Redakce Choice

Jak nosit punčocháče: foto

Anonim

Jako módní profesionálové prohlašují, v poslední době je vše možné: ponožky s sandály, šaty s tenisky a vyšívané květy na tepláky, a dokonce i brož s kamínky. Na první pohled je tedy odpověď na otázku: „S tím, co nosit polka dot punčochy?“ - se vším, co chcete, je to pohodlné a je v šatníku. Ale i když je vše možné, neznamená to, že bude vypadat harmonicky a bude odpovídat okolnostem módní prodejny. Protože hlavní zákon jakéhokoliv vizuálního obrazu: krása - je v harmonii. A i když se obraz blíží hraně zdravého rozumu, nemůžete ho nikdy překonat, ale dodržovat následující pravidla.

Všechno nebo nic

Hlavní pravidlo pro jakékoliv oblečení s potiskem a punčochovými punčochami není výjimkou: kresba je jediným hlavním přízvukem. Šaty a punčochy mohou být zároveň puntíky. Nebo všechny ostatní šaty by měly být jednohlasé. To je absolutně možnost win-win. Nahoře a dole mohou být kontrastní odstíny, ale bez vzoru. Výsledek porušení tohoto pravidla je uveden na obrázku níže. Obraz vesnice Simpleton dívka byla úspěšná, ale to není vhodný cíl pro výstup. V takových případech je obvykle ironické, že dáma najednou oblékla to nejlepší. Mimochodem, toto je jedna z nejdůležitějších módních chyb. Obvykle nejčastěji dává maličký buržoazní charakter, když se nosí módní oděvy, aby prokázaly svůj status.

Jak se nosí na punčochách jako na obrázku nahoře? Polovina z fotografií tohoto článku je odpovědí na tuto otázku a pozitivním příkladem toho, kolik vyhrává tiskový hrášek, pokud všechny ostatní části oblečení mají jeden tón a příslušenství je klidné a nenápadné. Pokud je pás tenký, hladký, bez velkých přezek, taška je stejné barvy, striktní tvar, šaty a jiné oblečení jsou rovné, jednoduché střihy, maximální kontrastní odstín punčochových kalhot nebo hrášku, nebo v tónu. Bílá, černá a červená v libovolné kombinaci - skvělá kombinace barev, která doplní tučnou zprávu tisku - jakékoli další vyplnění obrazu je zbytečné.

Hrášek s hráškem

Co je tedy potřeba, je loajalita k tisku polka dot v obraze. Nebudu mu odpustit za podvádění. V další fotografii se vytiskne stejný polka dot, ale jeden pro celý obraz. Navíc motiv zůstal stejný, rustikální. Dívka má poněkud skromné ​​uzavřené šaty. I když je krátká, ale nezachytí oko, knoflíky v řadě, jako je župan, pletená halenka přehozená, nízká pata hnědých kotníkových bot je jednoduchá, i příliš mnoho. Ale celý obraz je stylový, s významem a, co je důležitější, ironií. Stejný tisk, ale úplně jiná zpráva!

Jako vždy neexistovaly žádné výjimky. Pokud je tisk velmi malý, barevný, ne křičí, v omezeném barevném schématu - pak to může být dobrý soused pro malé, časté a málo kontrastní hrášky na punčochách. Anti-příklad z předchozí sekce právě v tomto a ztracený - příliš vzácný a znatelný, jako by se oddělil ve srovnání se vzorem na hrachové šaty. A jak určit velikost hrachu?

Velký nebo malý hrášek

Pokud si vyberete, jako obvykle, je to obtížné a tisk je váš oblíbený, musíte si vzít vše a sbírat různé obrázky. Co by v tom mělo být zváženo?

  1. Punčocháče s malými puntíky obvykle vypadají méně kontrastně a jdou ke každému, protože jsou štíhlé. A co je nejdůležitější, oni jsou docela snadné, aby se s přáteli, s použitím předchozího pravidla - monofonní obraz, hladký, bez dalších chytlavých akcentů, a to je dost. V každém oblečení jen díky punčovým punčochám je elegantní a nápad, jako dívka v tmavě modrém kabátě s deštníkem. Bez potisku na punčochách by byla oblečená nudná. A dokonce i perla ve dvou řadách kolem krku je v souladu s potiskem a stylem šatů z 50. let minulého století.

  2. Velký hrášek - to je plnohodnotný módní výrok a krok k hraně, za kterou se ztrácí zdravý rozum a obraz se stává šíleným. K dispozici je jednoduchá možnost win-win, jak změkčit dojem, zejména pokud tato postava není dokonalá - černobílý černobílý duet z bundy a šortek (délka by měla být zvolena v závislosti na typu obrázku).

