Redakce Choice

Pánské náramky na ruce ze zlata a stříbra: foto

Anonim

Muži v moderní době také docela často zdobí sebe s různými šperky položky, aby vypadaly stylově nebo doplňují jejich obraz, který je také důležité vytvořit správně.

Dříve, nejoblíbenější byly, nicméně, náramky pro dívky, ale v současné době obrovskou škálu různých šperků je prezentován pro muže. Jak si vybrat správný mužský náramek a další fakta čtěte dál.

Jak si vybrat náramek

Nejprve musíte pochopit, který náramek chcete: stříbro nebo zlato. Nepochybně, zlato bude stát více, ale pokud chcete jen mužský náramek na ruce zlata, pak ho musíte utratit. V dávných dobách se tyto řetězy nosily ne proto, aby „zdůrazňovaly obraz“, ale aby se každému ukázal jejich společenský status. Všichni se uctivě dívali na muže se stříbrnými nebo zlatými řetízky, stejně jako s kroužky.

Dalším krokem je rozhodnutí o vašem obrázku. To znamená, že pokud jste přísně oblečeni v obchodním stylu, pak přirozeně nebudete fit náramky s koženými vložkami, nebo například s některými vulgárními rytinami na nich. V tomto případě budete potřebovat přísné pánské náramky ze stříbra nebo zlata, které se vejdou do tohoto obrazu. Ale pokud se obléknete do mládí, pak bude větší výběr, protože jako takové neexistují žádná omezení.

A konečně, když jste si při výběru téměř jisti, měli byste zvolit typ tkaní. Samozřejmě, že o nich možná nevíte, ale jen přijďte do obchodu a koupíte si je. Níže jsou uvedeny varianty tkalcovských pánských náramků.

Nejběžnější "diamant" a "shell", stejně jako několik dalších druhů. Muži mohou nosit téměř všechny náramky, ale neměli byste si vybrat pravou ženu. V obchodě budete pravděpodobně informováni o výloze obchodu, na které jsou mužské možnosti.

Kritéria výběru

Než si koupíte, měli byste znát následující kritéria pro výběr pánských náramků, protože přece jen, dámské šperky se liší od pánských šperků. Takže, co potřebujete vybrat mužský náramek na ruce?

 • Drahokamy jsou nežádoucí. Můžete si koupit náramek s drahými kameny, ale ne ve velkém množství, jinak to bude vypadat trochu divné.
 • Nemělo by být příliš mnoho různých vložek. Šperky na stříbrných pánských náramcích také nevypadají příliš dobře.
 • Pokud jde o velké masivní pánské náramky na ruce. Pokud máte odvážný obraz a zajímavý styl, pak si samozřejmě můžete koupit velké náramky, ale pro obchodní styl takové náramky nebudou fungovat.
 • Zvažte zbytek šperků po ruce. Pokud jsou prsteny, musíte pochopit, že náramek musí být vybrán tak, aby se hodil k tomuto ornamentu, nebo nosit jednu věc. Pamatujte si: levné šperky budou vypadat směšně na pozadí drahých a postavení, takže je lepší je nekombinovat.
 • Typ náramku. Je důležité, aby byl upevňovací prvek pohodlný a abyste ho sami snadno upevnili a rozepnuli.

Jakou ruku nosit

V této situaci záleží na vás. Vzhledem k tomu, že je jednodušší a pohodlnější, používejte ho, protože pro to dnes neexistují žádná pravidla. Nicméně, pokud již máte nějaké dekorace, budete muset zjistit, zda jsou v kombinaci s ostatními.

Výrazným příkladem jsou hodiny. Mnoho mužů nosí náramky na pravých rukou, protože mají na levé straně hodinky. Ale, samozřejmě, může být kombinován. Pokud jsou vaše hodinky vyrobeny ze zlata nebo stříbra, pak stejný kovový řetěz dokonale doplní obchodní image. Mějte však na paměti, že pokud je kožený pásek na hodinky, neměli byste nosit drahé pánské náramky na paži vedle něj, bude to vypadat příliš kontrastně.

