Redakce Choice

Dlouhé šaty v kleci na podlahu: fotografie, zajímavé nápady pro tvorbu obrázků

Anonim

Klec je univerzální obraz, který neopustil pódium několik desetiletí. A to není překvapující, protože je to přesně kontrolované věci, které mohou masky na postavě maskovat a také zředit denní obraz. A protože základ ženského šatníku stále zůstává jedním z prvků, budeme hovořit o tom, jak si vybrat správné šaty v kleci na podlaze, na co byste měli dávat pozor?

Kostkované šaty - nadčasová klasika

Historie používání klece na oděvu vznikla ve Skotsku, kde byla aplikována na národní kilty. Červeno-černá kresba přitahovala designéry, takže ji aktivně začali používat při tvorbě svých sbírek. Postupem času se začaly objevovat různé variace buněk i věcí, barvy a modely se změnily. Dnes je v kleci téměř každá osoba v kleci alespoň jedna věc. Mohla by to být bavlněná košile, sukně, kalhoty, sako, kabát nebo nějaké příslušenství. Ale nejoblíbenější mezi spravedlivějším sexem jsou, samozřejmě, šaty do klece na podlahu, protože na úkor jednoduchého kreslení můžete vizuálně opravit postavu, a délka dá slavnost. Není to nic, co mnoho světových hvězd obléká kostkované věci.

Skrýt nedokonalosti obrázku

Kostkované šaty, které modelky otřásají svou rozmanitostí, jsou schopny zředit každodenní vzhled a přinést spoustu pozitivních emocí. A to platí nejen pro zajímavé barevné kombinace, šaty s takovým vzorem jsou především štíhlé. Toho je dosaženo geometrickým vzorem, rámováním a vizuálně utažením obrázku.

Pokud například budete nosit věci s horizontálními pruhy, dostanete opačný efekt, toto číslo dodá plnost a vizuálně zkrátí tvar. Klec vytváří dokonalou rovnováhu.

Mezi modely šatů v kleci můžete najít velmi odvážná a neobvyklá řešení, jako je kombinace různých směrů buněk v jednom produktu. Tento přístup umožňuje simulovat lady ohýbá a produkovat opravdu bezchybné styly.

Kostkované šaty pro obézní ženy

Dámy s ladivkou je poměrně obtížné vybrat si šaty v kleci na podlahu, protože musíte vyřešit několik problémů - zakrýt nevýhody a zdůraznit výhody. Je to však právě kostkované oblečení, které je ideálním řešením pro ženy s formami, protože tato věc může fungovat zázraky.

Při výběru vzoru v kleci je třeba dát přednost malému vzoru bez velkého míchání barev. Nejlepší možností jsou dvě, tři barvy a model by měl být namontován.

S luxusními formami a jasně ukázaným pasem by bylo ideálním řešením oblečení ve stylu šedesátých let s rozšířeným dnem a vybaveným topem. Kostkovaný vzor zase upraví tvar a poskytne obrázek nadšení.

Návrháři také doporučují ženám podívat se na asymetrickou buňku, když je obrázek umístěn na šikmé čáře, a nikoli ve vodorovné poloze. Tato technika vám umožní natáhnout linku a dát jí tenký.

Trochu daleko od tématu, stojí za zmínku, že nejlepší volbou pro jakýkoliv typ postavy a věku jsou šaty připomínající prodlouženou košili. Jedná se o klasický model ve stylu "ležérní", dokonale v souladu s botami, které zabírají jedno z hlavních míst v šatníku každé ženy. Tato věc je vždy pomáhat v situacích, kdy "úplná skříň, ale nic na sebe."

Dlouhé šaty v kleci na podlahu

Délka midi je vždy vhodná pro všechny spravedlivější pohlaví bez výjimky. Šaty na podlaze zdůrazňují ženskost, vytváří tajemný a romantický obraz a model z kostkované tkaniny vám vždy umožní zůstat v trendu. Nemusíte dělat pouze klasickou kombinaci odstínů, podívejte se na chytlavé a dokonce i neonové odstíny a nejodvážnější kombinace.

Model dámských šatů v kleci k podlaze může být buď s rukávem nebo bez něj. Tento okamžik nehraje velkou roli (vyberte si svůj vkus), v každém případě budete vypadat harmonicky a módně. Mohou to být vzorky jednoduchých nebo neobvyklých konstrukčních řešení. Klec je jedinečný vzor, ​​který otevírá prostor pro představivost, a pokud váš šatník ještě nemá módní šaty v kleci na podlahu, pak přišel čas, aby si je pořídili.

