Redakce Choice

Tašky "David Jones": recenze, vlastnosti, informace o výrobci

Anonim

Tašky "David Jones" získal popularitu mezi ženami módy v mnoha zemích díky vysoké kvalitě materiálů a stylovému vzhledu. Tajemství je jednoduché: relevance, móda, dostupné ceny a široký sortiment, který může uspokojit chuťové preference každého z nich.

Výrobce

Tašky "David Jones" vyrábí francouzská společnost CCM, založená v roce 1987. Navzdory tomu, že se tak nestalo tak dávno, se společnosti již podařilo získat důvěru zákazníků. Její specialitou je kožené zboží.

Hlavní činností však od samého počátku byla šití pro ženy a výroba doplňků. Trochu později se objevily tašky.

Produkty společnosti jsou dnes zastoupeny ve více než třiceti zemích světa. Výroba probíhá nejen ve Francii, ale i v Číně.

Výrobní společnost pravidelně prezentuje nové produkty na veletrzích a prezentacích. Speciálně pro to je vybavena hala asi osm set metrů čtverečních. Hostům může být předloženo několik stovek vzorků výrobků. Nové sbírky jsou vydávány dvakrát ročně: na jaře a na podzim.

Tašky "David Jones" jsou známy v Rusku. Tyto produkty úspěšně doplňují jakýkoliv obraz a ceny jsou s demokracií příjemné. V pánské kolekci - velký výběr vysoce kvalitních tašek a peněženek.

Sortiment

Francouzská společnost vyrábí dámské a pánské tašky, peněženky a kabelky, jakož i výrobky pro žáky. Produkty se liší kombinací klasických forem s použitím nestandardního provedení.

Stojí za pozornost a cestovní zboží: kufry a cestovní tašky. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, design je promyšlen do nejmenšího detailu.

Neméně populární jsou dámské tašky "David Jones": hobo, obchodní modely, sudy a tašky. Všechny výrobky jsou vyráběny v několika barvách.

Rozmanitost zboží je tak velká, že každý, kdo ho chce, bez ohledu na věk a postavení, si může něco koupit. Cenová politika značky "David Jones" odpovídá následující definici - vysoké kvalitě za dostupnou cenu.

Materiály

Pro výrobu používá přírodní a ekologickou kůži, textil. Jako podšívka - vysoce kvalitní trvanlivé tkaniny. Příslušenství ze slitin, které nejsou náchylné ke korozi. Takže nýty a běžci se nebojí času a srážek.

Všechny vzorky zboží plně odpovídají hygienickým normám.

Recenze

Tašky "David Jones" jsou zaměřeny na široké spotřebitele. Mnoho kupujících si vybírá produkty této značky. A z dobrého důvodu. Často při výběru produktů takového plánu kupující v první řadě věnuje pozornost kvalitě, síle a trvanlivosti materiálů, atraktivnímu vzhledu, a co je nejdůležitější, cena produktu by mu měla vyhovovat. V tomto případě jsou splněny všechny požadavky.

Většina recenzí sáčků "David Jones" pozitivní. Kupující zejména upozorňují na úhledně provedený povrch, široký barevný rozsah a přítomnost pohodlných vnitřních kapes, které jsou k dispozici iv malých vzorcích. Podšívka se dokonale osvědčila, materiály jsou odolné, trvanlivé a dobře reagují na čištění.

Loga značek najdete na vnější straně i uvnitř tašky, kapes a příslušenství. Nemůžete ignorovat sílu popruhů. Některé z nich jsou vyrobeny z přírodní tkaniny zevnitř, což zabraňuje sklouznutí. Jsou hezké nosit na rameni v létě.

Podle recenzí, tašky "David Jones" může trvat dlouhou dobu díky vysoce kvalitní materiály a krejčovství.

Mnoho kupujících získalo úspěšnou kombinaci praktičnosti, stylu a souladu s módními trendy. Jak bylo uvedeno, ve všech pytlích, "David Jones", a to iv těch nejmenších, existuje několik kapes, které vám umožní mít dokumenty, další důležité věci, a zejména malé předměty v jednom kuse. Je to opravdu velmi pohodlné.

Individuální pozornost si zaslouží rukojeti a popruhy, které jsou dokonale sladěny na délku, snadno nastavitelné, v případě potřeby mohou být rozepnuty. Tato taška se pohodlně nosí v ruce nebo na rameni.

Existují však negativní recenze o pytlích, "David Jones." Někdo si stěžuje na křehkost některých vzorků výrobků z umělé kůže. Jedná se zpravidla o výrobky vyrobené v Číně. Proto byste měli nakupovat tašky pouze ve firemních prodejnách, od dodavatelů, kteří garantují kvalitu.

arrow