Redakce Choice

Trendy nové sezóny

Anonim

Móda je proměnlivá a nestabilní, podléhá změnám z roku na rok a nová sezóna není výjimkou. V letošním roce ji překvapily nové zajímavé trendy a první věc, která vás zaujme, je vzpoura barev. Zdá se, že móda neodolala barvě přírody a rozhodla se co nejvíce ozdobit. Nemůže se ale radovat z krásné poloviny lidstva, protože umožňuje vystupovat z davu a zdůrazňovat jejich individualitu.

Nejoblíbenější barva, ve které je zastoupen značkový internetový obchod s oblečením, je oranžová a žlutá. Jsou to ti, kteří inspirovali slavné designéry k vytvoření nejlepších sbírek. Designéři používali různé odstíny: od červené a jasně oranžové až po béžovou, zlatou a broskvovou. Výjimečné oblečení jednoduchého střihu bylo veřejnosti představeno bez přílišné výzdoby, kde hlavním přízvukem zůstal pouze jas barvy.

To neznamená, že všechny prezentované snímky nové sezóny jsou jednohlasé. Neustálá záruka módního obrazu je správná kombinace barev a doplňků a při kombinaci dvou kontrastních barev návrháři doporučují ředit ji třetí, neutrální barvou nebo potiskem. Pokud jde o tisky, pro dámské oblečení nové sezóny jsou typické geometrické a květinové ornamenty. Na šaty a sundresses květiny jsou voňavé a kvetou, které jsou navrženy tak, aby zdůraznit ženskost a smyslnost.

Módní styl sezóny je retro a futuristický, ale s moderním charakterem. Délka už není otázkou, a extrémy jsou populární: provokativní mini nebo maxi sukně na podlahu. Pro zdůraznění ženskosti si návrháři pro cudné maxi vybrali lehké, plynulé a průsvitné tkaniny, které zdůrazňují siluetu ženského těla. Krátká mini nenaznačuje ani vulgárnost ani upřímnost, ale vytváří okamžitý obraz sebevědomé ženy.

Podobné trendy platí i pro kalhoty. Pro odvážné dívky návrháři prezentovali dlouhé kalhoty z průsvitných tkanin, zdobené krajkou a výšivkou. A nahradit klasické modely v této sezoně přišly lehké šortky, vyrobené v obchodním stylu, které by měly být nošeny s halenkami bez rukávů nebo v kombinaci s krátkými bundami. Hippie styl je zpět v módě! Proto se trend sezóny stal košile s třásněmi a rozšířenými kalhotami. Obdivované legíny neztratily své pozice již několik let a modely této sezóny s efektem tetování a různých tisků budou v módě.

arrow