Redakce Choice

Módní sukně 2013 od známých návrhářů

Anonim

Sukně je jednou z nejoblíbenějších a nejvýznamnějších věcí v dámském šatníku. Pokud jen před několika lety, ženy nebyly připraveny zapomenout na takové pohodlné kalhoty a džíny, nyní jsou krásné a módní sukně opět oblíbené, navzdory různorodosti věcí. To není překvapující, ale zcela přirozené: sukně je univerzální a lze ji použít v každém pohledu.

Trapeze sukně - ideální model pro každou dívku

Módní dámské sukně v podobě hrazdy doslova naplnily pódia v sezóně jaro-léto 2013. Tento univerzální model, který sedí v pase a mírně se rozšiřuje směrem dolů, zdůrazňuje ženskou eleganci a přitahuje mužský vzhled.

A-line sukně vypadá skvěle s velmi odlišnými délkami. Návrháři navrhnou použití sukně, které jsou krátké k střední-stehno, ne jediný pro chůzi, ale také jako volba pro kancelářské oblečení. Carolina Herrera kombinuje módní sukně se záhyby v dolní části klidných, jemných tónů s košile a bundami. Tento obraz je ideální pro teplé dny v týdnu, kombinující jak závažnost, tak lehkost.

Tyto módní sukně pro obézní dívky se stanou nenahraditelnou volbou. Ideální délka pro ně je polovina dlaně nad a mírně pod koleny. Zajímavou možností je Carven - předtím, než sukně mají klenutý tvar, a samy jsou malovány v různých barvách.

Minimální délka sukně

Minisukně se stále více nacházejí nejen v běžném životě, ale i na módních molu. Různé tvary a barvy, odhalují krásné, štíhlé ženské nohy a se správně zvoleným oblečením nenesou kapku vulgárnosti.

Přísné mini monofonní jasné barvy, sedící přesně v pase, od Victoria Beckham krásně podtrhují ženskou siluetu, takže pas je tenký a boky jsou svěží a „chutné“.

Módní sukně od Isabel Marant jsou opravdovým uměleckým dílem. Návrhář vyrábí velké množství krátkých modelů, které používají jako hlavní tkaninu tenkou kůži. Světlé, světlé, zdobené vzory; zabalte sukně, záhyby, s volánky a každý z nich s dekorativními prvky v podobě nýtů a kamínků - mezi touto úžasnou kolekcí si každá dívka najde svůj vlastní, dokonalý model.

Módní načechrané sukně

Načechraná sukně je vždy krásná. Bez ohledu na její délku a model, tyto módní sukně vždy nesou podíl koketování, v kombinaci s ženskou romantikou a jemností.

Chlupatá sukně z Balenciagy je lehká tkanina, která padne na kolena a jemně „plovoucí“ při chůzi. Použití kontrastních černých svislých čar na světlém pozadí prodlužuje siluetu, což děvče dělá vizuálně štíhlejší.

Sukně Karen Walker nesou v dětství - látky z jemných tónů se zajímavými vzory v puntičkách, úzký pás, uprostřed kterého je připevněn ladný luk. S mírnou a klidnou jízdou tento model sukně nezmění ženu na panenku, ale dává jí hravost a lehkost.

Sukně, prezentované ve sbírkách designérů "Jaro-léto 2013", nejsou ničím jiným než příkladem ženskosti a něhy. Rozmanitost modelů, tvarů, délek a barev umožňuje každé ženě učinit správné rozhodnutí při výběru dokonalé sukně.

arrow