Černé kraťasy nebo golf

Černé polka dot punčochy (na obrázku níže) je těžké zkrotit, vypadají příliš nepřirozeně. Tak zmizí harmonie obrazu a krásy. Proto je velmi důležité mírně zjemnit tvrdý dojem z módního velkého hrachu na punčochách. Ideální volbou jsou černé kraťasy a černé kolena. Vykládají obraz natolik, že je dovoleno zavést další přízvuk. Například nápis na tričku je supertrendem minulého a současného období.

Pokud nosíte podlouhlou bundu s nimi, rovnou nebo vybavenou, můžete skrýt nedokonalosti figurky (bříško nebo plné ruce) a zároveň natáhnout, přidat k postavě štíhlost a výšku. A také chodit trendy oblečení.

Barevné punčocháče

Tisk do velkých barevných hrášků, zejména velkých nebo různých velikostí, je návratem do dětství. Jak to udělat tak, aby nevypadala jako máma právě vzala z mateřské školy? Vraťte se k příběhu. Tentokrát potřebujeme obrazy z 60. let minulého století. Futurismus byl pak ve výšce módy, tak rovné šaty s pásem nebo oblek linky. Měla by být vyrobena z tlusté nebo kovové tkaniny, aby odpovídala nebo kontrastovala s barvou punčochových kalhot nebo hrachu. Šaty je lepší zvolit právě takový styl, protože:

  1. Jde, pokud ne všichni, pak na mnoho.

  2. Je v duchu šedesátých let, obraz bude pevný.

  3. Nejlepší délka je vysoko nad kolenem. Jinak to nebude vypadat logicky - proč se schovávat pod akcentem, který je specificky na štíhlých nohách a hotovo?

  4. Komplexnější styl oblékání nebo rukávů se stane zbytečným akcentem přetížení obrazu. Malá holčička omlouvá se šaty princezny nosit barevné polka dot punčocháče. Módní dáma si musí pamatovat, že polka-tečkovaná je soběstačná.

Přísné oblečení

Punčochové kalhoty s přísným kódem oblečení - špatná forma. Některé výtisky, příslušenství a šatní skříně mají pozadí, asociace známé většině lidí. Jakékoliv módní akcenty na punčochách (výtisky, podvazky, stuhy) - to je koketní: přinejmenším je to úmyslná smyslnost. Je zřejmé, že existuje touha upozornit na nohy. To není špatné, jen nevhodné v řadě situací. Prvním z nich je očekávání přísnosti v oděvu při práci nebo na obchodním jednání. Jedinou možnou výjimkou je zaměstnanec módního průmyslu, ale tam jsou zákony. Móda a schopnost přitáhnout pozornost prostřednictvím oblečení - profesionální dovednosti!

Polka Dot Tisk: Historie a asociace

Tisk polka se narodil v 50. letech. A ne jen narodil, ale stal se divoce populární. Módní dům Dior vydal kolekci šatů svého slavného polky-tečkovaného nového vzhledu. Ale tisk nebyl ponechán jen na oblečení, ale přesunul se na spodní prádlo a doplňky.

60. léta minulého století maloval tisk v různých barvách a dělal to více futuristický a psychedelický.

V roce 2006 se ve Velké Británii stalo znovuzrození hrachu. A od té doby, populární tisk je hvězda hvězd na pódiích a ve sbírkách různých slavných módních domů.

Musíme mít na paměti, že jakýkoliv vzor na punčochách má podtext - touhu upozornit na nohy. V historii módy byly doby, kdy ženy tohoto druhu měly punčochy tohoto druhu. To může být argumentoval, že tam byly časy když ženy neměly nosit kalhoty, nemluvě o šortkách. Ale linie, za kterou se žena módy mění z krásy na kabaret, a to i jednoduše způsobuje asociace s ní, nikdy byste neměli překračovat, kromě Halloweenu a dalších dobrodružství v karnevalu.

Dětský obrázek dolaru

Tam je jeden nápad, který stojí mimo všechny výše uvedené pravidla, co nosit černé polka dot punčocháče - koketní, naivní, romantické, téměř dětinské dětské šaty. Ale v takovém obrazu je záměrná imitace anime-hrdinky a roztomilé panenky podstatou, myšlenkou oblékání, ironií. Jediným pravidlem tohoto obrazu je jít do konce. Šaty musí být s kulatým límcem nebo kravaty, tříčtvrtečními rukávy, nad kolenem, černobílým nebo potiskem. Ujistěte se, že se s třpytem na rty karamelové barvy, dlouhé černé řasy, velký vzor stínu. Samozřejmě, paty a kroutily se kudrlinky.

A ještě jeden obraz s punčovými punčochami je připraven na módní vývod!

arrow