Redakce Choice

Letní boty: výběrová kritéria, péče o výrobek

Anonim

Každá dívka chce vypadat neobvykle, stylově a krásně v každém ročním období. Pro tento účel jsou používány různé módní inovace, které zdůrazňují individualitu a vkus jejího majitele. Letní boty pomohou vytvořit jedinečný obraz v teplém období. O tom, co je jejich chuť, pojďme mluvit víc.

Neobvyklé a ne horké!

Tento typ obuvi pro horkou sezónu je poněkud neobvyklý a může přirozeně vznášet otázku: „Nebylo by to horké?“ Koneckonců, při výběru letní obuvi se nejprve snažíme, aby noha „dýchala“ a nepotila se.

Nebojte se, boty jsou speciálně navrženy tak, aby se daly nosit za teplého počasí, jsou vyrobeny z lehkých přírodních tkanin nebo kůže a mají také maximální počet dekorativních perforací pro ventilaci a přístup vzduchu k nohám.

Letní boty mohou být vnímány jako velmi vysoké sandály, pak si na ně budou zvykat mnohem snadněji. A stojí to za to, protože tyto boty dávají obrazu originalitu a individualitu, což vám umožňuje zdůraznit všechny výhody postavy a oblečení.

Pata nebo plochá podešev

Vyberte si model pro letní obraz, který je nezbytný z praktického hlediska as ohledem na chuťové preference. Naštěstí návrháři se snažili a nabídli výběr módních žen z řady letních bot pro každý vkus.

Nejpohodlnější a praktickou možností budou modely na ploché podrážce. Vypadají velmi elegantní díky lehké struktuře tkaniny, kterou mohou být prolamované nebo perforované. Takové boty mohou být kombinovány se sukněmi, sundresses a nosí denně, což bude dávat příležitostný pohled na vrchol.

Klasickou variantou pro letní boty mohou být boty se širokou, stabilní patou. Nejčastěji je tento model vyroben z kůže v hnědých tónech a připomíná kovbojské boty. Takové letní boty jdou dobře s džíny a džínové kraťasy, stejně jako šaty ve stylu safari. Boty na stabilní patě budou vhodné pro každodenní nošení nebo večerní procházky.

Samozřejmě, že tvůrci takové neobvyklé boty nemohli vyhnout vysoké podpatky. Milovníci chovu budou moci najít letní boty s otevřenou a zavřenou špičkou, na platformě a bez ní, stejně jako různé výšky - některé výrobky se dostanou do kolena. Tyto modely budou vhodné podívat se na párty v teplém období. Boty na podpatku mohou zdůraznit štíhlé nohy svého majitele, zejména v kombinaci s krátkými koktejlovými šaty.

Tkaniny a textury

Nejoblíbenějším praktickým materiálem pro letní boty je perforovaná kůže. Tento materiál je odolný vůči opotřebení, poskytuje volný přístup vzduchu k nohám, snižuje pocení v horkém období. A různé typy a vzory perforace umožňují dosáhnout jedinečného efektu. Některé letní boty jsou uměleckým dílem.

Velmi populární jsou také tkaninové šněrovací boty. Mohou být vyrobeny z krajkové tkaniny nebo háčkované. Tyto modely jsou velmi ženské, elegantní a snadné.

Alternativou k krajkovým modelům může být tkanina, bez řezů a perforací. Denim letní boty vypadají obzvláště působivě. Dokonale doplňují obraz a vždy zůstávají v módě.

Také zabíral jejich nika produkty, které jsou vyrobeny z umělé kůže. Mohou být nalezeny v obrovském množství a širokém sortimentu v levných obchodech. Tyto boty se vyznačují různými barvami a styly, stejně jako nízkou cenou, ale kvalita není tak dobrá, jak bychom chtěli.

Barvy a modely

Hnědé kovbojské boty mohou být považovány za zvláštní klasiku mezi letními zavřenými botami. Jsou vždy relevantní, mohou se měnit pouze tón pleti a výška paty.

Letní boty v jasných barvách vypadají vždy výhodně - bílá, modrá, broskev, růžová. Přidávají něhu, lehkost a letní náladu.

Večerní modely se nejčastěji vyskytují v klasických barvách - černé a červené. Zlaté, stříbrné a další modely s kovovým leskem jsou také skvělé pro oslavy.

Barva letní boty by měla být vždy kombinována s barvou oděvu, ale je lepší dát přednost světlým barvám.

Péče a funkce

Letní boty by měly být v šatníku každé módy. Ale nosit je po dlouhou dobu as radostí potřebujete znát několik vlastností tohoto typu obuvi.

  • Preferuji boty z přírodních materiálů, i když to bude poněkud dražší než jejich umělé protějšky.
  • Ujistěte se, že opláchnete vnitřek boty kůží, která je v kontaktu s kůží, s chladnou mýdlovou vodou každý den. To zajistí, že nedochází k nepříjemnému zápachu a zabrání růstu bakterií.
  • Bez ohledu na to, jak pohodlné a krásné vypadají boty, neměli byste je nosit, pokud značka pouličního teploměru překročila 30 stupňů. V podobném teple je zachraňte pro večer.

Nebojte se experimentovat, i když se nejnovější módní trendy zpočátku zdají poněkud divoké a neobvyklé. Po prostudování teoretické části o letních botách a našich doporučeních pokračujte v praktické volbě. A možná, že takové boty nosíš jednou, už se s tím nechceš rozloučit!

arrow