Redakce Choice

Jednobarevné šaty: možnosti volby

Anonim

V jakém obrazu bude žena vždy vypadat vítězně a kolemjdoucí se po ní otočí? Samozřejmě, pokud se vsadila na ženský, delikátní, sofistikovaný styl. Zdůrazněte především krásu dámských elegantních šatů na jednom rameni. Mají jistou chuť, která dává obraz tajemství a kouzla.

Boom na asymetrii

V posledních několika letech neztratila asymetrie v oblečení svou popularitu. To platí nejen pro sukně, tuniky, ale i šaty. Podle mužské poloviny obyvatelstva vypadají šaty na ramenou sexy na ženy, a proto jsou atraktivní. Mnohé celebrity se na červeném koberci objevily v podobném oblečení, přilákaly veřejné pohledy a fotografické objektivy paparazzi.

Nejmódnější trendy jsou šaty s volánky, volánky a různé závěsy. Všechny tyto prvky mohou ozdobit šaty a přivést něžnost a lehkost k celkovému luku. Je pozoruhodné, že tyto modely jsou vhodné pro téměř všechny, bez ohledu na typ postavy, stavbu a věk. Rozhodně každá dáma si pro sebe může zvolit vhodnou možnost.

Různé modely

Moderní designéři vytvořili a nadále vytvářejí neuvěřitelnou paletu stylů a modelů asymetrických šatů, z nichž jedno ramenní šaty zabírají jedno z prvních míst na stupních vítězů. Jedná se o těsně přiléhající krátké modely a volné na podlahu, střední délky a pod kolenem. Kromě toho šaty mohou mít jeden rukáv, jehož délka se také liší od zkrácené do dlouhé. Móda s jedním dlouhým rukávem je považována za zvláštní módu, jejíž střih je konstruktéry odlišně upraven: je zde svítilna s pouzdrem, křídlo rukávu, míček s rukávy zdobený výšivkou, volánky, kamínky, potisky atd.

Modely jsou také vyvíjeny ve kterém, kromě jednoho rukávu, tam jsou asymetrické sukně, záhyby, vrstvení. V minulých i současných obdobích se na molu objevily styly šatů, ve kterých místo chybějícího rukávu umístili široký popruh nebo pouze spodní část rukávu, která vypadá docela originálně.

Jaké látky se používají k vytvoření modelů na jednom rameni? Zde jsou vhodné a lehké, létající hmoty (šifon, hedvábí, krajky), a tkaniny pevněji (brokát, úplet, satén).

Jak si vybrat

Volba závisí na typu obrázku a výšce. Pro svatební oslavu, výročí, každý obřad, ples, dlouhé šaty na jednom rameni jsou perfektní. Pro plnohodnotné mladé dámy je lepší zvolit koktejlové šaty střední délky s vysokým pasem nebo volnějšími šaty v říšském stylu, vyrobené z hustého materiálu, protože měkká tkanina může jen zdůraznit všechny nedostatky.

Elegantní a štíhlé dívky se hodí a dlouhé a krátké možnosti. Ten bude "zdůrazňovat" krásné nohy. Pokud žena má široká ramena, pak musíte velmi opatrně vyzvednout podobný oděv, protože přitahuje pozornost k holým ramenům.

Dalším aspektem při výběru oblečení je barva pleti. Šaty s jedním rukávem v černém kontrastují s bílou kůží a zdůrazňují ženskost. Tmavé dámy mohou nosit šaty z modrých, zelených a červených odstínů. Tyto barevné trendy jsou pozorovány ve sbírkách designéra běžného roku.

Kdo by měl takové šaty odmítnout? V první řadě to nebude fungovat pro dívky s velkými prsy, které prostě ztratí svůj tvar bez podpory a budou vypadat mírně vulgárně. Zde bude vyhovovat možnost s širokým popruhem na holé rameno. Také byste neměli nosit oblečení pro dámy s velmi plnými rukama, které s otevřenými rameny budou příliš viditelné.

Kde se nosí

Letní šaty s otevřeným ramenem v jednoduché verzi lze použít pro každodenní nošení. V tomto případě se hodí přírodní tkaniny, klidné barvy nebo nenápadný tisk.

Koktejl šaty na jednom rameni s flounce dokonale sedí na koktejl nebo firemní party. Může být dlouhá nebo dlouhá až k podlaze. Absolvent, takový šaty, na rozdíl od svěží, dá příležitost tančit celou noc a vypadat svěží a módní zároveň.

Dlouhé modely večerních šatů s otevřeným ramenem se dostanou na speciální akce a obřady. Tak, družičky často volí letní šaty světlé odstíny, například, korál, růžová. V tomto případě také vhodný prášek, levandule atd.

Hvězdy světového veletrhu se často obracejí na šaty s jedním ramenem pro publikaci, zejména pro prezentaci prestižní ceny, premiéry atd.

Co kombinovat

Pokud jde o boty, je lepší vyzvednout boty nebo sandály s vysokými podpatky, neuzavřený typ. Například šaty na jednom rameni s rukávem budou vypadat skvěle s botami a modely letních šatů mohou být úspěšně kombinovány se sofistikovanými sandály. Z příslušenství si můžete vzít spojku a nadrozměrné náušnice. Někdy se do obrázku vejde správně vybraný náramek.

Vzhledem k tomu, že sázka v šatech je vyrobena na holém rameni, které je samo o sobě „ozdobným prvkem“, obraz by neměl být přetížen. Pokud si koupíte šaty s flounces, pak je nechte být trochu.

arrow