Redakce Choice

Uggs s tlačítkem: přehled modelů, s čím se nosit

Anonim

Uggs s knoflíkem - klasický model zimní obuvi od známé značky. Tlačítko jako dekor dává jemnost a ženskost trochu hrubý vzhled. Takže zimní uggs se stávají elegantní a elegantní.

Jak se stalo populární uggs

Navzdory atraktivnímu vzhledu moderních modelů, přeložených z angličtiny doslova uggs znamená „ošklivé boty“.

Bohužel není známo, kde se poprvé objevily boty z ovčí kůže, boty ugg. Nicméně, to je věřil, že takové boty pocházely z australského kontinentu. Zajímavé je, že princip tvorby uggs byl znám před stovkami let. V Rusku, onuchi, pima, a cítil boty mohou být bezpečně považovány za prototypy.

Uggs získal popularitu v Austrálii na úkor chovu ovcí. Tyto boty byly původně určeny pracovníkům v zemědělském sektoru, zemědělcům. V té době byla potřeba obuv, která by udržovala nohy v suchu a teple.

Během první světové války, uggs stal se populární mezi piloty. V té době letadlo unikalo z kokpitu. Proto museli letci neustále udržovat nohy v teple. Pro ně to byla životně důležitá nutnost.

V 60-tých letech, ugg začal nosit svobodu-milující hippies. Koneckonců nejvíce oceňovali pohodlí a přirozenost v materiálech oblečení. A v 70. letech byla značka Uggs oficiálně uznána v USA - UGG. Brzy zvítězili nad světovými lávkami a ozdobili nohy nejslavnějších módy.

Různé výšky

Uggs s tlačítkem může vypadat úplně jinak. Každý model se liší od ostatních ve výšce, materiálu a barvě.

Každá žena módy při výběru konkrétního modelu okamžitě upozorní na výšku bot. Obvykle jsou oblíbené krátké zimní boty typu ugg, jsou zde velmi krátké boty a mini-ugg boty. Nepochybně, modely jsou slavné pro skutečnost, že jsou pohodlné a univerzální, takže každá dívka bude vyhovovat naprosto.

Krátké ugg se doporučuje zvolit pečlivě a opatrně. Koneckonců, pokud má dívka plné nebo naopak příliš tenký kaviár, model tento nedostatek zdůrazní.

Měkké, dlouhé ugs vypadají vždy bezpečně a efektivně. Nicméně, tam jsou vyšší s takovou úpravou. Docela obyčejný model je ugg boty ženy s 3 tlačítky a zdobené kožešinou pod kolenem. Návrháři doporučují zvolit takový model pro vysoké dívky. Nízká bude vylyadet squat.

Jaká je hlavní výhoda tlačítek? Na jedné straně se zdá, že se jedná o drobný dekor. Nicméně, mnoho dívek dává přednost jen modely s tlačítkem, vzhledem k tomu, že ugg boty vypadají stylově. Navíc v zimě doplňuje obvyklý městský luk a dodává originalitu.

Vlastnosti materiálu

Uggs s tlačítkem v klasické verzi jsou obvykle vyrobeny z přírodního materiálu - ovčí kůže. A semiš - vnější povrch bot. Nyní však existuje mnoho modelů z jiných materiálů na prodej. Populární hobby uggs. Jediný rozdíl oproti klasickým botám je vnější povlak, který je vybaven vodou odpuzující vlastností. Kromě toho mají povrch hladký, ale vizuálně se zdá, že jsou vyrobeny z pravé kůže.

K dispozici jsou také dámské ugg boty z pravé a umělé kůže. Samozřejmě, přírodní materiál je trvanlivější a praktičtější a uvnitř bot je podšívka z kožešiny.

Knit uggi zdobené knoflíkem není daleko. Tyto modely jsou však určeny především pro ponožky uvnitř nebo v suchém počasí.

Zbarvení

Málokdo ví, že přírodní barvy originálních uggs jsou černé, odstíny hnědé, šedé a béžové. Pomocí moderních technologií však návrháři nabízejí obrovský výběr dalších odstínů.

V buticích a na stránkách internetových obchodů tak často najdete modely červené, modré, tyrkysové, zelené barvy. Takové světlé barvy jistě vybírají výstřední a odvážné ženy módy. Tlačítko na modelech navíc zdůrazňuje pouze barevný tón a originalitu formuláře.

Boty bílé barvy vypadají svěží a atraktivní. Samozřejmě, že nejsou tak praktické jako černé. Nicméně, v suchém počasí, můžete potěšit sebe s tak atraktivní Uggs.

Ugg boty pro děti

Každý rodič chce, aby jeho dítě bylo v teple oblečeno, zejména v chladných zimách. Dětské záchranné boty přijdou na záchranu. Kvalitní srst uvnitř, atraktivní vzhled - to je to, co každé dítě chce nosit. Tyto boty jsou často jednou z nejoblíbenějších dětí.

Další velkou výhodou je, že uggs pro dívky jsou velmi pohodlné. Věcné problémy s rozbitím zámků nevzniknou. Uggs pro dívky jsou prezentovány v různých barvách. Na drobných drobcích vypadají velmi roztomilý.

Boty s tlačítkem "Swarovski"

Uggs model s tlačítkem v podobě zářícího křišťálu Swarovski je jedním z nejpopulárnějších. Typicky, vzhled takového modelu je docela zdrženlivý, ale šumivé tlačítko dodává eleganci. Nejjasnějším modelem je nepochybně sprcha s tlačítkem "Swarovski".

Nicméně, nejluxusnější, podle módy, jsou považovány za nízké uggs s kožešinou čalounění a perlivá tlačítka. Hlavním rysem je jasná podešev. I přes tento původní doplněk tento prvek vyžaduje soulad s ostatními složkami obrazu. Oblečení by nemělo být příliš světlé a barevné. V opačném případě nelze zabránit porovnávání s papouškem.

Co nosit?

Hlavní "partner" uggs - hubené kalhoty (Američan, džíny, legíny). Obvykle dívky nosí kalhoty s zastrčenými nohama uvnitř. Ultrashorts uggs vám umožní nosit rovné džíny. K vyplnění nohy není nutné, můžete prisobrat v akordeonu nebo zastrčit. Jediným „nepřítelem“ jsou široké kalhoty nebo džíny silueta. Nesmějí být kombinovány s takovými botami.

Stylový vzhled ugg s šaty. Hlavní však není ztrácet délku. Tak, krátké uggs jsou nejlépe nosí s sukně na koleno. Návrháři nedoporučují nosit šaty midi length.

Pokud jde o vnější oděv, pravidla jsou jasně stanovena. Je naprosto nemožné tyto boty kombinovat s koženkou. Nejlepší ze všech ugg vzhled s krátkými nebo střední-stehna bundy. Můžete také nosit uggs s volným střihem kabát.

Módní doplněk doplňků. Objemné tašky - co potřebujete! Ale klasická spojka by neměla být vybrána k takovému obrazu. Také, pletené klobouky, šály a rukavice jsou harmonicky kombinovány.

Uggs - jakýsi protest proti nepříjemným zimním botám. A úmyslné baggy - skvělý doplněk k modernímu demokratickému pohledu na módu. Uggs s tlačítkem jsou vybíráni těmi, kteří jsou zvyklí vždy vystupovat z davu a být originální. Experimentujte a vytvořte nezapomenutelné živé obrazy. Upřednostňujte pohodlí a teplo v drsné, chladné zimě.

arrow