Redakce Choice

Svatý Jiří vítězný, tetování s jeho obrazem

Anonim

Jak často se díváme na tetování, obdivujeme mistrovství obrazu jako uměleckého díla, ale zcela si neuvědomujeme, co mohou znamenat.

Předmluva

Mnozí kreslí na svých tělech nešťastné kundičky, ptáky, ryby, jen psají důležitá jména a data pro ně (jako by se báli zapomenout na ně), nebo dokonce zaplnit podivné a bezvýznamné škrty a vzory pro krásu každého. Ale když na rameni, zádech, zápěstí nebo na hrudi osoby, George Vítězný je plný slávy, toto tetování bylo rozhodně použito z nějakého důvodu.

Historie

George Victorious je známý v mnoha kulturách. V řeckých legendách, v latině a východní text mluví o jeho exploits. To je věřil, že během dob pronásledování, George bránil jeho právo být křesťan a byl mučen pro sedm dnů. Pro tento úryvek ho Pán odměnil darem vzkříšení a oživení mrtvých, jakož i schopností samoléčení.

Ale nejznámějším zázrakem Velké mučednice je zabíjení s oštěpem strašlivého draka (nebo, podle jiných legend hada), ničení země a vyžadování královské dcery, aby ji porazila krásná žena. V křesťanství je tato legenda interpretována jako vítězství víry nad pohanstvím (princezna symbolizuje křesťanskou víru a strašného draka pohana) nebo podle jiných textů vítězství nad ďáblem-pokušitelem.

Tattoo George Victorious: význam a kult

Tento světec byl vždy považován za svatého patrona zemědělců, pastýřů a samozřejmě statečných bojovníků. Od dávných dob se Georgii zabýval modlitbami a žádostmi o dobrou sklizeň, déšť, štěstí při lovu, léčení všech nemocí, plodnosti a zdraví hospodářských zvířat. Také se věří, že modlitby a obrazy pomáhají zbavit se invazí hadů ve vesnicích a mohou zastavit infekční nemoci, které zničí celé vesnice.

Obraz Velké mučednice není ničím zobrazen na ikonách, mincích a vlajkách měst. Toto říká všem křesťanům o síle jejich víry a jeho důležitosti v životě.

Co symbolizuje tetování?

Pokud jste viděli, že obraz osoby zobrazující Georgy the Victorious, stávkující oštěp, je tetován na lidském těle, tetování je určitě plné nejen kvůli krásnému designu, ale s určitým plánem a účelem. Existuje mnoho legend o síle a síle ikony zobrazující hrdinu na sněhobílém koni.

V místech výkonu trestu odnětí svobody (ve věznicích) slouží takové tetování k ochraně osob a pomoci při nápravě trestného činu.

Pro obyčejné lidi, George vítězný (tetování) líčený na jeho těle bude symbolizovat odvahu, odvahu, sílu, víru v Boha a vítězství nad zlem. Tento obraz je určen k ochraně a vedení pravé cesty.

George Victorious (tetování s jeho obrazem) je vhodný zejména pro vojáky, cestující a opravdové věřící, kteří chtějí na zemi dobro a mír, usilující o vítězství a žízeň po velkých výkonech.

arrow