Redakce Choice

Jak uvázat bandanu. Cesty a fotografie

Anonim

Bandans jako první použili Španěly, aby chránili proti písku na hlavě nebo tváři. Poté, co toto příslušenství začalo používat kovboje, aby se chránili před sluncem. Dnes se stala populárním prvkem obrazu. Tento článek vám řekne, jak uvázat bandanu.

Jak si vybrat bandanu

Zaměřte se na jeho tvar, protože váha samotného bandany na něm závisí. Jsou trojúhelníkové, čtvercové, obdélníkové. Vyzdvihněte si tvar obličeje. Věnujte pozornost materiálu v různých obdobích roku a věnujte pozornost tomu, jak vázat šátek. V létě je nejlepší zvolit tenké přírodní nebo hedvábné šátky a kožené doplňky lze nosit během chladného období. Takové bandány se dobře čistí od prachu a chrání hlavu před deštěm a větrem, což je dobré pro děti. Barvy, které si vyberete podle svého vkusu, jsou klasické barvy bílé, černé a šedé. Mohou přijít k čemukoliv, takže jsou pohodlné. Světlé šály pomohou nastavit náladu a osvěžit si oblečení.

Odrůdy bandanů

Bandanu lze použít jako šátek, šátek nebo příslušenství. Pro váš vkus si vyberete to, co se vám líbí. Existuje mnoho různých barev a materiálů, které nenechají nikoho lhostejného. Existuje ještě jeden druh takové šály. Tohle je bandana buff. Obvaz, který reaguje na různé funkce. Chrání obličej dobře před větrem, takže ho sportovci používají. Tento obvaz lze nosit jako šátek, masku. Toto příslušenství vypadá jako trubka, je velmi vhodné nemyslet na to, jak vázat bandanu.

Co můžete nosit bandanu

Každý člověk je vhodný bandana, stačí ho správně zkombinovat. Můžete ho nosit s obvyklým ležérním stylem: pravidelné trička, topy, roztrhané džíny, sukně, kostkované košile a kožené bundy. Také s pomocí příslušenství vytvářejí ženský vzhled, nosí nějaké roztomilé šaty, měla by být svázána kolem krku. To stalo se populární nosit bandana s klasickým oblekem. Nejlepší s tmavou barvou a vezměte si světlý kapesník, aby to vyniklo. Příslušenství je vhodné i pro barevné kostýmy, ve kterých není košile schovaná uvnitř. To je zvláštní styl umělce. Obvaz může být také svázán s rukojetí sáčku, některé dokonce na jeho špičkách navlečené korálky. Toto příslušenství vám poskytne individualitu.

Jak nosit příslušenství

Na hlavě může být použit jako šátek, nebo obruč, nebo dokonce gumička. Bude to vypadat velmi cool. Pokud se nosí kolem krku - pak se stylový obraz rozředí. Na ženské ruce vypadá bandana jako roztomilý náramek a mužský náramek vypadá jako náramek. Toto příslušenství může vypadat skvěle, pokud jej místo řemene zavěsíte do džíny, sukně nebo šortek.

Jak uvázat bandanu

Existuje mnoho způsobů vázání, vše záleží na vaší originalitě a představivosti.

 1. Klasický způsob. Přeložte bandanu do trojúhelníku a dejte základnu na čelo. Spojujeme tipy a doplňujeme.
 2. Móda pro ženy. Udělej si trojúhelník a plést kolem krku, takže tipy na vrcholu.
 3. Hippie Udělejte si trojúhelník a několikrát složte, abyste vytvořili proužek. To je dobrý způsob, jak svázat bandanu na hlavu.
 4. Knit opak. Základ trojúhelníku je aplikován na zadní stranu hlavy a jeho konce jsou vázány na čelo.
 5. Jako pirát. Šátek složíme diagonálně do trojúhelníku, rozbalíme boční konce za hlavu a upevníme.
 6. Další možnost pro krk. Přehodíme šátek do trojúhelníku, složíme ho do proužku, zavěsíme ho kolem krku a protáhneme konce.
 7. Po ruce. Znovu ohneme trojúhelník na široký pásek a svázáme ho na zápěstí. Na rameni můžete nosit dva bandany kombinující železné náramky a hodinky.
 8. Jak si ještě kravatu bandanu? Na kotníku. Neobvyklá volba, ale kombinace s kluzáky nebo mokasíny vypadá velmi originálně.
 9. Na čelenku. Můžete přidat naše příslušenství místo stuhy na klobouku.

Bandana účesy

Uvažujme, jak vázat bandanu na hlavu s účesem. To může být pletené do pigtail nebo v housce, při zajištění ho sponkami na vlasy.

 1. Ocas Tvarujeme trojúhelník z bandany do proužku, ale ne příliš úzký, svázáme ocas, jehož špičky lze zkroutit.
 2. Řecký účes. Děláme to samé s šátkem, jako ocas, ale bereme ten pruh těsněji, aby byl účes dobře udržovaný. Navlékneme si ho přes vlasy a pak si navlékneme prameny, složíme proužek, a tak je nutné pokračovat až do konce, dokud se všechny vlasy neshromáždí.
 3. Populární účes. Děláme na hlavě neuspořádaný svazek a kravatu na hlavě, takže konce jsou přesně na čele. Mohou být skryté nebo volné.

Bandana - populární doplněk dnes

Je vhodný pro vycházky na pláž, pro procházky s přáteli a pro sport, pro některé kostýmy a každodenní život. S tímto doplňkem a vlastním stylem můžete provádět různé experimenty. Fashionistas a fashionistas jsou velmi rádi bandana, protože to vypadá opravdu cool, elegantní a originální. Módní návrháři a návrháři ji používají na svých výstavách.

Existují bandány, které jsou schopny udržet normální tělesnou teplotu. Pružnost materiálu zajišťuje dlouhé použití příslušenství. Existují obvazy, které mají přítomnost impregnace z různých druhů hmyzu, což je velmi výhodné pro cestu do lesa. Nevytváří bakterie a dodává svěžest po celý den. Na pokožce nedochází k podráždění nebo tření.

Teď už víte, jak vázat bandanu, takže neváhejte začít vyrábět toto příslušenství ve vašem šatníku. Buďte světlí a jedineční.

arrow