Redakce Choice

Stylový nový rok. Co nosit v roce draka?

Anonim

Talismanem roku 2012 je Černý vodní drak. Rozumný a domorodý na jedné straně nemá rád volatilitu a rutinu a na druhou stranu má slabost pro luxus a nápaditost. Co tedy nosit v roce draka? Barva draka je černá, prvkem je voda. A proto by se ve vašem oděvu v roce 2012 měly objevit tyto barvy: černá (pamatujte si barvu draka), zlato (notoricky známý drakův vášeň pro poklad, tak ho horlivě střežený) a modrá (symbol jeho stanoviště). V této zimní módě dominují takové odstíny, jako je šťavnatý safír, dusný jantar, nádherný malachit, luxusní ametyst, aristokratický rubín - tyto barvy zaujmou svou velkolepost, eleganci a eleganci. Proto, najít to, co nosit v roce draka není těžké.

Co nosit v roce draka?

Černé šaty vyšívané zlatem (nebo stříbrem) jako možnost se mohou stát slavnostní možností oblečení v roce draka. V tomto případě by měla látka jiskru a jiskru. Jedním z nesporných trendů této zimy jsou výřezy na šaty. Řezy mohou být umístěny na hrudi, břiše nebo na zádech. Průhledné výřezy z guipure, krajky a šifonu vypadají nejlépe.

Vyberte si model svého oblečení, které budete nosit v roce draka podle vašich představ: může to být retro nebo country styl nebo váš oblíbený půvab. Použití kamínky a různé třpytky je v módě v zimě. V této sezóně se návrháři rozhodli, že byste měli nosit diskotékový oděv všude, šaty, topy a dokonce i džíny s různými kamínky a flitry můžete nosit denně. Také návrháři doporučují nosit v kombinaci s vlněné kalhoty a mikiny. Ti, kteří nemají rádi tuto brilanci, návrháři nabízejí nosit kožešiny. V zimě jsou opět relevantní. Ale musíte si uvědomit, že byste se měli zaměřit na srst buď na opasku nebo na hrudi. Pokud ozdobíte svůj oděv kožešinou, pak budete bezpochyby vypadat elegantně a stylově.

Také ve výšce módy této zimní dlouhé večerní šaty. Když si to vyberete, přemýšlejte o stylu art deco a éra 20. let. Co nosit v zimě? Nepochybným trendem této zimy jsou skotské (nebo tartanové barvy). V této sezóně je klec přítomna všude - na sukních a kalhotách v červené, fialové nebo jasně žluté kleci, kabát a šaty ve stylu 80. let.

A jak krásně se oblékat v zimě? Dalším trendem této zimy je krajka. Je provázána s dalším trendem roku 2012 - šťavnatými barvami. V minulé sezóně byly černé a bílé krajky módní, ale nyní jsou nejoblíbenější barvy všechny světlé a syté barvy: jasně modrá, oranžová a dokonce i šarlatová. Také trendy win-win, hrach a kovové tkaniny jsou v této zimě trendem, který je pro všechny strany přínosem.

Hlavním módním trendem této zimy jsou boty, šněrovací boty, kotníkové boty. V botách budete vypadat jasně a luxusně. Skutečnou výhodou této boty je, že boty jsou dokonale kombinovány s téměř vším. Na vrcholu módy v této sezóně, vysoké podpatky, které se v poslední době staly mnohem populárnější než nízké. Za to stojí široké platformy a pevné čtvercové podpatky. Uggs je stále v módě v zimě, ale musí být vysoký, stejně jako barvy, hnědé, černé a šedé uggs jsou populární.

Co nosit v roce draka příslušenství? Šperky oblečené v roce draka by měly být vyrobeny z drahých kovů: zlata, platiny a stříbra. Ale neměli byste je nosit všechny dohromady. Drahokamy jsou v roce draka opravdové: ať už jde o diamanty, smaragdy nebo safíry.

Zimní móda 2012 se tak zaměřuje na ženskost a milost. Krásné šaty této zimy může každá žena. To je nejlepší čas ukázat všechny jejich přednosti, stejně jako nejneobvyklejší a živé obrazy. Hlavní je zůstat věrný sobě.

arrow