Redakce Choice

Zimní oblečení Columbia: bundy dolů

Anonim

Dlouho si získal jméno ve světě výrobců zimních oděvů, značky Columbia. Bundy této značky jsou obzvláště žádané. Jsou tak dobré jako inzerované?

Inovace

Za prvé, stojí za zmínku, že již několik desetiletí vyvinula společnost více než 10 různých technologií, které neumožňují ztratit teplo. Mezi nejznámější jsou Omni-Heat, Omni-Tech (voda není absorbována, ale valí se po povrchu) a TurboDown (udržují v teple i když mokré).

Notoricky známý Omni-Heat (kanadský olympijský tým, který se připojil k reklamě na testované produkty) se vyznačuje „inteligentní regulací tepla“, která pomáhá udržet přirozené teplo osoby a odstranit nadbytečnou vlhkost venku. Tento celý proces je možný díky hliníkovým obložením.

Zimní oblečení Columbia (bundy dolů): cíl

Je navržen speciálně pro lidi, kteří milují aktivní zimní dovolenou. Tyto oděvy jsou navíc určeny pro každodenní nošení v chladných dnech. Navíc to znamená nejen mírnou evropskou zimu s nulovými ukazateli, ale i silnější počasí, podobné ruským mrazům. Tato globální značka neklade na design, ale na funkčnost. Dámská bunda Columbia se tedy neliší od mužů. Je to spíše unisex styl.

Nejčastěji produkty této společnosti nakupují lidé, kteří mají rádi sportovní oblečení. Jsou obzvláště populární mezi těmi, kteří tráví spoustu času na ulici (například matky chodící s dětmi v zimních dnech).

Bunda Columbia: recenze

Neexistuje možnost, jak se o každém konkrétním modelu dozvědět, ale můžete shrnout názory uživatelů na takové základní vlastnosti, jako je tepelná izolace a trvanlivost. Všechny recenze nějak spadají do dvou kategorií: některé tleskají a prohlašují, že nejlepší srst nelze nalézt, zatímco jiní jsou hluboce zklamaní svou volbou. Taková škála názorů je jednoduše vysvětlena.

Většina tvrzení je, že dolů je lezení na první dva nebo tři měsíce, švy jsou špatné kvality, tkanina nahoře je levná a dostane špinavé rychle, a nitě vyčnívat. Kromě toho, ochrana před chladem a deštěm na nulu, řekněme nespokojeni, ale to bylo to, co vlastně vybrali "Columbia" pro. Mnozí litují zbytečných peněz. Ale všechny tyto negativní recenze mají často jeden společný bod: koupili si bundu „někde v akci“, „na nějakém prodeji“ nebo na trhu. Navenek vypadal slušně, a že to bylo falešné, jen málokdo si myslel, že je na místě značka společnosti.

Ti, kteří byli spokojeni, v podstatě nakupovali své výrobky buď v maloobchodních prodejnách nebo na oficiálních stránkách. Originální bundy Columbia down (mužské a ženské) jsou šité z látky, která odpuzuje sníh, déšť, špínu, chrání před větrem. Pod dnem nemusíte nosit pět svetrů, stačí jeden svetr. Plnivo je přirozené (80% se skládá z peří, 20% dolů). Téměř všechny modely mají kapotu se stejnými vlastnostmi, která je modelována tak, aby mohla snadno vyměnit víčko. Tam je zajímavý detail: větrací okno pod průlezem rukávu uvolnit zbytečné teplo. Téměř všechny polstrované kabáty mají okraj srsti, ale v případě zbytečnosti se uvolní. Je také velmi důležité, aby na rukávech byly obvykle nastavitelné manžety a spodní část bundy dolů může být vytažena. Další vybavení jsou vnitřní kapsy na zip.

Reklama uvádí, že tato bunda může být nošena přímo na tričku, ale jen málo z nich to potvrdilo, i když samozřejmě byly provedeny domácí experimenty. Hlavním závěrem je však to, že firma Columbia dělá bundy dolů, ale neměli byste je nosit přes nahé tělo.

Péče

Vzhledem k tomu, dolů bundy jsou vyrobeny z prodyšné tkaniny, je nemožné je namočit. Přípustný je ruční i pratelný stroj v delikátním režimu s otočením při nízkých otáčkách. Bělidla jsou zakázána. Suché nutně v narovnané formě, občas třepáním. Na ramínkách v mokré nemůže viset. Ale nejdůležitější je, že musíte použít speciální nástroj pro mytí výrobků s membránou, takže žádné prášky ani gely nebudou fungovat!

Takže stojí za to koupit zimní oblečení Columbia? Downové bundy se osvědčily, stejně jako všechny ostatní produkty této značky. Ale aby nedošlo k falešné, musíte kontaktovat společnosti obchody, a ne přijmout rizika na prodej.

arrow