Redakce Choice

Co dát šéfovi na její narozeniny, na Nový rok, 8. března

Anonim

Zaměstnanci různých institucí a zařízení před svátky se vždy zajímají, co dát šéfovi. Koneckonců, pokud je vůdce žena, pak výběr správného daru není tak snadné. Vyšším lidem jsou zpravidla dány obchodní dary, které jsou spojeny s jejich vlastní činností, ale je důležité sledovat podřízenost. Navzdory drsnosti a náročnosti charakteru šéfa zůstává v každém případě romantickým druhem, který si zaslouží získat vhodný dárek.

Základní pravidla výběru

Když přemýšlíte o tom, co dát šéfovi, musíte se řídit hlavními kritérii, mezi něž patří:

 1. Stav. Paní, která zastává pozici vůdce, má vysoké postavení, které musí být zdůrazněno volbou současnosti. Navíc, jeho krása také není posledním místem, takže toto kritérium by nemělo chybět.
 2. Originalita. Dobře fungující finančník nebude nadšený masově vyráběným zbožím. V důsledku toho musíte strávit spoustu času a úsilí při hledání opravdu neobvyklé věci.
 3. Exkluzivita. Nejen tvůrčí, ale i exkluzivní dárek svědčí o exkluzivitě osoby šéfa. Kromě toho je to skvělý způsob, jak ukázat, že se s ním hráči chovají s úctou.
 4. Náklady Podle pravidel obchodní etikety by cena dárku neměla překročit 15% platu. Ačkoliv nechcete vždy dát svému šéfovi cenovou cetku. Výbornou cestou z této situace je kolektivní pozdrav.

Možnosti dárků

Pokud se blíží nějaká dovolená a oddělení stále ještě nenapadlo, co dát šéfovi, pak můžeme zvážit níže uvedené možnosti. I přes skutečnost, že jsou využívány poměrně často, je mezi těmito věcmi možné najít jedinečný dárek, který potěší vůdce.

Starožitnosti

Mezi možnosti, které dávají šéfovi dárek k narozeninám, můžete bezpečně zahrnout věci s vlastní historií, které byly vždy oblíbené u bohatých lidí. Starožitné boxy, lampy, zrcadla v neobvyklých rámech, svícny - to vše lze snadno najít od prodejců starožitností. A konzultací s odborníky si můžete vybrat nejvhodnější věc pro charakter nebo věk osoby.

Knihy

Kolektivně nebo individuálně můžete prezentovat dárek ve formě knihy. Tento dar bude výborným řešením otázky, co předložit šéfovi k narozeninám. V tomto případě samozřejmě hovoříme výhradně o drahých dárkových edicích. Pokud jsou chutí narozeninové dívky neznámé, pak klasika bude volba win-win (nejlépe v původním jazyce).

Kromě toho mnoho společností poskytuje zakázkové knihy. Zde si můžete vybrat jakoukoliv práci, vazbu, design a tak dále. Ve formě blahopřání můžete vytisknout teplá slova a fotografii týmu nebo viníka svátku na obálce.

Ručně vyráběné věci

K otázce, co dát šéf na výročí, musíte být velmi opatrní. Vzhledem k tomu, že datum je velmi důležité, musí být dar plně v souladu. Zejména je nutné uvažovat o tom, že dát mladému šéfovi takový den. Ručně vyráběné věci jsou ideální pro dárek. Mezi nimi jsou:

 • Interiérové ​​předměty (sochy, obrazy, vyřezávané stoly, hodiny);
 • porcelánová souprava (čaj nebo káva, kromě které si můžete vyzvednout drahé nápoje);
 • suvenýry (nutně z kvalitních materiálů);
 • kancelář (ryté pera, psací nebo cestovní soupravy, diáře, originální vizitkáře atd.).

V tomto případě se striktně nedoporučuje vyrábět dárek vlastníma rukama. Bude to příjemné pro vaši babičku, ale ne pro čtenáře.

