Redakce Choice

Co znamená prstenec na levé straně (na prstenci)?

Anonim

Prsteny na rukou dnes nikoho nepřekvapí. Ne každý však ví, jakou hodnotu má tento ornament na nějakém prstu. Takže víc. Co například znamená prstenec na levé straně prstence? Existuje nějaký jednoznačný vliv?

Kroužek na levé straně prstence je běžným jevem. Dekorace nebo znamení?

Dnes se prstenec na levé ruce na prstenci prstu neustále schází. Toto je jedno z "nejoblíbenějších" míst pro takovou výzdobu. I když obvykle člověk nemyslí, o kterém prstu se ozdobí prstenem. Nejčastěji se však ukazuje jako bezejmenný. Mimochodem, to není jen dekorace. Je to prsten na levé straně prstence osoby, která může posílit určité rysy jeho charakteru.

Klíčové vlastnosti

Pečlivě zvážit všechny aspekty. Prsten na levé straně prstence je znakem toho, že člověk nemá štěstí. Proto se ho snaží naléhat. Prstenec levé ruky je přímo spojen se štěstím, úspěchem a kreativitou.

Když už mluvíme o kreativitě. Jsou to tyto schopnosti, které jsou díky tomuto prstenci mnohem silnější. Dostávají extra sílu. Pokud má člověk na prstenu najednou několik prstů, znamená to, že výše uvedené vlastnosti zjevně nestačí. To je silná touha je posílit.

Jako příklad, můžete věnovat pozornost Vladimir Kuzmin. Prstenec mu řekl jasný tvůrčí potenciál. To pomohlo čerpat jeho tvůrčí kvality zvenčí. Ačkoliv navenek vypadal jako člověk, který je má v hojnosti. Můžete si také pamatovat na Vladimíra Vinokura. Jeho tvůrčí potenciál je obrovský, nicméně je spíše nestabilní.

Rodinný stav?

Ale přesto stojí za zmínku nejdůležitější okamžik. Chcete-li nosit prsten na prstenec levé ruky je mluvit o svém stavu. V Rusku, zpravidla znevýhodněné. O manželství v tomto případě svědčí pouze katolíkům. Tento zvyk se objevil poprvé ve starověkých Egyptech. Věřili, že takzvaná „tepna lásky“, vedoucí k srdci, vycházela z prstence prstence. Egypťané vyrobili prsteny z různých kovů, keramiky a skla. Pouze v dobách starověkého Říma se tradice dávala manželům bronzovým nebo železným šperkům jako znamení nedotknutelnosti manželských svazků. Ve III. Století nám byly zlaté prsteny již známé.

Ne nutně ...

Není však nutné se zaměřovat na rodinné vztahy. Hodnota prstence na prstenci levé ruky není nutně spojena s manželstvím. Tato dekorace může jednoduše zdůraznit vášeň pro luxus, krásu a nádherné věci. Kromě toho je to příslib srdečné komunikace, sebevyjádření, bohatství a celebrit.

Pokud člověk nosí prstenec na tomto prstu pravidelně, znamená to, že touží po radosti, příjemné zábavě, smyslovém požitku. Zároveň je neúnavným romantikem. Pokud na datum s vámi vybraný člověk vidět prstenec na tomto prstu, nepochybujte, že je pozitivní, má dobré úmysly a vážné plány.

Malá dekorace znamená klid člověka, jeho sebevědomí. Velké a jasné příslušenství hovoří o bouřlivém a dokonce mírně hysterickém chování jeho majitele. Snubní prsten říká o obvyklé podmínky pro svého majitele.

Doma mnoho lidí nenosí prsteny. Znak „svobody“ (pozice „rozvedený“) je zpravidla propagován pouze u lidí. Ačkoli to vše závisí na duševním stavu muže nebo ženy, která nosí prsten.

A přesto ...

Ale srdce je nejdůležitějším „vláknem“. Proto ve většině zemí světa nosí na tomto prstenu snubní prsten. Vpravo - to jsou pozitivní emoce. No a prstenec na prstenci levé ruky znamená odloučení od tvého milovaného. Smutné, ale pravdivé.

V zásadě je prstenec na prstenci ve většině zemí spojen s manželstvím. V USA, na pravé straně je angažmá, na levé straně - svatba. Lidé si obvykle vybírají stříbrné nebo zlaté prsteny. I když jsou vítány a šperky s velkými kameny. Nejsou vždy spojeni s manželstvím, ale vypadají velmi krásně. Zvláště když je ozdobíte rytím.

"Prst Měsíce"

Snubní prsten na prstenci levé ruky je spojen nejen s kreativitou a krásou, ale také s takovým nebeským tělem jako měsíc. Proto s romantickým vztahem.

Kov měsíce je stříbrný. Proto je prstenec zpravidla vybrán stříbrným prstenem. Kromě angažmá. Nejčastěji jsou tyto prsteny vyrobeny ze zlata. Stojí však za povšimnutí, že po rozvodu je kladen na levou ruku. Pokud je prstenec vybrán speciálně pro něj, často se lidé obracejí na šperky s kameny: jade, ametyst, tyrkys.

