Redakce Choice

Ivory je jaká barva? A tohle je barva slonoviny

Anonim

Pokud překládáte "aivor" z angličtiny, znamená to "slonovina". Ale je to také název barvy. Vyvstává zcela přirozená otázka: "Ivory je jaká barva?" A naprosto přirozená odpověď: "To je barva slonoviny." To je jeden z odstínů ušlechtilé bílé, je rafinovaný a je spojen s něčím luxusním. I v primitivní společnosti sloužila slonovina jako materiál pro výrobu nástrojů. Lidé z tohoto měkkého materiálu vyráběli nože, šípy a dokonce i jehly. S nástupem civilizace začali mistři používat tento materiál. Nejprve ji použili k vytvoření jednoduchých uměleckých děl a později k výrobě obrazů a soch. V bohatých domech bylo obvyklé mít mistrovská díla ze slonoviny. Tyto časy však uplynuly, když byl tento materiál těžen v takovém množství, které bylo nezbytné. Teď lidé vzrostli na ochranu zvířat, která nám poskytují slonovinu. To vytvořilo nedostatek a zvýšila hodnotu výrobků vyrobených z tohoto materiálu.

Barva slonoviny je co?

Ivory je majestátní barva, to znamená hojnost a okouzluje svým vzhledem. Je drahý, ne proto, že slonovina je drahá, je sám v sobě milý. Není ostrá, na rozdíl od bílé, je rafinovaná, hladí oči, svítí. Bílá barva má mnoho odstínů. Ivory se liší od bílé až po tón. Má také mnoho odstínů. Dominuje teplý. Obvykle odezní žlutě nebo nahnědle. Existují však také narůžovělé, mléčné, krémové odstíny slonoviny.

Ivory: šaty barvy

Bílá barva je považována za svatbu, ayvor není výjimkou. To je alternativa a velmi rafinovaná. Při použití tohoto odstínu nedochází k porušování tradic. Dává jen triumf velkolepost, milost. Tato barva není tak běžná v běžné nošení, ale je obzvláště populární při výrobě svatebních šatů.

V současné době je asi čtyřicet procent svatebních šatů a obleků přesně slonovinou. A značkové svatební oblečení používá tento odstín častěji, v sedmdesáti osmdesáti procentech celkového úniku. Nepochybně každý člověk tuto barvu zvažuje, když chce něco zvláštního.

Ivory je jaká barva, módní?

Ivory je vždy v módě spolu s klasickými barvami jako béžová, černá, červená. Stín se dívá na šaty ze slonoviny účinněji, jemněji, majestátně než na bílém. Tento odstín nepřestává přitahovat módní návrháře, zejména když chtějí vytvořit něco, co se dotýká nebo vzrušuje ty, kteří jsou kolem sebe svým stvořením.

Ivory, jaká je barva - opravdu rozmarná?

Ano, velmi rozmarná. Pokud je vaše barva pleti chladnější než vaše šaty s ayvorem, tento kontrast nebude ve váš prospěch. Kůže bude vypadat bledší než ve skutečnosti. Proto pokud si stále zvolíte tuto barvu, měli byste pečlivě vybrat odstín. Hlavní varianty barvy slonoviny jsou vhodné pro lidi se zlatým odstínem pleti.

A přesto je slonovinou jaká barva?

Samozřejmě, ve větší míře, ayvor přijme vlastnosti bílé: čistota, nevinnost, vznešenost, krása, slavnost, spravedlnost. Přijímající vlastnosti jim však přidává vlastní hodnotu, svůj vlastní význam. S tím vším, barva slonoviny vždy dává žlutou, někdy žlutou inklinuje k béžové, a někdy k růžové.

Ale stejně, žlutá je vždy přítomna. To znamená neobvyklou inteligenci, rozvinutou intuici, vnímání objektivní reality. Ivory preferují kreativní, mimořádní lidé. Ale nejdůležitější bod - v tomto případě, nemůžete ušetřit. Levné možnosti zde nebudou fungovat. Budou vypadat jednoduše, ne-li pryč. Je nutné plně přizpůsobit barevnost a kvalitu tkaniny.

arrow