Redakce Choice

Mink kabáty s kapucí: fotografie současných modelů

Anonim

Mnoho žen miluje kožichy, zejména norkové kabáty. Taková věc se nejen zahřívá v chladné zimě, ale také ztělesňuje bohatství a pohodu. V důsledku toho může být otázka toho, jak si ji vybrat správně, mnoho starostí.

Samozřejmě, každý chce získat dobrý kožich a vypadat v něm módní a atraktivní. Zároveň je velmi důležité, aby zdůrazňovala pouze výhody. Cena takové akvizice je velmi významná, takže nikdo nechce utrácet peníze za nekvalitní výrobek.

Výhody norkového nátěru na ostatních kožešinových výrobcích

 1. Mink vypadá bohatě. Vysoce kvalitní srst je velmi roztomilé ženy. Jakýkoliv odstín norky, ať už černá, šedá, hnědá, béžová, vypadá vznešeně.
 2. Mink je praktický a univerzální. Vypadá módní a vhodný pro každou příležitost. Lze jej nosit při slavnostních akcích nebo ve všední dny. Mink kombinuje všechny druhy šperků, kabelek, bot atd.
 3. Vysoce kvalitní trvanlivost, životnost více než 10 let.
 4. Řada modelových řad. Z norek můžete šít kožich téměř jakéhokoliv stylu: od klasické dlouhé verze až po krátké modely avtoledi.
 5. Oteplování kvalitních kožichů. Předpokládá se, že kožich je velmi tenký a vůbec neohřívá, ale to je klam. Mink - docela teplá srst. To může potvrdit mnoho žen, které mají kožich v šatníku. Pouze pro těžké mrazy by měl zvolit vhodný styl.

Druhy minků

Zpočátku byla norka nalezena pouze v Severní Americe. V současné době je chován v mnoha zemích, především v Americe, stejně jako v Rusku, Číně, některých evropských zemích.

Existují takové typy norek:

 • North American - pěstuje se v Severní Americe, v Kanadě. Srst je hustá, sametová.
 • Skandinávský norek je rodák ze Severní Ameriky, který se pěstuje ve Finsku a Dánsku. Takové kůže jsou populární a levnější. Skandinávský norek má řadu barev - od světla po tmavé.
 • Ruština je stejná norka ze Severní Ameriky, která byla v Rusku chována již několik desetiletí. Kožešina takové norky má vyšší hromadu, je teplejší než ostatní. Kvalita srsti je o něco nižší.

V Číně jsou všechny druhy norek chovány, ale šití kožichu není vysoce kvalitní, takže výrobky nejsou nejlepší.

Také na kvalitu vlny mají vliv klimatické podmínky. Ve více jižním podnebí pěstuje norka méně hustou srst, takže není tak teplá. Naopak v severním podnebí roste srst zvířete silněji.

Indikátory vysoce kvalitní norkové srsti

 1. Dobrá srst.
 2. Kvalita krejčovství.
 3. Výrobce.
 4. Náklady
 5. Místo nákupu.

Přirozeně, musíte nejprve zkontrolovat celý kožich, pak byste měli zkontrolovat kvalitu srsti.

Známky kvalitní kožešiny

 • Vlna by měla svítit a třpyt.
 • Hromada by měla být pružná, stejnoměrná. V průběhu lisování by měly být klky prasklé. Můžete si dokonce vyzkoušet kožešinový kabát takto: rozdrtit kožešinu a protřepat. Kvalita srsti by měla mít původní vzhled. Kožešina by neměla vyblednout. Pokud to lehce stisknete, klisny v ruce by neměly zůstat.
 • Stín kožešiny by měl být jednotný, bez stop a skvrn. Pokud je norka namalovaná, pak by neměla půdu namočit mokrou ubrousek, pokud ji projdete skrz srst. Nejcennější je považován za temný odstín, blíže k černé, stejně jako šedo-modrá a bílá.
 • Vnitřní strana kůže by měla být měkká na dotek, bez viditelného poškození, mít malou chmýří.

