Redakce Choice

Reima klobouky, jejich zásluhy, rysy a pozitivní rysy

Anonim

Díky úžasným vlastnostem, které kombinují čepice slavné finské značky Reima, má každé dítě aktivní zábavu v teple a pohodlí. Bez ohledu na věkový rámec nebude volba pokrývky hlavy dětem problémem, ale potěšením pro matku i dítě.

Značka Reima je ohromující značkou kvality, která se v průběhu let osvědčila

Finská značka Reima se již delší dobu specializuje na výrobu dětského oblečení. Během celého svého 71letého působení se jí podařilo vyhrát obrovskou armádu obdivovatelů, včetně dětí a jejich rodičů žijících ve všech koutech světa.

Módní návrháři společnosti jsou doma ve finském Reima, ale zařízení, která vyrábějí výše uvedené oblečení, boty a klobouky, se nacházejí v jihovýchodní Asii. Výrobce zachází s kontrolou kvality velmi pečlivě a vážně, zkouší všechny své výrobky ve speciálních laboratořích a v přirozeně uvolněných podmínkách na dětech.

Dětské klobouky Reima: ochrana proti chladu a sestava

Nespornou skutečností je, že děti nemají rád klobouky a klobouky nejsou výjimkou z pravidla. Proto je výběr teplého příslušenství obrovský problém, který se nestará o jeho dítě, ale o jeho rodiče. Jedním z hlavních problémů je neochota vyzkoušet si možnosti navrhované rodiči, alergické reakce a výsledné nepohodlí.

Díky úžasnému anatomickému řezu eliminují klobouky Reima výskyt alergických reakcí a nezpůsobují nepříjemné pocity.

Z celkového počtu vyrobených zimních výrobků jsou nejoblíbenější klapky na uši, přilby a čepice, které se těší největší lásce kupujících. Při výrobě řady čepic se používají materiály, které nezpůsobují alergie, většinou přírodní a vodoodpudivé.

Věková kategorie a typy výrobků

Výše uvedené čepice jsou po celý rok připraveny na ochranu dětských uší před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Vzhledem k šíři modelové řady můžete snadno vybrat výrobek, který splňuje jak estetické požadavky, tak požadavky na tepelnou ochranu pro pokrývky hlavy pro děti všech věkových kategorií.

  • 0–12 měsíců: Bini modely s kravaty a přilbami;
  • 1–3 roky: čepice bini s a bez strun, přilby a chrániče sluchu, očka a vodotěsné modely;
  • 4–6, 7–9 a 10–14 let: všechny výše uvedené modely čepic, jak ve vodotěsném, tak vlněném provedení.

Reima klobouky a jejich zásluhy v závislosti na modelech

  • Helma - tento model je klasický, vhodný pro mladší věkovou kategorii. Díky svým vlastnostem jsou čelo dítěte, tváře a krk chráněny před škodlivými účinky větru. Materiály, které se používají při výrobě čepic Reima určitého modelu, jsou vlna a bavlna, což zajišťuje pohodlný pobyt venku při teplotě minus 15 ° C. Díky vložkám do větru odolných proti větru je vítr a zasněžené zimy pro dítě děsivé.
  • „Bini“ je jedním z nejoblíbenějších modelů čepice Reima, která obsahuje vlněné struktury nití a fleece podšívku. Díky tomu je zajištěno teplo a bezpečnost dětských uší.
  • Vodotěsné ušní klapky: jsou univerzální možnosti pro aktivní i mobilní děti, které jsou v pohybu po celý svůj volný čas. Vzhledem k přítomnosti vnitřní izolace a podšívkového materiálu s hromadou bude tento klobouk dokonalým zimním kloboukem.

Mezi modely, které navrhl designový tým, je klobouk Reima modrý nebo šedý a bude to skvělá volba pro chlapce, a růžová nebo oranžová pro dívku.

arrow