Redakce Choice

Encefalitida - oblek pro turistiku, lov a rybaření. Kostým proti roztočům

Anonim

Je vždy příjemné procházet se letním lesem. Muž se snaží odejít s přírodou, držet se dál od městského spěchu, dostat čerstvý vzduch. Bez ohledu na to, proč jít do lesa - vyzvednout houby a bobule, lovit, jít na ryby nebo jen pěšky. Různé parazity, kteří obývají každý centimetr „zeleného oceánu“, mohou ztmavit zbytek. Jsou to klíšťata, komáři a další krveprolití. Encefalitida pomůže zachránit hmyz před útoky - oblek, který by měl mít každý lesní chodec. Rosomaha je společnost, která je jedním z lídrů ve výrobě ochranných oděvů. V jejím sortimentu jsou encefalie pro celou rodinu.

Pánský oblek s impregnací "Taiga" \ t

Představujeme Vám první model. Tento oblek je anti-encefalický se síťovinou. Bude 100% chránit osobu před pronikáním klíšťat pod jejich oděvy, které se pohybují zdola nahoru při hledání potravy. Žádný hmyz, který nasává krev, se nemůže dostat na kůži, včetně obličeje. Kromě toho oblek neumožní navlhčit. Speciální impregnace neprochází vlhkostí. Proto má rád lovce a rybáře, kteří se často setkávají se špatným počasím, pohybují se na vysoké a mokré trávě.

Všechny modely kostýmu-encephalica "Wolverine" jsou vybaveny dodatečnou ochranou proti klíšťatům. Manžety, nohy a výstřihy jsou ošetřeny roztokem akaricidu. Složení nejenže zastaví hmyz, ale také přispěje k jeho smrti v budoucnosti.

Ochranné prvky obleku:

 • látkové obložení a náramky, které neumožňují proniknutí klíšťat pod oděv;
 • záhyby lapačů namočených v akaricidu;
 • Odnímatelná síť proti komárům, která chrání obličej před kousnutím.

Výhody modelu

Každý člověk je důležitým komfortem oblečení, zejména při pohybu lesem. Encefalitida - oblek nejen chránící, ale také nevychlazující pohyb. Oblek "Taiga" je velmi pohodlný. Váží pouze 950 gramů. Vyrobeno z praktické bavlny (70%), doplněné polyesterem (30%). Tkanina je impregnovaná vodou odpuzující a odpuzující komáry. Oblasti, které jsou vystaveny otěru a poškození (lokty a kolena) mají dvojitou vrstvu hmoty.

Manžety, kapsy a výstřihy jsou místa, kde mohou klíšťata snadno proniknout. Proto jsou vybaveny kvalitními zipy, které se vyznačují pohodlím a trvanlivostí. Nohy a rukávy jsou lemovány gumičkou.

Pouze encefalitida-oblek zajistí bezpečnou procházku lesem. Jeho cena se liší v závislosti na velikosti a začíná šest tisíc rublů. Souhlasíte s tím, že je to zcela přijatelné vzhledem k ochranným vlastnostem a kvalitě modelu.

"Taiga" - oblek pro ženy

I když jde do lesa, každá dáma chce vypadat dobře. A obléknout si pánské oblečení ne všichni spokojeně souhlasí. Encefalitida - oblek nejen pro zástupce silnějšího pohlaví. V sortimentu "Wolverine" jsou modely přizpůsobené struktuře ženského těla. Je to nejen krásné, ale také pohodlné. "Taiga" - ženský model, který vypadá jako oblečení národů na severu. Je docela atraktivní. Obecně se jedná o totéž letní oblek proti encefalitidě, který chrání před bodnutím hmyzem a jejich pronikáním do kůže.

Funkce modelu

Začněme tím, že krejčovství je vytvořeno speciálně pro ženy. Oblek nebrání pohybu. Složení látky je stejné jako u předchozího, ale tento kostým encefalitidy váží o něco méně - 900 gramů. Kromě toho je levnější, můžete si jej koupit od 5200 do 5300 rublů. Ochranné funkce jsou následující:

 • oděvy jsou vybaveny chemickými a mechanickými lapači, zastavují a zabíjejí hmyz;
 • odnímatelná kvalita sítě chrání krk a obličej před mláďaty, klíšťaty a jinými parazity, může být v případě potřeby oblečen;
 • elastická páska a další šněrování pomůže rychle a efektivně utěsnit všechny řezy a švy, aby se zabránilo vniknutí klíšťat do kostýmu;
 • lokty a oblasti kolen mají další tkáňovou vrstvu.