Kvalita šití

V tomto případě se musíte zaměřit na to, co je výrobek z kožešiny vyroben: z celé kůže nebo segmentů. To může určit i neprofesionální.

Je nutné důkladně prozkoumat švy vnitřní strany kožichu. Musí být hladké, bez poškození. V žádném případě by na kvalitním produktu neměly být zbytky lepidla. Stopy lepidla naznačují, že kožich je vyroben z lepených kusů norek.

Na trhu s norkovými nátěry jsou v současné době realizovány i levnější varianty - křížky, kdy jsou kožešinové prvky šity horizontálně. Norkový kabát s kapucí obvykle stojí méně. V případě, že chcete trochu ušetřit, je tato možnost přijatelná.

Výrobce

Při nákupu je třeba objasnit informace o výrobci. Nejběžnější kožichy, které lze chytit v obchodech, jsou evropské, italské, řecké, ruské, turecké, čínské.

Náklady na

Mink je kožešina, která je ceněna, takže když si koupíte kvalitní a optimální norkový kabát, neměli byste počítat s výraznými úsporami. Pokud jsou náklady na norkový kabát s kapucí velmi nízké, pak kvalita nebude až do par. Obvykle průměrná cena za přírodní norkový kabát slušné kvality v rozsahu 1 000 eur a více.

Je nutné pečlivě vybrat norkovou srst, vadný nebo kovaný výrobek může být uloven, protože cena je také známkou kvality srsti.

Místo nákupu

Jedním z důležitých bodů je také místo nákupu kožichu. Pokud si koupíte kožich na trhu, může být chycen nekvalitní zboží. Je vhodnější vybrat a zakoupit kožich v dobrém salónu kožešin, butiku nebo řetězovém obchodě s pozitivní zpětnou vazbou od jiných zákazníků a dobré pověsti, kde mohou poskytnout certifikát pro výrobek.

Několik tipů od profesionálů pro výběr správné kvality norek kabát

 • Kožešinový model.

Při nákupu norkového kabátu je vhodné předem rozhodnout o stylu a velikosti.

Styl srsti by měl být vybrán v závislosti na vlastnostech postavy, výšky a osobních preferencích. Není vždy možné sledovat všechny trendy módy, protože byste si neměli vybírat módní modely.

Mink kabát s kapucí - trend sezóny. Je elegantní, pohodlná a praktická. Takové modely jsou velmi populární mezi ženami módy nejen díky jejich překrásnému vzhledu, ale také díky vynikajícím vlastnostem, které šetří teplo, což je nesmírně důležité v náročných zimách. Dnes jsou v módě jak klasické styly norkových kabátů s kapucí (foto přiloženo), tak krátké modely.

Miniaturní dívky by si neměly vybírat prodloužené modely "na podlahu". Ale na vysokých dívkách bude dlouhý kožich s kapucí vypadat luxusně. Ženy s objemnými tvary by se měly podívat na rozšířené modely, což skryje vady postavy.

 • Velikost

Mnoho dívek neví, jak si vybrat velikost kožichu s kapucí.

Tato okolnost musí být určena vašimi vlastními pocity: musíte chodit, zvedat ruce, cítit srst na sobě, zda je velikost. Mink kabát by neměl být těsný k tělu. Pokud je alespoň nějaký pocit nepohodlí, pak byste neměli kupovat tento kožich.

 • Místo bydliště.

V severních oblastech je nutné vybrat nejhřejší odrůdy norek a protáhlých modelů norkových kabátů s kapucí, v teplejších oblastech si můžete vybrat módní variantu a zakoupit si lehké a zkrácené.

 • Způsob života

Důležitou roli hraje také životní styl. Pokud dívka vede aktivní životní styl, pohybuje se hodně v dopravě nebo jede autem, pak pro ni není prodloužená verze příliš vhodná. Kožich brzy ztratí svůj původní vzhled. Nejlepší volbou je krátký kožich s kapucí.

Při častých jízdách ve veřejné dopravě by neměl být vybrán produkt světlých odstínů. Nejlepší volbou je černý kožich s kapucí.

arrow