Letní plaid šaty

Pro horké letní dny, nejpohodlnější oblečení, samozřejmě, jsou šaty. A když jsou šité z kostkované látky na popruzích v podobě letní šaty, je to určitě krásné. Hlavní je odhadnout délku.

Majitelé štíhlých nohou hodí krátké sundresses. Ale i tento model bude vyhovovat nízkým dívkám, vizuálně protahujícím siluetu. Dívkám s ladnými tvary se však doporučuje zastavit volbu na kolenním řezu. Dlouhý outfit bude vypadat velmi stručně, krásné šaty v kleci na podlahu bez rukávů skryjí všechny nedostatky a jsou ideální pro letní procházky v parku.

Při výběru oblečení pro horké dny dávejte přednost přírodním látkám, může to být bavlna, hedvábí, ložní prádlo nebo špachtle. Ale zimní možnosti, naopak, mohou být vyrobeny z rouška, velur nebo tlustého úpletu.

Jak si vybrat příslušenství pod kostkované šaty?

Při výběru doplňků k šatům v kleci byste měli být velmi opatrní, protože tato kresba je sama o sobě soběstačná, zřídkakdy vyžaduje jakékoliv dodatky. Množství šperků učiní obraz absurdním a učiní ho těžším.

Stylové šaty v kleci na podlaze budou vypadat dobře s vysokými podpatky a prostou taškou. Pokud jde o šperky, pak je lepší dělat s náušnicemi a náramek v souladu s barvou látky. Pokud máte štíhlou postavu, pak můžete vyzvednout tenký popruh, který dodá obrazu originalitu a chuť.

Tenisky nebo ploché sandály budou vypadat dobře v kombinaci s letními šaty v kleci. Z příslušenství si můžete vybrat klobouk s úzkými okraji, a pokud nejsou barvy v jasných barvách, pak můžete přidat obrázek s přívěskem na dlouhou šňůru.

Majitelé nádherné busty se doporučuje zaměřit se na výstřih. To pomůže jasný náhrdelník z přírodních kamenů. Aby bylo možné vizuálně protáhnout siluetu, musíte nosit boty na vysokém podpatku, pak bude obraz ženský a elegantní.

Dlouhé kostkované šaty v zimní skříň

Šaty v kleci na podlaze v zimě budou dobře kombinované s kožichem a botami s podpatky. Je lepší zvolit monotónní barvy, příznivě zdůraznit kostkovaný vzor a vizuálně doplnit svislé čáry, takže silueta vypadá harmonicky. V zimě nezapomeňte na doplňky, například v černé a bílé šaty, můžete vyzvednout boty, kabelku a rukavice v červené barvě, bude to přidat jas.

Dlouhé vlněné šaty v kleci mohou bezpečně tvrdit, že jsou oblíbenou věcí každodenního zimního šatníku. A s přihlédnutím k aktuálním trendům je kostkovaný vzor tak mnohostranný, že si každý může vybrat bez ohledu na případ a chuť.

Novinky z pódia

Šaty v kleci na podlahu (fotografie lze prohlížet nahoře) vypadají originálně, z tohoto důvodu stylisté často doporučují jejich výběr na večerní akce. Takové oblečení pomůže vytvořit jedinečný styl a ukáže milost ženského těla. Mnoho z modelů, které byly prezentovány na pódiích v této sezóně, bylo velmi originální, což znamená, že každá žena si bude moci vybrat oblíbený produkt pro sebe.

Zajímavé modely

Podívejme se na:

  • Šaty v klasických černých a bílých tónech. Tento model je ideální pro každodenní vzhled, barvy se mohou lišit (modrá, hnědá buňka na bílém pozadí). Tyto kombinace dělají obraz vzdušným, žádoucím a přitažlivým. Styl je poměrně jednoduchý a těžko vhodný pro večerní východy, ale pro každý den je to to, co potřebujete.
  • Další model je o něco zajímavější - červené kostkované šaty, délka podlahy. Jeho lem je vyroben tak, že vypadá jako šátek uvázaný pod pásem. Tento obrázek může být doplněn o červené boty na vysokém podpatku.
  • Bílé šaty s třpytivými stříbrnými pruhy. Je to skvělé pro večerní akci, navíc tato postava je často používána k vytváření modelů svatby. Lem oblékání je zdoben třásněmi, které běží šikmo a vlakem.
  • Klidnější model ve srovnání s předchozím, ale neméně slavnostní - dlouhé kostkované šaty na podlaze, zdobené růžovou klecí. Je vhodný pro jemné osoby, pomůže ukázat jejich ženskost a milost.
arrow