Redakce Choice

Pánské náramky z oceli a kůže: možnosti výběru

Anonim

Existuje mylný názor, že jakékoli nositelné šperky jsou určeny výhradně pro ženy. To však není tento případ. Zástupci silnějšího pohlaví mají také své vlastní preference ve špercích. A i když volba takového příslušenství není tak velká, originální pánské náramky z oceli a kůže mají stabilní popularitu. V tomto článku popíšeme jemnost výběru takových produktů.

Rysy vzniku módních šperků

Móda pro náramky je zakořeněna ve vzdálené minulosti. Před mnoha lety (nebo dokonce stoletími) tyto výrobky nosili obyvatelé Mezopotámie, Egypta a starověkého Řecka. Bylo to proutí a kovové ozdoby, které se nosily na rukou žen a mužů. V té době, pro jejich majitele, to nebyli jen krásné rytíři, ale pýchy spojené s mnoha místními legendami a tradicemi.

V těchto záhadných časech by pánské kožené a ocelové náramky mohly hodně vyprávět o charakteru a společenském postavení jejich nositele. Někteří z nich byli například považováni za nezcizitelné atributy bohatých velikánů, velvyslanců a dokonce i zástupců královských rodin. Jiní byli povoláni vyhnat zlé duchy a sloužili jako talismany přecházející z otce na syna. Ještě jiní se věnovali výhradně na prázdniny.

Dnes tyto doplňky neztratily svou dřívější popularitu, i když mají poněkud odlišný význam. Co dnes mohou nosit šperky? A jak těžké je vyzvednout je pro muže?

Jaké materiály se používají k výrobě šperků?

Pokud byly starší šperky vyrobeny výhradně ze zlata a stříbra, dnes najdete pánské náramky z oceli a kůže. Jedná se o krásné a stylové dekorace, doplněné řadou dekorativních hrotů, nýtů, kamenů, spon, přívěsků, korálků z plastu nebo slonoviny. A co je nejdůležitější, všichni tvoří jednotnou harmonickou kompozici.

Šperky z oceli: vlastnosti a výzdoba

Brilantní šperky vyrobené z vysoce kvalitních šperků nebo lékařské oceli, můžete obrátit hlavu k komukoliv. Mohou mít různou šířku, průměr a kompletní sadu. Například v moderním světě jsou šperky s pozoruhodným stříbrem nebo zlatem. Často jsou takové výrobky pokryty rhodiem, který neztmavuje a dlouho nemění barvu. Hlavní výhodou takového příslušenství je, že mohou být nošeny téměř na jakékoli oblečení a obuv.

Šperky s prvky kůže: výhody a vlastnosti

Každý, kdo je fascinován dobrodružnými filmy, které hovoří o světě víly, elfů, rytířů a draků, bude jistě jako náramky z pravé kůže. Takové věci vypadají stylově na štíhlé a plné ruce, stejně jako dávají obrazu nějakou chuť. Výběr modelů takových dekorů je pestrý. Proto můžete vidět šperky s pletacími prvky nebo makramelové techniky s kovovými nebo stříbrnými vložkami a nýty.

Pánské kožené a ocelové náramky (značkové): Kde je mohu najít?

Můžete si koupit „příjemné věci“, které se vám líbí v online obchodech, na virtuálních dražbách a dokonce i na druhé straně. Jsou to na trzích a specializovaných prodejnách.

Pokud je chcete prezentovat jako dárek pro svého blízkého, přítele nebo manažera, dávejte přednost firemním kancelářím. V takových obchodech najdete pouze kvalitní výrobky od světově známých výrobců.

V důsledku toho budou mít úzké nebo široké pánské náramky z oceli a kůže v podobné prodejně odpovídající certifikát o jejich pravosti. To znamená, že váš dar se po týdnu po prezentaci nerozpadne, ale bude to skvělá připomínka dne, kdy byla přijata.

Co hledat při výběru produktu?

Než začnete kupovat pánské šperky, musíte věnovat pozornost následujícím možnostem:

  • vzhled, design a styl;
  • forma a charakter tkaní;
  • tloušťky a velikosti.