V tomto outfitu se můžete bezpečně potulovat po lese bez strachu z kousnutí klíštětem, který může být nejen parazitem krve, ale také nositelem smrtelných nemocí.

Kostým encefalitidy (pro děti)

Shromáždění celé rodiny na letní dovolenou v lese, je nutné vybavit každého s ochranou. Děti, stejně jako dospělí, jsou náchylné k napadení hmyzem, je nutné pro ně zakoupit encefalický oblek. Je poměrně obtížné najít malé velikosti, ale značka Wolverine nabízí také ty, v nichž bude dítě pohodlně a bezpečně hrát v podmínkách lesní túry. Dětský kostým "Taiga" - kompletní kopie dospělého, má všechny ochranné funkce, včetně zpracování chemikálií - neškodných lidskému tělu, ale škodlivé pro parazity sající krev.

Rysy obleku dětí

Model je vybaven odnímatelnou sítí proti komárům, která na sto procent ochrání dětská tváře a krk před bodnutím hmyzem, a zbytek bude pohodlný, nebudete muset používat sprej od parazitů, protože jsou zdraví škodlivé. Oblek váží pouze 800 gramů a dítě bude moci hrát bez pocitu nepohodlí.

K dispozici je dětský kostým Taiga od 4300 rublů, který spolehlivě chrání před všemi druhy hmyzu.

Kombinace proti encefalitidě s impregnací "Taiga"

To je velký výběr oblečení pro aktivní turistickou rekreaci. Kombinéza se liší od stejnojmenného obleku v jednodílném horním a dolním dílu, který navíc chrání proti pronikání klíšťat. Tuto skutečnost lze připsat zásluhám. Pokud jde o vlastnosti takového modelu, jsou tyto:

 • oblek proti mlze je šitý zdarma, nebrání pohybu turisty, lovce a rybáře;
 • zip umístěný ve středu - dvoumístný;
 • horizontální záhyby, umístěné v celém obleku, slouží jako mechanická obrana proti klíšťatům, které jsou pasti;
 • kapuce je volná a trvanlivá, velikost výřezu obličeje je nastavitelná, síť je snadno odstranitelná a opotřebovaná;
 • smyčky na bederní části umožňují používat pás, což může být užitečné jak pro lovce, tak i pro rybáře, stejně jako pro turisty (turistické pásy umožňují udržovat potřebné nástroje vždy s vámi - nůž, zápalky atd.)
 • oblasti obleku, které se opotřebovávají a jsou při používání poškozeny - kolena, lokty a sedadlo mají další vrstvu hmoty;
 • Výřez kapuce, nohy, rukávy a bederní část jsou opatřeny elastickými pásy, které lze snadno sestavit a utěsnit;
 • dostupnost reflexních prvků pro bezpečnost v noci.

Tento anti-encephalic oblek s mřížkou vypadá docela atraktivně, je pohodlný a praktický. Směs bavlny a polyesteru ve stejném poměru, jaký má oblek, zvyšuje účinnost termoregulace v jakémkoli klimatu. Model hmotnost - 950 gramů, stejně jako oblek. Stojí to od 5400 rublů.

Kombinéza "Tourist-N" antiencefalitida

Tento kostým antiklesch je skutečný nález pro turisty, kteří dávají přednost relaxaci pohodlně a bezpečně. Hlavním rysem modelu je složení tkaniny, to je 67% polyester a 33% bavlna. Tento druh hmoty se nazývá košile.

Charakteristiky a popis se zcela shodují s kombinacemi "Taiga", které jsou uvažovány výše, jsou podobné jak externě, tak funkčně. Jediný rozdíl spočívá v provozu. "Tourist-N" - model určený k použití pouze v teplém, horkém období letní sezóny. To lze připsat výhodám, protože v takovém obleku by bylo pohodlnější. Tato skutečnost v žádném případě neovlivňuje ochranné funkce, jsou všechny stejné: spása z útoků hmyzem, klíšťata nemají možnost dostat se do těla, síťovina na kapotě je odnímatelná, oblek neomezuje pohyb.

Hmotnost vybavení zůstala stejná - 950 gramů, ale cena se výrazně liší - pouze od 3800 do 3900 rublů.

Závěr

Encefalitida je oblek značky Wolverine, který je příkladem úspěšného a cenově dostupného produktu domácí produkce. Všechny ochranné prostředky jsou poskytovány v ochranných pomůckách, jsou vytvořeny ideální pasti, které neumožňují parazitům dostat se na pokožku. Během existence značky nedošlo k žádnému negativnímu posouzení či stížnosti. Každý, kdo používá výše popsané vybavení, je s nákupem velmi spokojen.

arrow