Redakce Choice

Syrové boty - odolné, spolehlivé, teplé

Anonim

Boty jsou boty vyrobené z kůže lýtka nebo mladé, neprodukční krávy. Proto jsou tyto boty obdařeny speciální jemností a lehkostí. Tento článek popisuje následující body:

  • v jaké oblasti jsou nejčastěji vyrobeny boty z plešaté kůže;
  • kde koupit tento typ bot;
  • boty - foto;
  • popis různých druhů kůže pro boty podobné svetrům;
  • Boty z kožky pro ženy.

Surové boty v ruské armádě

V ruské armádě, boty surové kůže jsou používány na par s kersey boty. Ve vzhledu a v mnoha charakteristikách se prakticky neliší. Životnost mokrých bot je však mnohem delší a jejich vrcholy jsou teplejší a silnější. Yalova boty nenechávají ve vodě a mají těsný střih, který poskytuje pohodlí a teplo na nohy. Jejich podešví jsou kůže a guma. Následující body mohou být započítány do pozitivních vlastností těchto bot: pevně a pevně šitá podešev, neschopnost zadní části (díky jejímu dodatečnému zesílení) a trvanlivost zipu. Kromě toho, tyto boty mají vysoké topy, pokrývající nohy na kolena. Kromě vojenského personálu, jsou tyto boty často nosí rybáři, lovci, stejně jako lidé, kteří se účastní lesních výletů a překračují bažiny.

Kde koupit log boty?

Takové boty si můžete koupit ve vojenských obchodech (vojenských obchodech) nebo v odpovídajících internetových obchodech. Na prodejních místech je příležitost nejen vidět vzhled obuvi, ale také přečíst si popis a recenze (o kvalitě ao mnoha dalších věcech).

Popis kůže pro boty, podobné botám z nafoukané kůže

Chromová kůže je lesklá, elastická, plastová a tvarově odolná kůže. Tyto boty jsou černé, bílé, světlé a světlé odstíny. Tato kůže může být hladká, ražená a loupaná.

Kirza je umělá kůže. Základem je vícevrstvá bavlněná tkanina, která je ošetřena látkou tvořící film. Jeho textura se podobá kůži prasat.

Yuft je kůže, která se získává z kůže krav (kulatiny) nebo jednoletých býků. Je červená, bílá a černá. Yuft a ostnatá kůže jsou nejvíce podobní každému jiný (tato slova jsou často používána jako synonyma).

Dámské boty

Dámské kožené boty jsou krásné a trvanlivé. Nicméně, i když se zdají být poměrně jednoduché, jejich náklady nejsou tak nízké. Díky dlouhé životnosti však brzy zaplatí sami. Je třeba se o ně starat, stejně jako o jakoukoli jinou koženou obuv. Měly by být pravidelně a důkladně omývány, sušeny, tónovány krémem a třeny do lesku. Tento typ obuvi je vhodnější oblečení z hrubých materiálů.

Shrnutí

Boty jsou velmi praktické, spolehlivé a odolné boty. Zpočátku byly takové boty nošeny v sovětské armádě (a jsou stále používány ruskou armádou). Mají širokou špičku, podešev je pevně šitá hlavní částí bot (a netěsní vlhkost). Díky plešaté kůži jsou tyto boty velmi měkké a pohodlné.

arrow