Redakce Choice

Elegantní kalhotové obleky, výběr, doplňkové detaily

Anonim

Ženy nosí kalhoty od doby Coco Chanel s velkým potěšením. Je velmi pohodlný, v tom dáma vypadá atraktivně, stylově a sexy. Každá dívka si ji může vyzvednout pod zvláštnostmi své postavy a oblek se posadí, jako by jí šila.

Elegantní kalhotové obleky vám pomohou vytvořit jemné a romantické obrazy, které budou vhodné i na termíny.

Typy dámských obleků

Dámský oblek se zpravidla skládá ze dvou částí: bundy / bundy (to může být i tunika) a kalhoty z jiného střihu nebo sukně, které mohou být zcela jiné modely.

Mnohem méně často se můžete setkat se ženským oblekem ze tří kusů, který zahrnuje také vestu. Elegantní kalhotový dámský oblek se od businessu často liší nejen stříháním, ale i barvou. Existují tyto typy:

 1. Kostým v anglickém stylu. On byl u vrcholu popularity v brzy 20. století a pokračuje být v poptávce mezi fair sex dnes.
 2. Pantuit "Zut" ve 40. letech byl populární mezi hudebníky. Teď ho nosí lidé Afriky a Latinské Ameriky. Tento oblek zahrnuje široké kalhoty, které se sbírají na kolenou, a obrovskou bundu téměř na kolena. Jeho vrcholem jsou široké ramenní vycpávky, které poskytují objem jeho horní části. Začátkem roku 1942 byl Zut zakázán otshivivat kvůli tomu, že vyžadoval přílišnou spotřebu materiálu.

 3. V kovbojském stylu. Elegantní kalhotové obleky pro ženy mohou být úplně jiné. „Kovboj“ je toho přímým důkazem. Konec konců, koncept elegance je pro každého jiný. Kalhoty v takovém obleku jsou šité z husté džínoviny nebo kůže, a vrchol se skládá z kostkované košile a vesty, někdy je to pravidelná bunda z tlusté tkaniny.
 4. Dámské kalhoty Eton. Proč je Eton? Protože takové obleky byly noseny ve městě Eton (UK) vysokoškoláky. Skládá se z šedivých kalhot, zdobených tenkým proužkem a bundy, která je o dva až tři tóny tmavší než spodní. Úspěšně porazit takový elegantní kalhotový oblek může být jasná halenka. Oblek a košile.
 5. Dámské kalhoty ve stylu Chanel. Velký Koko dal vzniknout životu ženských kalhot. Také díky ní mnoho módních domů nyní šije kostýmy skládající se z tužkové sukně a vestavěné silueta bundy.

Jak si vybrat elegantní kalhotový oblek

Správně vybrané oblečení je příslibem harmonie mezi vnitřním a vnějším stavem ženy. Oblek na kalhoty není výjimkou. Jeho volba je také odpovědný přístup. K dnešnímu dni si tato možnost šatníku může dovolit ženě s libovolnou postavu.

Nyní je poměrně často možné setkat se s elegantním kalhotovým oblekem pro obézní ženy. Mnoho stylistů dává rady při výběru, zde jsou některé z nich:

 1. Ženy s plnohodnotnými stylistkami se doporučuje nosit obleky se širokými kalhotami. Měli byste si také vybrat bundy pokrývající tělo úplně. Elegantní kalhotový oblek by měl zdobit ženu. Často, plné dámy dělají chybu, že dá extra stehna k jejich bokům tím, že nosí kalhoty. Majitelé chutných forem by měli na takový model zapomenout. Také, koblihy nemohou být oblečeni v krátkých bundách nebo horší - bolero. Tyto dva detaily skříně zvýrazní nedostatky na obrázku.
 2. Pokud je číslo nahoře masivnější, nedoporučuje se nosit těsné kalhoty. Naopak, dno by mělo být snadné a bezplatné. A nahoře je doplněna bunda, zapnula všechna tlačítka.

 3. Ženy, které mají neúměrně úzkou horní část těla, by měly dávat přednost oblekům z kalhot. Přednostně se jedná o lehké bundy nebo halenky, šité z volných tkanin.
 4. Ti, kteří nejsou na své dlouhé nohy hrdí, se nedoporučují kupovat obleky, ve kterých jsou kalhoty doplněny zipem ve spodní části nohy.
 5. Elegantní kalhotové obleky pro plnou bundu mohou být s krátkou bundou. Tato volba by měla být vybrána pro ženy, které chtějí vizuálně učinit z pasu užší a tenčí. Doporučuje se věnovat pozornost horní části s V-krkem.
 6. Ženy s výškou 170 cm při výběru pruhovaného obleku by měly dávat přednost horizontálnímu pásku. Ti, kteří mají nižší růst, musíte zvolit vertikální.

Jaké detaily přidat kalhotky

Při vytváření obrázku byste měli vzít v úvahu mnoho okamžiků, bez kterých se může zdát, že obraz není úplný.

Tak, stylisté doporučují přidat oblek kalhoty / sukně a sako se stylovými doplňky, boty. Často to je roztomilá spojka na zápas boty. Můžete také porazit sako s jasným šátkem kolem krku nebo krásné náušnice.

Majitelé krásného pasu mohou nosit tenký pásek přes sako, které jej vizuálně zpříjemní.

Kde nosit kalhotový oblek

Ženy věří, že se jedná o čistě kancelářskou výbavu. Tento názor je špatný. Stylisté doporučují nebát se nosit kalhotové obleky na procházky, v restauraci, v den, dokonce i na párty.

V závislosti na okolnostech je nutné zvolit volbu nahoře a dole, je také důležité správně doplnit obraz příslušenstvím. A pak bude prostě nemožné odtrhnout oči od vás.

Jak vytvořit elegantní obraz

Tlusté ženy si často stěžují, že je pro ně obtížné vybrat si oblečení a ještě více elegantní šaty nebo kostýmy.

Ve skutečnosti je problém, že mnozí nevědí, jak správně vytvořit elegantní obrazy. Dokonce i žena s nádhernými formami může vypadat atraktivně, stačí se trochu vyzbrojit znalostmi, jak správně vybrat všechny detaily.

V letních měsících jsou elegantní kalhoty, které vám umožní cítit se lehce a svěží v nejteplejším počasí.

Aby byl obrázek elegantní, musíte nejprve určit vhodný model nahoře a dole. Lze je zakoupit jako jednodílný oblek nebo smontovat samostatně.

Pro elegantní variantu byste měli zvolit světlé barvy. Ale nenechte se nadchnout a koupit bílý oblek, můžete dát přednost nebesky modré odstín. Také elegantní barvy vypadají jasně, například elektricky nebo červeně.

Panenka na svatbu

V 21. století, nevěsta svatební hosty nejsou překvapeni. Pantsuit namísto svatebních šatů také způsobil hodně diskuse o nestandardním obrazu ženy.

Nejčastěji se v této formě můžete setkat s nevěstou s nádhernou postavou a z dobrého důvodu. Konec konců, kostým může být vybrán takovým způsobem, že i nedostatky se promění v výhody.

arrow