Redakce Choice

Jak vyplnit košili v kalhotách a džínách: zajímavé nápady a doporučení profesionálů

Anonim

Je těžké si představit šatní skříň moderní osoby bez kalhot a džíny a různých košil. Někteří jsme na práci, jiní jsou vyhrazeny pro některé zvláštní příležitosti nebo výlety s přáteli. Nicméně, jak ukazují pozorování, jen málo lidí ví, jak správně obléknout košili v kalhotách: po celou dobu se plazí, takže majitel je nervózní, nebo bizarně klopýtá po stranách, nebo vytváří netknutou bublinu na zádech. Tak, že takový incident se nestane s vámi, podívejme se na některé jednoduché způsoby oblékání košile do kalhot nebo džíny. Jsou stejně vhodné pro dívky i muže.

Doplnit palivo nebo ne?

Někteří tvrdohlavě tvrdí, že lem košile nemůže být zastrčen do kalhot, a to vše je v minulém století. Částečně mají pravdu, ale pouze částečně. Existují dva typy košile: sport a klasika. A pokud je první dovoleno nosit sako, pak je situace s touto situací poněkud složitější - záleží na řezu. Kromě toho je těžké si představit v kanceláři osoby, která chodí v přísném klasickém obleku s kravatou a košili. V nejlepším případě vystoupí s drobným slovním pokarháním. Tak, jak nosit košile s kalhotami - vázané nebo zastrčené - závisí do značné míry na konkrétní situaci.

Jak pochopit, co máte košili?

Sportovní modely se vyznačují hustou tkaninou, jasnými barvami a vzory, různými dekorativními prvky (nárameníky, pruhy, kapsy).

„Klasika“ má tuhý límec, klidné, nenápadné zbarvení, měkkou tkaninu, maximálně jednu kapsu a úplnou absenci dekorativních prvků.

Klasické košile se dodávají ve třech typech střihu: se stejnou délkou přední a zadní hrany, se stejnou délkou okraje, ale zářezy na bocích as výřezy na bocích, ale s rozdílnou délkou lemu (zadní strana je delší). A pokud první dva modely mohou být nošeny volně, pak je to naprosto nemožné.

Tak, s pohledem košile přišel na to, že je ještě naučit, jak správně vyplnit košili v kalhotách. Existuje několik jednoduchých metod, které lze implementovat, ne-li z první, pak z druhé ruky.

Způsob dědečka

Mnoho, bez ohledu na podlahu, aby se rychle vyplnit košili, udělat následující: dát na džíny nebo kalhoty, pak košili a tlačit podlahy pod pásem. V souladu s tím to vypadá poněkud nedbalé, a košile nyní a pak se snaží vylézt ven, bubliny se objeví na stranách, záhyby na zádech. Tak jak vyplnit košili v kalhotách (muž nebo žena - to nevadí)?

Nejprve si na něj položíte košili nebo blůzu a zapnete knoflíky. Teprve po tom, nosit kalhoty a nastavit přední stranu košile podle potřeby tak, že to není šikmá nebo tvoří neatraktivní záhyby. Tlačítko nahoru letadlo a pás.

Pokud je na obrázku vybrána košile, můžete ji takto dokonale vyplnit.

Chcete-li udržet košili pevně, můžete nosit tenké tílko. Pouze to bude muset vyplnit kalhoty.

Aty-bata, vojáci pochodovali

Ne každý se podaří poprvé zastrčit košili do kalhot bez záhybů. Existuje však skvělý způsob, jak tuto hanbu minimalizovat. To je také nazýváno armádou nebo armádou, jak to je široce cvičené vojáky.

Tak, jak vyplnit košili v armádních kalhotách?

Nejprve si dejte na košili a knoflíky tlačítka. Pak si dejte na kalhoty, ale nezapínejte. Přeložte záhyby na každé straně košile a zastrčte je do kalhot. Aby to bylo pohodlnější, jednat důsledně: nejprve na jedné straně, pak na druhé. Schéma je jednoduché: složený záhyb, natažený na lemu, stisknutý pásem. A teprve pak knoflíky nebo džíny.

Moderní klasika

Pokud jedete po práci strávit večer s přáteli, a není čas na oblékání, pak můžete snadno změnit přísný kancelářský styl na neformální. Jak vyplnit košili v ležérním stylu kalhoty? K tomu bude stačit jemně vytáhnout levou nebo pravou stranu košile z kalhot, přičemž zadní část zůstane zasunutá. Ale před odchodem z areálu, ujistěte se, že tento styl je pro vás to pravé, jinak, místo elegantní elegance, dostanete banální špinavost.

Pro mods

Košile s kalhotami nosí nejen muži, ale i ženy. A dávám na scénu, chci vypadat sexy. Jak vyplnit košile v kalhotkách dívek, zdůraznit ženskost?

Pokuste se naplnit pouze přední část halenky a nechte zadní část košile. Vyberte si pás se zajímavou sponou, nápadnou. Ale i zde je důležité, abyste to nepřeháněli: nejen příslušenství by mělo být viditelné, ale i vy. Takže zapomeňte na kilogram "diamantů" na opasku.

Tento způsob nošení košile je vhodný pro muže. Hlavní věc - pamatovat si na jednu důležitou nuance: pokud máte bříško, pak je lepší vyplnit košili odlišně, aby nedošlo k zdůraznění nedostatků na obrázku.

Malé triky dokonale zastrčené košile

Jak vidíte, není nic složitého, jak správně zaplnit košili v kalhotách a džínách. Nicméně, bez ohledu na to, jak to může znít, košile by měla dobře sedět na tobě, hodně na tom záleží. Proto si vybírejte pouze ty modely, které jsou perfektní co do velikosti, tvaru a tvaru. Metoda "fill and go" nefunguje.

Pokud jste majitel velké postavy a bříško, pak musíte vyplnit košili tak, že přední a boční strany nemají záhyby. Obtížné, ale docela možné.

Pokud máte úzký pas, měl by být patrný, když si dáte na košili. Neměla by bubliny po stranách. I když víte, jak správně zaplnit košili v kalhotách, špatná nebo nedbalá velikost košile sníží úsilí na nulu.

Záleží na správné délce. Košile by neměla být příliš krátká, jinak se z pásu neustále vynoří.

Chcete-li pochopit, zda je vaše košile dobře vyplněna, mentálně nakreslete čáru z brady do třísla: knoflíky, spony na opasek a létání na něm.

Dívky, které teoreticky vědí, jak zastrčit košili do kalhot bez záhybů, ale v praxi to nemohou udělat, měli byste se podívat na košile. S nimi budete mít jistotu, že nikde nic nebolí a nevylezne ven.

K dispozici je zábavný doplněk, který zabraňuje vzniku zbytečných záhybů a bublin - speciálních šle. Na jednom konci jsou připevněny k lemu a druhá k ponožkám.

arrow