Redakce Choice

Jak uvázat šály na kabátě

Anonim

Šátky zůstanou vždy v módě, ať už se jedná o teplý vlněný výrobek nebo tenké hedvábné plátno. Existují stovky typů nošení tohoto příslušenství. Šátek může být nejen ochrana před povětrnostními vlivy. Ale může to být také logické doplnění k svrchnímu oděvu. Toto příslušenství je perfektní v kombinaci s nátěrem.

Chcete-li to udělat, stačí se naučit, jak vytvořit obraz harmonicky s pomocí této maličkosti. Existuje několik metod, jak vázat šály na kabát. Můžete si vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje a experimentovat.
Zvažte základní způsoby, jak vázat šátek pod kabát. To je poměrně jednoduché cvičení, které nevyžaduje mnoho úsilí.
K tomu stačí:
- Šátky podle Vašeho vkusu;
- špendlíky.
Šály jsou převážně nošeny přes kabáty. K tomu jsou ideální výrobky z bavlny, kašmíru nebo jiných volných tkanin. Máte-li na sobě kabát bez límce nebo s malým límcem stojanu, si pletený pletený šátek.
Ale pokud má srst poněkud velký límec, pak jsou pod ní všechny doplňky.

Snažte se vázat šátek smyčky. Tato možnost je poměrně jednoduchá a vždy vypadá velmi stylově. Přehodíme šátek na polovinu, hodíme ho přes krk a konce protáhneme takzvanou smyčkou. Výsledný uzel utáhněte tak, aby byl dostatečně pevný.

Můžete použít jiný zajímavý způsob. Pokud jste majitelem dlouhého šálu z volných tkanin, pak ho můžete jen hodit kolem krku a zastrčit pod límcem. Konce výrobku jsou svázány dvojitým uzlem. Zkroucení smyčky trochu, takže konce visí dolů. Šátek, ve kterém jsou třásně nebo střapce, bude vypadat velmi krásně.

Pokud si přejete trochu osvěžit obličej, vyberte si světlé šátky v teplých barvách. Modely tmavých barev naopak zvýrazňují a zpevňují rysy obličeje.

Pokud nosíte jednoduchý kabát, podívejte se, jak kravatu na kabátě navléknout ve formě růže. Chcete-li to provést, vezměte si příslušenství z měkké jednobarevné tkaniny a připevněte ho kolem krku tak, aby jeden konec byl delší než druhý. Vezměte okraj šálu a navalte ho jako růžový květ. Květinu upevníme několika kolíky a připevníme k uzlu šálu. Druhý konec skryjte pinem. Vázání šátků na srst tímto způsobem je ideální pro vytvoření romantického obrazu. Nezapomeňte, že barva veškerého příslušenství by měla být v souladu s celkovým souborem vašeho oblečení. Vyberte si tašku, boty, šátek nebo rukavice v jednom barevném rozsahu. Tato metoda vám vždy pomůže vyhnout se nejhorším chybám, které moderní dívky často vytvářejí při vytváření vlastního jedinečného obrazu.

Pokud nemůžete přijít na to, jak na šátky na kabátech, které byly původně zdobeny vzorem, uvázat šátky, přečtěte si následující doporučení. Stačí jen dát výrobek na krk a svázat obvyklý uzel, jehož konce musí mít stejný tvar. Jedeme za zády a ostatní necháme beze změny. Tahání za okraj šálu, můžete mu dát nějakou nedbalost. Nezapomeňte, že takové příslušenství by nemělo viset pod úrovní kabátu. Pokud je výrobek příliš dlouhý, můžete ho několikrát zabalit kolem krku nebo ho složit na polovinu.


Naučili jste se, jak kravatu na kabátě pomocí různých metod. Nezapomeňte, že šátek může přidat kůru na svrchní oděvy, takže se můžete bez obav pokusit se způsoby vázání, zdobí brože a další prvky.

arrow