Redakce Choice

Semišové boty s plochou podešví: co nosit, jak se starat

Anonim

Boty z semiše vypadají v chladném období skvěle. Jsme zvyklí na kontrastní semišové boty a kůži, ale ve skutečnosti je to stejný materiál, pouze způsob zpracování je jiný. Vysoce kvalitní semišová barva, hustá hromada a sametový povrch. Dnes, velké množství obuvi z semiše. Obuv obchody nabízejí různé semišové boty v barvě, velikosti a designu.

Semišové podzimní boty. Co si vybrat?

Semišové boty jsou skvělou alternativou k umělým botám. Sedí dokonale na noze, vytvářejí pohodlí a pohodu. Vyberte si boty na podzim, zastavte u semišových bot. Tato bota vždy vypadá něžně a ženskou, perfektně sedí na noze.

Současné modely semišových podzimních bot jsou klasické možnosti, styly s nízkou platformou, plochá podrážka, vysoká čep. Pro publikaci je lepší si vybrat boty s čepem. Na dívkách s štíhlýma nohama vždy ladně vypadají. Držitelé plných nohou je lepší zvolit možnosti pro boty s čtvercovými patami.

Pro ty, kteří chtějí vypadat výš, aniž by zanedbávali pohodlí, budou semišové klínové boty dělat. Pro každodenní cestu do práce nebo do školy si můžete vybrat model s nízkou stálou patou. Tyto boty nepoškozují nohy a páteř, doporučuje se nosit ortopedické lékaře.

Možnosti semišových bot

Upřednostňují pohodlné pohodlné boty a zároveň chtějí elegantní a elegantní vzhled? Zastavte svou volbu na semišových botách bez paty. Měkké, pohodlné boty, jejichž model předpokládá absenci paty, budou vyhovovat milovníkům módy, pokud jsou aktivní po celý den.

Půvabné a sexy vzhled vysoké semišové boty s plochou podrážkou - boty. Vizuálně tyto modely zvyšují růst jejich majitele. Běhouny mohou být hubené nebo se širokým bootlegem.

Nízké modely bot na ploché podešvi budou vypadat stejně atraktivní. Mohou být použity pro každodenní nošení. Tyto boty jsou velmi pohodlné a krásné.

Co můžete nosit s semišovými botami?

Tento podzim semišové boty zůstávají v trendu. Kromě pohodlí jsou semišové boty bez podpatků všestranné. Kombinace těchto bot s svrchním oblečením si můžete vybrat ležérní sako a nahuštěnou vestu. Kožešinové vesty, krátké kožichy, kabáty z ovčí kůže a kabáty učiní z obrazu ženský s semišovými botami na ploché podrážce.

Džíny lze nosit s botami bez podpatků pro každodenní nošení. Svetr nebo košile v tónu s botami, džíny zastrčené do bot - skvělý obrázek! Pokud dáváte přednost šaty, šaty svetr je vhodný pro semišové boty na ploché podrážce.

Jakou barvu nosit semišové boty?

Bílá barva je klasická. Bílé boty budou elegantní a elegantní. Jeden mínus je, že skvrny a škrábance budou okamžitě patrné. Bude obtížné se o takový model starat. Univerzální odstín semišových podzimních bot je šedý. Je to velmi ušlechtilá barva, která je vhodná pro každý den. Šedé punčochové boty jsou vhodné pro oslavy. Černé boty budou praktické. Doplní obraz a učiní z něj elegantní. Brown a všechny jeho odstíny jsou kombinovány s různými vzory, ornamenty. Červená barva je speciální klasika. Vhodné pro odvážné obrázky. Vínový odstín vypadá dobře s džíny.

Jak si vybrat kvalitní semišové boty?

Moderní trh nabízí obrovské množství semišových výrobků. Je však důležité pochopit, kde je kvalitní materiál a kde je umělá náhrada. Vysoká cena semišových výrobků je prvním ukazatelem kvality. Při nákupu, věnujte pozornost cenovka, to je obvykle připojen k němu kus kůže, ze které se boty nebo jiný výrobek.

Pokud je materiál přirozený, zahřeje se dotekem vašich rukou, umělé náhražky zůstanou chladné. Pokuste se ohnout výrobek ze semiše, na místě záhybu bude hala poblíž přírodního materiálu, který by po určité době měl zmizet.

Péče o semišové boty

Mnozí považují semišové boty za nepraktické kvůli jejich požadavkům a potřebě zvláštní péče. Nyní je trh plný různých prostředků, jak se starat o semišové boty na ploché podrážce a nástroje pro jiné modely. Takže budeme rozumět složitostem péče o semiš.

Na podzim av zimě vyžadují semišové boty zvláštní péči. Aby se snížilo poškození bot před vlhkostí, sněhem nebo činidly, která se používají k ošetřování dlažby, je třeba s botami manipulovat pomocí speciálního ochranného spreje. Můžete najít jeden v každém obchodě, který se specializuje na prodej obuvi. Zpracování by mělo být provedeno takto:

  1. Sprej sprej na boty.
  2. Suché boty zcela. Důležitý bod: nesušte semiš na baterii nebo v její blízkosti.
  3. Obuvi znovu ošetřete a znovu osušte.
  4. Povrch znovu ošetřete. Celkem - tři ošetření.

Pro čištění semišových bot jsou k dispozici speciální houbací kartáče, které je nutné po každém použití vyčistit.

Pro další péči musíte koupit speciální gumu. Odstraňuje skvrny na semišových botách. Pokud vy, chůze za mokra, stále vystavujete své boty nepříjemným účinkům činidel a objevily se jasné skvrny, je vhodné je ošetřit speciálním obnovovacím sprejem.

Jak čistit semišové boty?

Vyrovnat se se znečištěním na botách vyrobených z semiše doma několika způsoby. Ve sklenici mléka musí být rozpuštěna lžička sody, povrch musí být ošetřen roztokem. Další způsob: ve sto gramech vody, rozpustit dvacet pět gramů octa, dát směs na boty, pak umýt teplou čistou vodou.

Aby se zabránilo vzniku bílých skvrn, je možné boty čistit mýdlovou vodou a čpavkem. Zbytkovou vodu opláchněte.

Pokud jsou vaše boty mokré, vložte zmačkaný papír dovnitř a nechte je uschnout. Jdi na semišový kartáč. Pokud na povrchu najdete mastné skvrny, ošetřete je benzínem nebo petrolejem. Můžete posypat talkem, držet po dobu několika hodin, pak otřete suchým hadříkem.

Jak čistit semišové boty doma, pokud jsou velmi špinavé? Pokud se rozhodnete aktualizovat semišové boty, použijte speciální složení.

Dodržujte pravidla péče o semišové boty a kvalitní boty potěší více než jednu sezónu.

arrow