Redakce Choice

Ural drahokamy - kameny, které dávají štěstí

Anonim

Od dávných dob lidé vědí hodně o magických vlastnostech různých drahokamů. Kameny mohou člověka učinit šťastným, bohatým a zdravým a mohou zbavit všeho - lásky, zdraví, dokonce i života. Tradičně je obvyklé rozlišovat mezi užitečnými a nebezpečnými minerály podle souhvězdí, pod kterým se člověk narodil. V naší zemi, na Uralu, jsou nejbohatší ložiska nádherných minerálů. Drahé kameny Ural jsou vysoce ceněny po celém světě. Tyto mocné amulety jsou také mimořádně krásné. Ten, kdo navštívil muzea moskevského Kremlu, měl možnost osobně vidět všechny drahokamy Ural - kameny, jejichž fotografie samozřejmě nejsou schopny plně předat všechny své pohádkové kouzlo, protože není možné vidět hru světla a odrazu, cítit vibrace a tajemné záření vyzařující z kamenů.

V tomto článku, pro každé znamení zvěrokruhu jejich Ural drahokamy jsou vybrány. Dále je uveden popis jejich vlastností.

Beran

Heliotrope je velmi užitečné pro toto znamení. Minerál uklidní vzrušující Berana, pomůže při rozhodování. Nejdynamičtějším znamením zvěrokruhu bude velmi užitečná vytrvalost, fyzická síla a sebevědomí, které dodají jeho drahokam. On dá Aries bohatství a štěstí. Heliotrop má příznivý vliv na stav cév.

Býk

Taurus musí nosit achát v měděném rámu. Tento kámen je schopen zlepšit vidění, odvrátit problémy od svého majitele, a také mu dává schopnost výmluvně a přesvědčivě vyjádřit své myšlenky. Pokud Taurus bude nosit achát po celou dobu, naučí se identifikovat podvody a rozlišovat nepřátele od přátel.

Dvojčata

Ametyst je kámen Gemini. Vyléčí depresi a dá věčné lásce radost. Ochrání před intoxikací a otravou. Pokud Gemini bude nosit ametyst po celou dobu, budou rozvíjet esoterické talenty. Ametyst se absorbuje negativně velmi intenzivně, takže je třeba jej pravidelně čistit.

Rak

Toto infantilní a nepraktické znamení zvěrokruhu udělá Ural drahokamy šťastnými, milovanými a bohatými. Smaragdové kameny a kalcit mu pomohou stát se mistrem svého osudu a naučit ho myslet logicky. Často šperky s smaragd doplnit diamanty. Není to děsivé. Diamant jen posiluje pozitivní vliv jeho sousedů.

Lvi

Leo je velmi dobré mít rubínový talisman. Tento kámen je schopen přivést ho na vrchol žebříčku kariéry, ale čas od času musí být odstraněn, protože ruby ​​může zbavit svého vlastníka smyslu pro realitu a osvobodit ho od etických norem. Nadměrná emancipace je plná ztráty přátel a dalších podobných problémů.

Panna

Pro panna bude dobrým pomocníkem maskot z jasperu. Tento levný minerál je velmi krásný a pomůže dívce ve škole, protože vždy hledá poznání. To pomůže obnovit sílu a koncentraci. Také, tento kámen bude řídit pryč špatné touhy a umožní vám zůstat na vlně klidné nálady, a ne se stát sklíčený.

Váhy

Ural malachit dá váhám dobré přátele. To také zlepší barvu a kvalitu kůže svého majitele. Pokud nosíte malachitové korálky, pak jeho vlasy rostou rychleji. Desky tohoto minerálu, připojené k bolavým místům, zmírňují zánět. Pokud si zvyknete meditovat nad malachitem každý den po dobu několika minut, zhorší to zrak a předejde očním onemocněním.

Scorpions

Turmalín zlepší stav endokrinního systému Štír. Červené minerály harmonizují soukromí a budou dávat lásku, zelené budou učit koncentraci a urychlit myšlenkové procesy, modré budou zklidňovat nervový systém a budou nepostradatelné pro meditaci a duchovní praktiky, černá otevře dar předvídání budoucnosti.

Střelec

Chalcedony nejlepší ze všech ostatních kamenů je vhodný pro Střelce. A pokud je Střelec také námořník, pak bude nejšťastnější ze svých kolegů. Čím jasnější je barva kamene, tím silnější je jeho energie. Nelze ji však nosit po celou dobu, protože může vyvolat vznik nepřiměřených obav a v důsledku toho i problémů s krevním oběhem. Pro ženy Střelce dá chalcedony dokonalou lásku.

Kozorohové

Bude dělník a melancholický Kozoroh nosit drahokamy? Kameny nemusí nutně viset na krku nebo uších. Můžete si koupit misku, sochu, interiér. Kámen Kozoroha - onyx, velmi často používaný jako okrasný. Tento drahokam Ural ušetří od osamělosti, zmírní podezření a nerozhodnost. On je schopen vytáhnout nemoci z člověka a prodloužit život.

Vodnář

Červené drahokamy - kameny, podobně jako zrna granátového jablka a mající stejný název, budou dokonale vyhovovat nejkreativnějšímu znamení - Aquarius. Granáty ho naučí racionálně alokovat čas a peníze, dávají inspiraci a dodávají potřebnou energii. Neodpovídá se však jejich nošení, jinak hrozí riziko vyčerpání těla. Tyto kameny nosí válečníci, aby se chránili před vylitím krve a zmrzačením. Těhotné ženy granátová jablka pomáhají s porodem.

Ryby

Toto znamení by mělo mít amulet s opálem. Tento minerál pomůže navázat a udržet přátelské vztahy. Zachrání svého majitele v epidemii, ochrání před zloději, blesky a ohněm. Talisman s opálem pomůže rozvíjet kreativitu. Zlato zdvojnásobuje sílu amuletu. V závislosti na barvě má ​​opál jiné vlastnosti, ale vždy přináší štěstí a harmonii. Je třeba se bát jen černé - je to kámen kouzelníků a čarodějnictví.

Šperky nejčastěji nosí ženy, a jak byste chtěli drahokamy sloužit také jako silnější sex! Kameny podle znamení zvěrokruhu byly odděleny po mnoho staletí a možná i před tisíci lety. To se týkalo astrologů a alchymistů. Vyberte si vhodný pro každého člena vaší rodiny a zakupte si strom s listy z příslušných amuletů. A je lepší, když to budou syrové kameny z Uralu. Fotografie jednoho z těchto rodinných talismanů je uvedena níže.

Tento strom ochrání ženy i muže žijící v domě, kde stojí.

arrow