Redakce Choice

Jak se oblékat do školy?

Anonim

Mnoho moderních maminek a tatínků stále našlo povinnou školní uniformu v hnědé nebo tmavě modré barvě. Pro ně nebyla žádná otázka, jak se oblékat do krásné školy, i když, samozřejmě, všichni vynikali, jak jen mohli, a snažili se vyniknout alespoň v detailech. Časy se naštěstí změnily a moderní žáci mají při volbě školního oblečení mnohem větší svobodu. A teď, od útlého věku, se potýkají s otázkou, jak se oblékat do školy.

Třídy mladých

Pokud mluvíme o žácích základních škol, nejsprávnější odpovědí by bylo, že je nutné se oblékat zároveň pohodlně, zdrženlivě a krásně. I když škola nemá zavedenou formu, je lepší naučit děti, aby byly skromné ​​a obchodní jako v oblečení od dětství. To neznamená vůbec, že ​​musíte kluky donutit, aby nosili klasické obleky, ale tmavé džíny a diskrétní raglán pro chlapce a stejné džíny nebo sukni s raglánem pro dívku budou vypadat docela ekologicky ve školních zdech. Nemyslete si, že školní oblečení by mělo být nudné a ponuré! Pokud neexistují žádná zavedená omezení, je možné do šatní skříně zahrnout oblečení nasycených barev a odstínů, a to jak monofonní, tak s různými geometrickými vzory (buňka, proužek, kosočtverce), zdobené malými výšivkami a aplikacemi. Hlavní věc je pamatovat na moderování a skutečnost, že světlé trička s obrázky oblíbených postav (z filmů, komiksů a karikatur), lesklé a módní oblečení nejsou tou nejlepší volbou pro školy. Pokud jde o tkaniny, je optimální, aby oblečení pro školy bylo vyrobeno z přírodních materiálů (bavlna, vlna, len), ale pro bundy, kalhoty, kalhotky, látky s příměsí syntetických materiálů jsou přípustné.

V nižších ročnících děti stále poslouchají názory rodičů, kteří jim pomáhají pochopit, jak se oblékat do školy. Čím starší jsou však studenti, tím větší mají vliv spolužáci, přátelé a životní prostředí obecně.

Střední a střední škola

V adolescenci je oděvu věnována velká pozornost a otázka, jak se oblékat do školy, je velmi důležitá. Ve škole totiž adolescenti tráví většinu svého času a já opravdu chci vypadat jako ne šedá myš, ale světlá a mimořádná osoba. Zvláště pečlivě zvolené oblečení jsou dívky, které, jak víte, vyrůstají o něco dříve než chlapci, a proto již ve středních třídách začínají pečlivě přistupovat k otázce, jak se oblékat do školy. Přísně vzato, „recept“ zůstává stejný jako dříve - oblečení by mělo být stylové, omezené a co nejblíže obchodnímu stylu. Pro chlapce to jsou všechny stejné kalhoty nebo džíny v kombinaci s košile, golfovými bundami, raglány, vestami, mikinami a bundami. Pro dívky je volba mnohem širší: sarafany, šaty, sukně, kalhoty a džíny s golfem, halenkami, raglány, svetry a vestami.

Je třeba mít na paměti, že příliš upřímné a extravagantní oblečení nejsou pro proces učení příliš příznivé a mohou rušit i ostatní studenty. Nemusíte jít daleko za příklad: docela spolužák v těsném super mini, který řeší problém na tabuli, pravděpodobně nebude inspirovat mužskou polovinu třídy pro matematické využití. Ale není to jen tak. Velmi dobře se od útlého věku naučit, jak si vybrat vhodné oblečení pro tuto příležitost - odstraní nepříjemné chyby a nedorozumění spojená s nevhodným výběrem oblečení pro konkrétní akci. A navíc je pro teenagery velmi užitečné pochopit, že nejen módní, ale i diskrétní oblečení v obchodním stylu může být krásné - v budoucnu to bude velmi užitečné a pomůže jim vypadat stylově a ekologicky v každé situaci.

Pokud má škola formu

Pokud má škola uniformu, pak by se zdálo, že otázka, jak se obléknout do školy, by neměla vzniknout - všechno bylo již rozhodnuto pro studenty. Nicméně, školní uniforma neukládá od touhy vyniknout a vypadat krásně a stylově. Proto má smysl porazit formu pomocí různých doplňků povolených školní chartou (opasky, kravaty, barretty, šály). Pokud je školní uniforma letní šaty (sukně) v kombinaci s pláštěm, neobvyklými halenkami, světlými (ale ne křičícími) raglány a punčochami, stejně jako dalšími důležitými maličkostmi, dá to rozmanitost.

arrow