Redakce Choice

Praktické tipy: jak určit velikost prstence sami

Anonim

Téměř každý člověk začne zápasit před tím, než předloží návrh dívce, protože je třeba koupit prsten, a proto musíte znát velikost prstu. A musíte hledat způsoby, jak určit velikost prstu pro prsten, aniž byste rušili svého milovaného, ​​aby se dar pro něj stal překvapením.

Nejjistější způsob

Samozřejmě, nejjistějším způsobem, jak poznat velikost prstu, je požádat ji o sebe. Ale pak přestane být překvapení a návrh nebude mít požadovaný účinek. Případně můžete požádat její mámu nebo přítele. Je však lepší pokusit se zjistit velikost ringu, který se hodí pro budoucí nevěstu, aby jí později sdělil, kolik úsilí bylo do tohoto podniku vloženo. Ale k tomu potřebujete dovednost a přesnost, aby nikdo nic neuhodl.

Zvažte několik možností.

Existuje několik možností, jak zjistit velikost prstence. Pokud už nosí nějaký druh prstenu, je to snazší - můžete jednoduše, když už pár spolu žijí, začít s ní ráno mluvit, aby na něj náhodou zapomněla. Nebo to ve večerních hodinách skryj, ať to vypadá ráno, možná se odvalí! A v tuto chvíli musíte využít - jít do klenotnictví, vzít si s sebou prsten. K dispozici je speciální zařízení, pomocí kterého prodávající změří prstenec a řekne vám, jakou velikost má dívčí prst. Pokud je čas krátký, nejjednodušší možností je změřit průměr pravítkem - kolik milimetrů bude pravítko ukazovat, pak je to velikost. Pokud je například průměr 15, 5 mm, bude velikost prstence 15, 5.

List papíru

Pravítko však není vždy po ruce, takže můžete do role vložit papír, vložit ho do kroužku, pevně ho přitlačit k vnitřní straně a upevnit. Nebo si to vyzkoušejte sami, s ohledem na rukojeť hranic. A pak jdi do klenotníků.

Další možnost

Je obtížnější, když ji dívka z ruky neodstraní nebo nenosí vůbec. Jak určit velikost prstu pro prsten? V tomto případě můžete řezat několik kusů papíru ve formě kroužků různých průměrů, například 15 mm, 15, 5 mm, 16 mm atd., A vyzkoušejte si, zatímco spí. Hlavní je zde zajistit, aby dobře prošel kloubem prstu. Aby nedošlo k narušení řezu a lepení kusu, můžete jednoduše najít hotovou rozměrovou pásku, vyříznout ji a podle instrukcí tam uvedených změřit prst.

Těsný závit

A konečně, poslední metoda, pro kterou je vlákno požadováno, je poměrně hustá, asi 45-50 cm dlouhá, měla by být pevně navinuta na prst, což by mělo mít 5 otáček, aniž by se navzájem překrývaly, šířka by měla být od 3 do 6 mm. Oba konce nitě kříží mezi sebou (jako by se chystaly vytvořit uzel) a odřízly je na samém základu prstu na křižovatce.

Změřte získanou délku a vydělte její milimetrovou hodnotu o 15, 7. Velikost prstu se rovná číslu, které se ukázalo. V případě potřeby musí být výsledek zaokrouhlen směrem nahoru, čímž se hodnota zvýší. Například 16, 2 znamená, že velikost bude 16, 5 mm, pokud je výsledek 15, 6 mm, pak vezmeme 16, 0 mm.

Byly zváženy způsoby, jak určit velikost prstu pro prstenec, ale nejsou vždy přesné, ale doufejme, že vše pro vás bude v nejlepším případě fungovat!

arrow