Redakce Choice

Tetování pro dva: variace a hlavní chyby

Anonim

Spolu s módou pro uměleckou ozdobu těla s řadou trvalých vzorů přišel trend pro tetování pro dva. A to je docela logické. Konec konců milenci často chtějí projevovat loajalitu, náklonnost k sobě navzájem a

Vyjádřete své pocity navenek. Jsou zde však tradice. A hlavní chyby, kde se bez nich. Koneckonců, tetování je velmi důležitá záležitost. Samozřejmě to může být dále rozjasněno laserem a blokováno novým vzorem. Ale je to docela drahé a bolestivé. Proto je lepší okamžitě přistoupit k tomuto rozhodnutí s plnou odpovědností.

Tetování pro dva, jejichž fotografie budou poskytnuty v každém tetovacím salonu, má několik hlavních směrů ve stylu. Pár v lásce na svých zápěstích nejčastěji zachycuje znamení nekonečna, které symbolizuje věčnou lásku a oddanost. Nicméně, toto tetování bylo dlouho poraženo. Mistr v kabině se vás bude snažit od takové kresby odradit. Koneckonců, s ním chodí spousta lidí. Tetování, především, musí být individuální. Kromě toho většina odborníků prostě odmítá kopírovat hackney téma.

Stejně populární možností je obraz klíče a klíčové dírky. Takové tetování pro dva může být velmi originální, pokud si vyberete neobvyklý design a zajímavý styl. Význam takových postav je pěkný

triviálně. V takových tetování položil smysl jednoty páru, lásky a nedotknutelnosti jejich vztahu. Klíčovou dírku však doporučujeme vydávat ve stylu vintage. Jednoduchá černá značka bude vypadat docela drsně. To platí zejména pro dívky.

Co jiného by mohlo být tetování pro dva milence? Fotografie mnoha skic ukazují poměrně široký výběr. Tam jsou srdce, ptáci, květiny, různé vzory, ještěrky a dokonce i hadi. Poměrně často jsou taková tetování vyráběna jako poloviny celku. Například, ocasy ještěrek tvoří srdce spolu. Nápisy jsou také velmi populární. Ale nedělejte frázi příliš dlouho v malém tisku. S největší pravděpodobností se tato práce za několik let rozostří a ztratí jasnost.

Hlavní chybou těch, kteří plánují udělat tetování pro dva, je špatná volba místa pro obraz. Nelze vytvářet snímky na vnitřní straně prstů a dlaně. Takové tetování se brzy rozostří, ztratí své původní kontury. To je dáno tím, že v těchto místech je kůže nejčastěji vystavena tření. Nepotřebně malé detaily mohou také sloučit do jednoho spojitého místa. Proto buďte opatrní a vždy postupujte podle pokynů svého pána.

Tetování pro dva je docela odvážný tah. Posledním krokem je zachovat jména lidí a jejich portrétů na vlastní kůži. Konec konců, život nám může dát širokou paletu překvapení. A zbavit se profesionálního tetování není snadné. A ne každý výkres může být blokován. Proto se rozhodněte pro něco neutrálního, které vám umožní volně chodit s tetováním a dále.

Pokud jste se rozhodli udělat nápis v cizím jazyce jako tetování, ujistěte se, že pečlivě prostudujte překlad. Mistr pravděpodobně nepomůže. Koneckonců je profesionálem v tetování, nikoli v cizích jazycích. Zejména v oblasti hieroglyfů vzniká mnoho obtíží. Proto je vzdávejte ve prospěch něčeho jednoduššího a srozumitelnějšího.

arrow