Dobré

Na zimní dovolenou je mnohem snazší vyzvednout dárky. Například, když je pochybnost o tom, co dát šéfovi na Nový rok, rozhodnutí může být velmi jednoduché. Stačí zde jednoduchý symbolický dar. Ideální volbou jsou sladkosti na čaj, ale budou výhodné pouze v případě, že žena není alergická na žádnou složku.

Nejjednodušší způsob, jak si objednat individuální dort, který bude krásně zdobené na téma dovolené. Masters vezme v úvahu všechna přání zákazníka, takže po dodávce nebudou žádné problémy.

Chcete-li vyniknout a učinit současnost kreativnější, můžete najít speciální cukrovinky ve speciálních prodejnách, kde není možné splnit stejné pochoutky v jedné krabici.

Klasika

Můžete přemýšlet o tom, co dát svému šéfovi 8. března na dlouhou dobu, protože existuje spousta výhradně ženských věcí. Pokud chcete představit něco neobvyklého, můžete uvažovat o verzi s kyticí, která se skládá nejen z květin. Na objednávku si můžete zajistit krásnou skladbu květin, čokolády, šperků a dalších drobností.

Kouření

Tato možnost může být riskantní, ale vše závisí na povaze osoby. Když tým neví, co dát šéfa na Nový rok, můžete věnovat pozornost jeho návyky. Pokud kouří, pak může být dobrá sada pro kuřáky dobrou prezentací.

Standardně si můžete vyzvednout popelník a zapalovač, ale musíte si vybrat moudře. Tyto položky by v žádném případě neměly být běžné. Bude správné vzít v úvahu chuť a styl potenciálního majitele, doplnit je kameny nebo jinými dekorativními detaily.

Univerzální materiál - kov. Kromě toho, že to vypadá slušně na vlastní pěst, může na něm vzniknout i neobvyklá nebo nezapomenutelná rytina.

Memo

Dalším univerzálním dárkem pro každou dovolenou je fotoalbum s nezapomenutelnými okamžiky. To může být také na zakázku použitím kreativních efektů. Album by mělo obsahovat co nejvíce z nejzajímavějších událostí, ke kterým došlo během celé doby spolupráce. Stojí za to zvážit, že tyto události mohou být ze života jednoho vůdce nebo týmu jako celku. Pokud chcete, můžete strávit trochu více času a nejen najít fotografie a vložit je do alba, ale také přidat ke každému z nich příběhy ze života, přání ve verších nebo próze.

Takový dar jistě potěší šéfa, takže je zcela možné, že bude vždy na prominentním místě u ní doma nebo ve své soukromé kanceláři.

Možnosti kreativy

Často existuje otázka, co dát šéfovi týmu, pokud není dost peněz. Na první pohled to vypadá jako obrovský problém, ale ve skutečnosti je zcela řešitelný. Hlavní podmínkou úspěšného blahopřání je dobrá nálada náčelníka. A k dosažení tohoto cíle je poměrně snadné:

 • ozdobit skříňku a postavit stůl tak, aby to pro ni bylo příjemným překvapením;
 • nezávisle vytvořit velkou kartu (můžete použít techniku ​​quilling);
 • připravte si gratulační scénu, báseň, natočte film.

Prezentační design

Je vybrán dobrý dar, ale to je jen polovina bitvy. Jakýkoli dar musí být odlišen správným designem. K tomu můžete navštívit jakýkoliv obchod, který prodává obalové materiály, a vyzvednout tam něco krásného a neobvyklého. To dodá šéfovi ještě více slavnostní nálady.

Zakázané dárky

Bohužel existují případy, kdy je dar zvolen špatně, což se v práci v budoucnu příliš neprojevuje.

Abyste nebyli uvězněni, měli byste vědět, že za žádných okolností nemusíte dávat. Tento seznam obsahuje:

 • zvířata (mohou způsobit alergické reakce, jejich život v domě nebo bytě může být nepříjemný, zejména pro majitele);
 • výrobky pro osobní péči;
 • spodní prádlo;
 • kosmetika;
 • kuchyňské doplňky;
 • bižuterie / drahé šperky.

Teď už víš, co dát šéfovi k narozeninám.

arrow