Redakce Choice

Jak si vybrat dámskou obuv

Anonim

Předpokládá se, že právě Francouzi kupují boty častěji než jiné ženy. Ale jsme si jisti, že každá krásná dáma tráví spoustu času výběrem další obuvi, je to pro vás snadný úkol? Jak si vybrat boty? Kvalita, slavná značka nebo módní trendy nadcházející sezony se stávají rozhodujícím faktorem ve vaší volbě? Samozřejmě, pohodlí, styl a význam by vám měli dát nové boty. To je však možné za určitých podmínek, protože boty, které jsou vhodně vybrány, s přihlédnutím ke zvláštnostem postavy, jsou zdraví, krása a dokonalost celého obrazu.

Výběr bot na obrázku

Styl Pokud jste majitelem štíhlých dlouhých nohou s elegantním kotníkem, můžete použít boty téměř jakéhokoliv stylu. Vyberte si, na základě celkového stylu vašeho šatníku, aby boty doplňovaly obraz, což je perfektní. Pokud máte plná lýtka a kotníky, vyhněte se uzavřeným modelům. Dokonce i ty nejmodernější značkové boty s detailem, který akcentuje oblast kotníku, vizuálně zkracuje a váží nohy. Lodě s hlubokým ženským výstřihem nebo boty s otevřenou botou - to je volba pro vás. A v chladném období dokonale padnou boty, těsně přiléhající tele k kolenům. V létě preferují sandály na platformě.

Pata Tenké čepy do výšky 8 cm budou vyhovovat ženám s krátkým vzrůstem. Pokud se zastavíte na vyšších patách, riskujete, že se vaše tělo nakloní dopředu. Koneckonců, vaše těžiště se změní při chůzi na velmi vysokých podpatcích. Svěží ženy doporučují mírně zesílené paty s výškou 5-8cm. A nezapomeňte, že s oděvy z tlustých, těžkých tkanin, boty by měly být nošeny s tlustšími podpatky, lehké šaty vypadají skvěle s vysokým jehlou, ale šaty by měly být kolenní délky a nižší.

Boty na nízkém běhu. Baletní byty se nedoporučují pro ženy s bujnými boky a úzkými rameny. Pro ně jsou vhodnější stabilní pata a mírně zúžený plášť. Pokud jste majitelem tzv. Obdélníkové figurky, kde jsou ramena, boky a pas stejné, můžete použít boty s nízkou rychlostí různých barev. Ženy s velkými prsy a úzkými boky by měly věnovat pozornost některým velkolepým botám na nízkém běhu, botách nebo otevřených botách.

Milé ženy, boty - to je skvělá příležitost, jak svůj styl diverzifikovat, zaměřit se na jakýkoli obrázek a zdůraznit důstojnost své postavy. Udělej si svůj výběr obuvi promyšleně a správně, aniž by ztratil hlavu z módních nových produktů. A pak každý člověk ztratí hlavu z vaší jednoduché, ale jisté chůze.

arrow