Redakce Choice

Jak krásné balení dárek s použitím materiálů po ruce

Anonim

Během našeho života dáváme několik tisíc různých dárků při mnoha příležitostech. Narozeniny, Nový rok, 8. březen, svatba a narození dítěte jsou jen nevýznamnou součástí šťastných okamžiků, při nichž jsou prezentovány dárky. Nestačí však něco dát, musíte vědět, jak krásně zabalit dárek.

V tomto případě záleží na vaší fantazii a dostupnosti improvizovaných dekorativních materiálů. Poté, co strávil spoustu času výběrem dárku, je otázka jeho designu obvykle odložena na poslední okamžik. Tento přístup však není zcela správný. Je to dárkový balíček, který vytváří první dojem ze samotného daru a přináší estetický potěšení jak dárci, tak i narozeninám. Proto byste měli přemýšlet o tom, jak krásně zabalit dárek.

Použitím několika technik a různých materiálů můžete obal přeměnit na skutečné mistrovské dílo. Uvažujme několik možností, jak krásně zabalit dárek.

  • Design tkaniny. Materiál je vynikající volbou pro zdobení dárkové krabičky. Budete potřebovat čtverec tmavého saténu a zlatou mřížku, zlatý hadec a květ. Rozložili jsme na stůl zlatou mřížku. Na ní položíme kus saténu lícem dolů a uprostřed položíme dárkovou krabičku. Zvedněte každý roh tkaniny tkaninou a položte je dohromady nad dárek. Přikryjeme krabici a schováváme se uvnitř textilních částí. S kouskem úzké skotské zabalíme „ocas“ nahoru. Poté jsme odřízli několik proužků serpentinu a svázali je kolem „ocasu“. Pomocí nůžek, stočíme konce a krásně uspořádáme kolem krabice, připevníme na malé kousky oboustranné pásky. Místo serpentine uzel zavřít dekorativní květina nebo luk.
  • Můžete krásně zabalit dárek pomocí hraček pro malé děti a balicího papíru. Budeme potřebovat list dostatečné velikosti pro balení dárkové krabičky, dětských jídel nebo sady malých strojů, oboustrannou a jednoduchou úzkou páskou a malou představivostí. Zabalte krabici a kryt zvlášť do balicího papíru, zdobeného dětským potiskem, zajišťujícím všechny spoje a hrany úzkou páskou. Krabici uzavíráme víkem a lepíme segmenty oboustranné lepící pásky, na které instalujeme auta a dopravní značky nebo předměty dětských jídel v libovolném pořadí.
  • Docela často čelíme otázce, jak zabalit dárek pro muže? Původní způsob je nosit v „košili“. Zvažte tento typ obalu na designu láhve vína. Budete potřebovat list hnědého papíru o něco více, než je výška láhve, pásky a pásky. Lahvičku zabalte do papíru, na dně ponechte malý přídavek a řez 15 centimetrů výše. Upevněte papír lepící páskou. Spodní díl ohněte a upevněte lepicí páskou, zavřete dno lahve. Poté, co jsme ustoupili pět centimetrů shora, uděláme na obou stranách drobné řezy pro límec na košili. Spodní části ohněte směrem dovnitř podél kosy, vytvořte šikmá ramena a zapněte lepicí páskou. Ohnutý límec ohněte na polovinu, navlékněte řez dovnitř a položte dekorativní vrstvu mezi vrstvy papíru. Okraj límce je utěsněn páskou. Pás svázejte ve formě kravaty a hrany zkráťte na požadovanou délku.
  • Pokud si nemůžete myslet, jak krásně zabalit dárek, udělejte to originální. Pomocí krabic různých velikostí můžete postavit jakýsi panenku, skrývající dárek v nejmenším boxu. Vložením nápisů „studených“, „teplejších“, „horkých“ na balení - podle počtu použitých krabic, zapnete otevření dárku do vzrušující hry.

Vyzvednout dárek a dělat to design, to s láskou. Pak si nemůžete vychutnat nic jiného než jeho hrdina.

arrow