Ve většině případů ...

Levá ruka je tedy prstenec. Prstenec ve většině případů znamená, že jeho majitel je již nějakou dobu ženatý, ale v současné době je odbor zrušen. Jak již bylo zmíněno, obvykle se věří, že tento zvyk se děje z víry starých Egypťanů, že krev odtud odtud proudí přímo do srdce. Snubní prsteny se také nosí na levé straně. Taková výzdoba naznačuje, že její majitel se bude vdávat. Kromě toho, prstenec slibu je také kladen na prstenec levé ruky. Obecně, v každém případě, tak či onak, je spojen se záležitostmi srdce. Někteří mladí lidé nosí na tomto prstu tzv. Prsten čistoty (cudnost).

Snubní prsten na levé ruce se nosí na Kubě, USA, Kanadě, Kolumbii, Mexiku, Brazílii, Austrálii, Koreji, Japonsku, Ázerbájdžánu, Arménii, Turecku, Švédsku, Chorvatsku, Slovinsku, Irsku, Velké Británii, Itálii, Francii. V Rusku, Polsku, Srbsku, Bělorusku, Ukrajině, Moldavsku, Chile, Kazachstánu, Indii, Gruzii, Norsku, Řecku, Rakousku, Španělsku, Německu se po rozvodu pohybuje. Na levé straně vdovy a vdovy nosí dva snubní prsteny (vlastní i jejich manželky).

To je však jen tradice. Hodně záleží na osobních preferencích osoby. Na toto téma je vtip:

- Děvče, proč máš ten prsten na špatné ruce?
- Protože si vzala špatnou osobu!

Vzhledem k tomu, prsten může také absolutně nic mluvit. Takže je to něco pro člověka nebo ne, záleží na mnoha faktorech.

Buďte opatrní

Stručně řečeno, nosit prsten na prstenec levé ruky je nejčastěji spojován s rodinným stavem jeho majitele. A hodnoty mohou být naprosto nekonzistentní. V některých zemích se na levé ruce nosí snubní prsteny. V některých případech je tam po rozvodu nebo smrti manžela. Někdo dává přednost prstenu na prstenci levé ruky. To naznačuje, že člověk nevědomě chce změnit svůj rodinný stav co nejdříve. Tyto dekorace zdobí romantické a zasněné povahy.

Nicméně, mnoho zvažuje nosit prsten na prsteníku jeho levé ruky není nejlepší nápad. Především je to známé znamení vdova nebo rozvedené osoby. Není však vůbec nutné brát ohled na kruh ze strany rodinných vztahů. Kreativní a invenční lidé nosí prsteny na jin-jang-prst. To naznačuje, že majitel šperky snadno řeší všechny své problémy. Majitelé prstenů na prstech jangů raději učí ostatní a ukazují, jak můžete své dovednosti kreativně využít v různých situacích.

Toto příslušenství tedy není jen ozdobou. Mnoho lidí spojuje určité životní okamžiky s prstenem na levé ruce. Symbolem tvořivosti nebo rodinného stavu je - každý rozhoduje sám za sebe. Hodně záleží také na kovu, ze kterého je prstenec vyroben. Přítomnost drahokamu nebo jeho absence také ovlivňuje symboliku. Volba je skvělá. A každý člověk rozhodne, zda nosit nebo ne nosit jeden z těchto šperků a přesně to, co bude.

Existuje mnoho tradic v nošení šperků. Znát symboliku prstenců a prstů, můžete se naučit hodně o jejich majitelích. Samozřejmě, neexistuje žádný soubor pravidel, a můžete nosit šperky, jak se vám líbí. Ale některé ty nuance, které lidé stále znají. Prsty levé ruky, včetně bezejmenného, ​​odrážejí psychologickou stránku lidské osobnosti, hovoří o jeho víře a charakteru.

Nezapomeňte na pár důležitých bodů při výběru kroužků. Pokud chcete přidat eleganci do ruky, obraťte svou pozornost na modely s prodlouženými oválnými kameny. Pokud jste vlastníkem malé výšky nebo příliš tenkých prstů, nedostávejte velmi široké prstence. Tenké šperky vypadají na rukou dívky, je mnohem lepší než masivní prsteny. Pokud si vyberete prsten pro každodenní nošení, přemýšlejte o tom, že velké drahokamy budou ve dne zbytečné. Obecně platí, že tyto nuance, a - volba je na vás!

Různé moderní šperky mohou uspokojit všechna přání zákazníků. Zbývá pouze určit výběr modelu. Buďte opatrní, i když máte v plánu takový dar prezentovat. S výběrem příslušenství musíte být velmi opatrní, znát mnoho drobností: chuť, preference, velikost. Proto musíte zpravidla dobře vědět, komu chcete udělit, abyste se nemýlili. Pro milovaného člověka se však takový dar určitě stane něčím drahým a zvláštním!

arrow