Redakce Choice

Jak krásně šněrovat tenisky?

Anonim

Tenisky jsou všestranná obuv, která se dnes používá téměř všude. Pro procházky městem nebo lesy, dlouhé nákupní výlety,

Cestování a cestování tohoto typu boty je téměř nepostradatelné. A je zcela přirozené, že ti, kdo nosí tyto boty po celou dobu, přemýšlejí, jak si obléknout tenisky tak, aby vypadali originálně a atraktivně.

Šněrování není samozřejmě příslušenství, ale stále detail obrazu. Před tím, než budete bydlet na jedné nebo druhé variantě, musíte si myslet, kam jdete, že budete ještě oblečeni. V závislosti na tom, rozhodnout, jak se krajky na tenisky, a zvolit jednoduchý, speciální nebo dekorativní metody.

Jednoduché šněrování je známý trik, který vypadá elegantně, zdrženlivě a tradičně. Ale zároveň se mohou zdát docela nudné a nudné. Jak šněrovat tenisky? Nejjednodušší způsob je klikat. To může být provedeno tahem tkaničky přes první otvory dovnitř nebo ven.

Dekorační metody jsou poněkud komplikovanější, ale jsou již schopny přidat své originalitě své boty i vám. Evropské šněrování je považováno za populární způsob šněrování.

Nejdříve musíte držet kabel do prvních otvorů na obou koncích. Potom je jeden z konců tažen napříč do nejvyššího otvoru. Druhý konec je protažen jedním otvorem vzhůru.

Dalším způsobem, jak krajky si tenisky je rovné šněrování. V prvních dvou dírách v krajce se přeskočí. Jeden konec prochází nahoru pravou dírou a jde doleva. Pak jsou oba konce vyvedeny přes jeden otvor, protaženy v opačném směru a poslány dál. Tento proces se opakuje, dokud jeden z konců nedosáhne horní díry. Druhý musí být vyveden otvorem nahoře.

Jak krásné krajkové tenisky? Byly vynalezeny speciální techniky, aby se nebránily pohybům, aby nedošlo k vymačkání nohou během outdoorových aktivit, jako je cyklistika. V tomto případě jsou všechny uzliny umístěny uvnitř a nevyvolávají během pohybu nepohodlí. Aby se tímto způsobem šněrovaly tenisky, je nutné přeskočit řetězec do prvních otvorů, pak zvednout jeden konec doprava, protáhnout ho horním otvorem a zavěsit jej doleva. Pak by měly být oba konce zvednuty a nataženy dovnitř - každý do jednoho otvoru. Po tom - natáhnout se znovu. Proto musíte pokračovat do nejvyšší díry. Když jeden z konců dosáhne, druhý musí být vyveden a uzel svázán na jedné straně.

Otázka, jak šněrovat tenisky, nemusí být tak důležitá. Ale v každodenním životě hrají malé věci velkou roli, takže i původní šněrování může být jen částí, která vás učiní šťastnými. V některých případech je správné šněrování klíčem k pohodlné a úspěšné rekreaci, sportovnímu úspěchu, spokojenosti a potěšení. Buďte pozorní k maličkostem a život bude krásnější!

arrow