ale pro to musíte znovu změřit spoustu produktů. Budete také muset věnovat pozornost spolehlivosti švů, počtu částí v oblasti zad a dlaně, kvalitě krejčovství. Pokud se vám to nelíbí, je lepší odložit nákup.

Další důležitý bod - tkanina. Dnes se výrobci naučili dokonale maskovat umělou kůži pod skutečnou. Aby nedošlo k uvíznutí, vezměte si rukavice do rukou a prozkoumejte špatnou stranu. Pokud to připomíná semiš - s největší pravděpodobností před vámi je kůže. Není nutné určit, zda je to tak zápach! Kozham dnes díky technologii také necítí nic takového.

Jakmile se rozhodnete pro velikost a materiál, přejděte k inspekci. K tomu používejte rukavice a prsty. Pokud jsou výrobky elastické, teple uvnitř, dobře zapadají do dlaně, nemají žádné vady a stopy nerovnoměrného nátěru - je třeba je vzít.

Vlastnosti použití

Nejzajímavější otázkou, na kterou se ptají mnohé ženy módy, je: „S čím a jak je správné nosit kožené rukavice bez prstů?“. Ve skutečnosti není nic složitého. Můžete nosit, jak chcete, hlavní věc - ne zpět. Je přísně zakázáno mazat, stačí jen namočit a zaschnout na rovném povrchu někde poblíž baterie. Skladujte v lepenkové krabici. Před vložením by se měly vyčistit, narovnat a namazat malým množstvím lopatkového oleje.

Kombinovat dámské rukavice z kůže bez prstů s bundami, koženými bundami, vlněnými špičkami nebo saka bez rukávů, saka s krátkými rukávy nebo vestami, hubené džíny. Není to špatné, že budou vypadat také ve spojení s velmi objemnými šátky, šály nebo pavučiny. Volba závisí především na chuti majitele těchto stylových doplňků.

Módní na poznámku!

Měkké rukavice a rukavice bez prstů jsou mimořádně módní, moderní doplňky. Jakýkoliv obrázek, který je doplněn, bude vypadat velmi sexy a pikantní. Zkuste to vyzkoušet sami. Je možné, že se vám tento styl bude líbit a budete se v něm „nacházet“. Pokud ne, na tom nezáleží. Koneckonců, dnes existují rukavice pro ženy bez prstů, vyrobené nejen z kůže, ale také z hedvábí (pro hry na hraní s vaším milovaným), příze (pro ochranu před chladem) a dalších materiálů. Takže určitě najdete něco svého vlastního. Hodně štěstí!

arrow