Redakce Choice

Módní klasické kostýmy 2016-2017

Anonim

Klasický kostým je tak standardní kus oblečení, že je téměř nemožné provádět změny při opuštění tradičních prvků, nebo nabídnout něco nového v tomto směru. Zdá se, že výrobce klasických kostýmů se již nemůže měnit. Ale nezapomeňte, že moderní móda je skutečně proměnlivá a mnohostranná.

Zveme vás k seznámení se s trendy klasických pánských obleků sezóny 2016-2017. Jistě, budete překvapeni.

Konzervativní přísnost

Jednobarevné bundy nevycházejí z módy více než jedno století. V této sezoně to nemají v žádném spěchu. Pokud se budete řídit módními novinkami a raději vypadáte stylově, nejjednodušším způsobem je koupit novou jednovrstvou klasickou bundu. Výrobci bund a kalhot se nesnaží změnit nic, rok co rok, prezentující poměrně standardní, přísné modely pro kancelář a pro každý den.

Přísnost není pro každého

Muži, kteří mají štíhlou, atletickou postavu, mohou vždy nabídnout alternativu k klasickému obleku s jedním prsy. Je to oblek se dvěma prsy - přímým dědicem prvních kabátů, což znamenalo začátek celé klasické módy. Elegance střihu a náročnost řad knoflíků na obleku s dvojitým poprsím vás upozorní mezi kolegy v kanceláři a zdůrazní důstojnost vaší postavy a vynikající chuť.

Měkký samet

Dank podzim a blížící se zimy vás napadne něco teplého. Designéři světového renomé jsou připraveni potěšit chlazené fashionisty s novými měkkými kostýmy ze sametových tkanin. Ponechají-li klasické funkce, snadno změní pánské obleky na něco jasného a neobvyklého. Velvet smaragdový, fialový nebo modrý kostým bude ideální volbou pro oslavu nebo dovolenou.

Tenký proužek

Světelné pruhy v tmavých oblecích byly populární u amerických gangsterů ve třicátých létech. V této sezoně se opět vrátí a určitě budou zařazeni do nabídky klasického pánského oblečení pro maloobchodní prodejny. Tenký svislý pruh činí z obrázku štíhlejší a vizuálně zvyšuje růst. Pokud jste proti módní návrhář, považujete standardní černý pruhovaný oblek za špatnou chuť, můžete se podívat na více neobvyklé (ale neméně stylové!) Hnědé a tmavě šedé modely.

Kůže a klasika

Opravdu odvážné rozhodnutí je kolekce kostýmů, vyrobených výhradně z kůže. Na rozdíl od vašeho překvapení, slavné módní domy tvrdí, že trendem této sezóny budou pánské kožené klasické obleky. Výrobci prezentovali jak přísnější (pokud taková definice je v tomto případě obecně vhodná) kostýmy v černobílých a vícebarevných variantách.

Láhve ...

Následující módní trend se vztahuje výhradně na barvu klasických pánských obleků. V této sezóně je jednou z nejoblíbenějších barev tzv. Skleněná stěna. Patří k němu různé odstíny zelené: od lehké mořské vlny až po nasycený smaragd. Zvláště neobvyklé v těchto odstínech vypadají měkké sametové modely.

... a víno

Druhou neobvyklou barvou klasického obleku, který se stal populární v této sezóně, je barva vína. Nejsou to ty karmínové bundy, které byly populární v polovině devadesátých let, ale více nasycené a hluboké odstíny. Tyto kostýmy jsou dost neformální na práci, ale skvělé na stolování v restauraci.

Klec na každý den

Pravidelně, designéři klasických pánských obleků, vzpomínají na vzorovou klec. Budete mít možnost zdůraznit vynikající chuť této sezóny klasickým tmavomodrým oblekem ve velké nenápadné kleci. Milovníci sportovních bund by měli mít rádi živější vzory, jako je střídání jasně modrých a ztlumených šedých buněk, které vás okamžitě odlišují od davu. Jsme přesvědčeni, že výrobci bund budou tento trend dohnat.

Kontrast ve službě přísnosti

A nejnovější módní trend, který v této sezoně diverzifikuje pánské obleky, je hra s kontrastními vložkami. Může to být jak barevný kontrast (světelné čáry, klopy a hrany na tmavém obleku), tak texturované (lesklé chlopně kapes a ozdobné prvky na matné bundě). V každém případě tato technika činí kostým méně přísným a formálním, ale není tak radikální jako například sametové možnosti.

S takovými neobvyklými trendy jsme se rozhodli tuto sezónu překvapit módními domy. Rádi bychom poděkovali za podporu při tvorbě materiálu pro společnost Business Fashion zabývající se výrobou a velkoobchodem klasických obleků pro muže všech věkových kategorií a statusů - od prvňáka až po manažera.

arrow