Stojí za to připomenout, že pokud se rozhodnete nosit několik řetězců najednou, podívejte se na ně. Objemné náramky rozptýlené maličkými budou vypadat podivně, a obecně to nepřehánějí s velkými objemovými řetězci, ne vždy ukazují sociální postavení člověka a více ukazují jeho špatnou chuť.

Náramky s různými vložkami

Vložky do náramků jsou v naší době poměrně běžné. Nikdo vás nezavazuje nosit na ruce přísný pánský náramek bez rytí nebo šperků. Existuje mnoho variant a kombinací.

Docela často, muži nosí náramky s ornamenty, to je kouzlo. Jsou stříbrné i zlaté, vypadají zajímavě. Mají jiný tvar, od lebek až po květiny. Takže, vše je vaše volba a chuť.

Kožené vložky. Lze jej kombinovat tak, že je více kovu nebo naopak, takže náramek sestává téměř výhradně z kůže s malými kovovými vložkami. Tato možnost je nejen krásná, ale také mnohem levnější. Stříbrné pánské náramky na ruce s koženými vložkami však vypadají lépe než zlato.

Textilní vložky. Takové náramky mají opět výhodu v levnosti. Vstoupili do trendu mladší generace.

Různé modely náramků

Pokud se rozhodnete vybrat přísný pánský náramek na ruce, pak se zde můžete setkat s mnoha různými variantami. O tkaní jsme již říkali, ale nyní se seznámíme s modely přísných řetězců.

 1. Náramky s komplexním tkáním. Je nemožné na ně poukázat, protože velké pánské řetězy s komplexním tkáním budou vypadat skvěle.
 2. Vložky Onyx. Onyx nebude vypadat příliš vulgárně, ale spíše pečlivě. Moře rozmanitosti a variací stojí za to hledat v obchodech.

 3. Vložky z jiných kovů. Můžete si koupit jak čistý zlatý náramek, tak zlatý náramek se stříbrnými vložkami nebo naopak. Kombinace jiných kovů nebude nadbytečná, pokud bude správně vybrána.

Náramek gravírování

Stojí za zmínku, že rytina je vhodná pro muže jakéhokoliv věku, což je nepochybná výhoda. Často jsou na talířích pánských náramků různé rytiny. Pokud se podíváte na kvalitu, pak můžete najít nějaké, podle svého vkusu, protože to je skvělá nadčasová volba. Pánské náramky na ruce ze stříbra s rytím vypadají skvěle.

Můžete si objednat náramek s jakýmkoliv vzorem nebo nápisem, pak budete vědět, že takovou věc určitě neuvidíte.

Velikost

I když jste se konečně rozhodli pro formulář, materiál a jiné věci, stojí za to určit velikost. Musíte pochopit, že řetěz by neměl odletět z vaší ruky nebo naopak - aby ho stlačil.

Chcete-li pochopit svou velikost, měli byste prostě přijít do obchodu a požádat o pomoc od konzultantů. Vyzkoušejte několik náramků, určete, která velikost je pro vás nejvhodnější. Potom můžete změřit délku náramku a určit velikost zápěstí pomocí následujících měření:

 • 14-15 cm - velikost S.
 • 15-17 cm - velikost M.
 • 17-20 cm - velikost L.

Když příště přijdete do obchodu, okamžitě zjistíte, která velikost se vám hodí.

Závěry

Na základě těchto doporučení tedy můžete přesněji vybrat náramek. Seznámili jste se s některými kritérii, viděli jste fotografie pánských náramků a naučili se, jak určit velikost. Stojí za to připomenout několik tipů:

 • Experimentujte s tvary, vložkami a barvami. Nebojte se originality.
 • Vybraný šperk by měl doplňovat váš vzhled a odpovídat stylu, takže při výběru berte v úvahu všechny faktory.
 • Preferuji gravírování objemných náramků. Vypadají směšně v kombinaci s obchodním stylem, ale rytina je vhodná pro jakýkoliv obrázek.

Podle těchto pravidel si vyberete krásný a elegantní náramek pro vaši ruku a možná ne jeden.

arrow