Redakce Choice

Módní trendy: bell sukně s vysokým pasem. Co nosit s dlouhou zvonovou sukní?

Anonim

Sukně s vysokým pasem se v dámské módě dlouho objevovaly. V 19. století začaly dámy šít podobné oblečení pro sebe, protože už tehdy vizuálně prodloužily postavu, skryly plnost a další nedostatky. Dnes, na vrcholu popularity je zvon-sukně s vysokým pasem, který může být kombinován s obchodní halenky a svetry, stejně jako trička, krátké topy a jiné oblečení přijatelné pro chůzi a volný čas.

Vaše postava a tento model

V zásadě je takový střih ideální pro dívku s jakoukoliv ústavou těla. Výjimku lze považovat pouze za nádherné ženy, které mají plné nohy. A tak sukně s vysokým pasem skrývá téměř všechny problémové oblasti, které se nacházejí v bocích, horních končetinách a v pase. Je také pozoruhodné, že takový styl je schopen vizuálně vyhladit nejen plnost, ale i nadměrnou štíhlost. Například, pokud jste majitel bujné boky, pak byste měli dávat přednost delší model, který bude rozšířen, ale ne příliš svěží. U dívek, jejichž „pátý bod“ je velmi malý a nohy jsou tenké, se hodí krátká a nafoukaná zvonovitá sukně s vysokým pasem. Vizuálně zvětší plochu stehen a na obrázku se objeví více svěží obrysy.

Jak si vybrat délku sukně s vysokým pasem

Pokud jde o délku výrobku, je především nutné vzít v úvahu růst jeho majitele. V současné době každá dívka ví, že dlouhá zvonová sukně bude vypadat skvěle na vysoké mladé dámě, ale zároveň bude vizuálně dělat drobnou ženu ještě nižší. To je důvod, proč nízké doporučuje dát přednost krátkým modelům, které otevírají nohy. Pokud růst dovolí, pak můžete bezpečně nosit sukni na podlahu, vhodně ji kombinovat s pulóvry a bundami. Optimální pro každou výšku jsou dvě délky - midi a těsně nad kolenem. Tyto styly štíhlé postavu, podívejte se současně přísně a atraktivně. Nicméně v tomto případě platí jedno přísné pravidlo: nohy by měly být dokonale ploché a fit, bez ohledu na to, jak jste vysoký. Jinak sukně s vysokým pasem jen zdůrazňují všechny nedostatky spojené s končetinami.

Materiály a barvy v kombinaci s tímto stylem

Především tento model sukně naznačuje, že by si měl udržet svůj tvar. Proto jsou pro šití používány hlavně tuhé materiály, které mohou být lehké na dotek, tenké, ale vůbec ne padající. Pro letní verzi by byly ideální materiály jako batiste, len, bavlna, žakár nebo fucre. Zimní sukně jsou nejčastěji šité z pléd, tvídu a jiných vlněných tkanin. Aby byl výrobek dokonale udržován, je často opatřen spodním prádlem. Pokud jde o barvy, stejně krásný sukně-zvon s vysokým pasem vypadá jako tisk, a to jednotnou barvou. Pokud bude tento model navržen pro každodenní práci, je žádoucí zvolit tón, který bude univerzálně kombinován s různými halenkami a bundami. O víkendu budou nejen květinové barvy vypadat originálně, ale také zvířecí motivy, eklekticismus i velké kresby.

Najděte perfektní kombinaci.

Nyní přicházíme k nejzajímavější části - co můžete nosit s takovým modelem sukně? Okamžitě stojí za povšimnutí, že hlavní věc je vysoká linie věci, proto je přísně zakázáno ji skrývat pod blůzy a bundami.

Především si všimneme, že taková sukně bude vypadat perfektně s tričkem, blůzou (rovnou nebo vybavenou), sako pouze tehdy, pokud jsou do něj zasunuty. Je třeba vybrat horní část obrazu, a to na základě barvy a materiálu samotné sukně. Důraz může být kladen na kontrast (pevné dno a tisk nahoru nebo naopak) nebo na integritu kompozice. Také se ujistěte, že barevné schéma obrázku zůstává v souladu. Módní bell sukně vypadá dobře s bundami a svetry, pouze za podmínky, že jejich délka bude zkrácena. V současné době můžete najít stovky podobných modelů na prodej, takže by neměly být žádné problémy s výběrem takového vrcholu. Samozřejmě, že na vrcholu takového souboru by bylo nejlepší si obléknout pláštěnku nebo tenký plášť, který také doplní váš vzhled.

Kompetentní přístup k výběru obuvi

Modely sukní s vysokým pasem, jako je slovo, byly vytvořeny speciálně pro vizuálně táhnoucí siluetu, díky čemuž je více úměrná a štíhlá. Proto musíte zvolit boty v závislosti na výšce a na vlastnostech tělesné konstituce. Nízké dívky jistě v kombinaci s podobným stylem by si měly dát boty s podpatky. Je žádoucí, aby měly béžovou nebo plnou barvu, i když tento aspekt je více závislý na barevném schématu celkového obrazu. Naopak, pokud jsou nohy přirozeně příliš dlouhé, a opravdu chcete nosit módní sukni, baletní byty budou ideální volbou. Takže „dotahujete“ vizuálně pas a zároveň vyrovnáváte proporce vašeho těla. Je však třeba připomenout, že báječně vysoké podpatky (například laputen), v kombinaci s podobným modelem, pravděpodobně nebudou vypadat organicky. Taková sukně vypadá mírně naivní, jemná, tak skromná a elegantní boty nebo sandály by ji měly doplňovat.

Současné roky mainstream - sukně na podlahu

Již třetím rokem, modely sukní nespadají dolů na podlahu z módní arény. Nosí je téměř každý, bez ohledu na tvar nebo výšku. Mnoho dívek také nosí takové sukně, negramotně zvedá k nim vrchol, v důsledku čehož vypadají směšně. Proto se nyní stručně zamyslíme nad tím, jak a s jakým podobným modelem lze nosit módní a atraktivní. Především bereme v úvahu malý nárůst. V tomto případě je vhodná dlouhá sukně s vysokým pasem. Je jen důležité si uvědomit, že tkanina by měla být monotónní, a je vhodné dát něco na paty nebo na platformu na nohou. Vysoké holčičky mohou nosit potištěné dlouhé sukně, ale linie pasu by měla zůstat mírně vyšší. S vysokým růstem si můžete dovolit boty na ploché podrážce.

arrow