Když už mluvíme o velikosti, měli byste provést předběžná měření ruky svého muže. Pokud taková možnost neexistuje, zkuste vizuálně zhodnotit její tloušťku. Taková nuance vám umožní vybrat přesně ty náramky (pánské) vyrobené z oceli a kůže, které jsou ideální pro Vámi vybraný. Tak, krásné šperky s tenkým popruhem bude vypadat skvěle na tenké ruce s dlouhými a štíhlými prsty. Naopak masivní šperky osloví majitele širokého zápěstí a plných rukou.

Kromě toho má každý specializovaný obchod vhodnou velikostní mřížku, která bude správná volba. Například v takovýchto vývodech je příslušenství následujících velikostí:

  • 16 a 16, 5 cm;
  • 20 cm;
  • 21 a 22 cm;
  • 22, 5 cm, atd.

Jak si vybrat produkt ve velikosti během osobní návštěvy obchodu?

Ideální způsob, jak si vybrat ten správný dárek, je přijít do obchodu s blízkým, přítelem nebo kolegou, aby produkt změřil osobně. Tak, ve skutečnosti, příslušenství jsou vybírány po ruce, například to může být pánské náramky z oceli a kůže "Impulse" (známý výrobce šperků). Mimochodem, výrobky této společnosti mohou být vyrobeny z kombinovaných tkanin a doplňků, například kůže a kovu.

Při výběru příslušenství věnujte pozornost následujícím bodům:

  • neměl by vyvolávat nepohodlí (svírání a stisknutí ruky);
  • nemůže se houpat na zápěstí (být příliš volný).

A pamatujte si například, že kožené šperky nejsou regulovány po celé délce. Proto vyzvedněte náramky pro muže z oceli a kůže podle velikosti mužské ruky. A samozřejmě, vezměte v úvahu jeho přání, vkus a styl.

Tvar a charakter tkaní

Dalším důležitým bodem je studium tvaru a vlastností tkaní výrobku. Zejména zde věnujte pozornost preferencím a zájmům své blízké osoby nebo jen známé osoby.

Plánujete například dar svému šéfovi, který miluje všechno starožitné (vázy, knihy, nábytek). V tomto případě se hodí náramky pro muže z oceli a kůže, řecky.

Mohou být zobrazeny hieroglyfy, kresby mýtických postav nebo bohů. Takový dar samozřejmě zdůrazní individualitu svého šéfa a učiní jednoznačný náznak jeho koníčka. A pokud na něm také uděláte nezapomenutelnou rytinu (od vás osobně nebo od týmu) ve stylu řeckého psaní, bude takový dar pro něj prostě nezapomenutelný.

Vzhled, design a styl

Než uděláte nezapomenutelný nákup, proveďte vizuální posouzení muže, který plánuje darovat krásné šperky jako dárek. Pamatujte si, jaký styl oblečení preferuje, co nosí na hlavě (klobouk, kšiltovka, zvedá), jaké boty chodí, atd. A samozřejmě nezapomeňte na povahu jeho činností.

Jedním slovem, pánské náramky, které si vyberete z oceli a kůže (například starožitné šperky jsou dnes nejoblíbenější), by neměly být „honosné“ a příliš vyčnívat. Naopak, musí harmonizovat se stylem muže. Například asketický model je ideální pro podnikatele. Bude zdůrazňovat jeho stabilitu a soudržnost jako partnera, manžela a otce.

Pokud váš muž preferuje sportovní styl oblečení a obuvi, bude vyhovovat šperkům více extravagantního stylu. Mohou to být výrobky z barevné kůže, tlusté nebo tenké s různým tkáním. Například fanoušci punkového stylu budou mít rádi široké příslušenství s různými šněrováním, nýty a hroty. Nebo si mohou vybrat kovové modely s lebkami, kříži a dalšími takovými pozlátky.

Lidé kreativních profesí budou mít rádi modely, které byly vytvořeny s použitím různých materiálů, například z kůže a stříbra, oceli a pryže atd. Tato volba zvýrazní rozmanitost jejich vnitřního světa a inspiruje je k tvorbě literárních děl, psaní obrázků a jejich tvorby. písní, dá nádhernou náladu.

arrow