Redakce Choice

Co je vojenské? Oděv vojenský (popis) \ t

Anonim

Osobnost každého člověka se projevuje v jeho oblečení. Neformální obraz může hodně vyprávět o jeho majiteli. V tomto článku budeme vysvětlovat, co je vojenské a proč je populární mezi muži a ženami jakéhokoliv věku. Odpovíme na otázku, jak přivést estetiku vojenské uniformy do běžného života. Naučíme vás také nosit pilotní sako, bundu námořníka a hrubé boty bez ztráty osobního kouzla.

Historické zdůvodnění vzniku stylu

Překlad z angličtiny znamená "armáda" "armáda". Tento styl se objevil v prvních letech po válce. Charakteristickými rysy jsou tematické prvky a odvážná agresivita detailů. Módní návrháři považují tento projev za nutnost výroby, stejně jako samotný fakt vzniku tohoto trendu. Důvodem, proč byli obyčejní lidé nuceni nosit vojenské oblečení, je masová výroba věcí pro frontu a absence modelů civilních směrů.

Co je to armáda v chápání konstruktéra

Vojenské uniformy byly vyrobeny pro zaměstnance v obrovském množství, aby pokryly potřeby všech front-line vojáků. Z tohoto důvodu zástupci módního průmyslu přišli s přeměnou svých tunik na bundy a bundy a kabáty do stylových kabátů. Vojenské oblečení se stalo krásným, módním a relevantním. Ani dnes neztrácejí svá rozhodnutí o čerstvosti díky moderním metodám povrchové úpravy.

Kdo je vhodný pro vojenský styl

Když byla vojenská uniforma změněna na jednoduchý život, stala se pro všechny naprosto dostupnou. Zpočátku nebyl rozdělen na muže a ženy. Po značném množství času se na oděvu začaly objevovat výrazné detaily, které mohly oblečení pro muže a ženy klasifikovat odděleně.

První vystoupení na stupních vítězů

Co je vojenské, všichni věděli blíže k 80. letům. Opravdové uznání se stalo hlasitým, když Christian Dior a Louis Vuitton vydali modely na pódiu, aby předvedli nové vojenské oděvní sbírky. Od té doby uplynulo mnoho let, ale až dosud světově proslulí návrháři ve své práci používají prvky vojenského stylu nebo je kopírují úplně.

Rostoucí popularita

S příchodem široké publicity se armáda stala pro mnoho lidí žádoucím způsobem života. Vojenské kalhoty jsou schopny vydržet dlouhé výlety. Koneckonců, jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu a nejsou tak špinavé. Zastánci aktivního životního stylu ocenili všestrannost modelů a dobu provozu. Důležitým faktorem je vzhled. Je nezapomenutelný, příjemný a neobvyklý.

Rysy ženského stylu

Díky hotovému řešení vyvinuté vojenské uniformy lze dámský šatník doplnit o klasickou variantu. Tam jsou také design modely, které mají velký počet malých dílů a zdobení prvků. Základní myšlenku však lze zcela jasně vysledovat. Vojenské oblečení pro ženy má jedinečnou vlastnost: je schopna dokonale ladit s věcmi jiného stylu. Například maskovací bundy dokonale doplňují běžné džíny. Jako finální příslušenství lze sáček použít s leopardovým potiskem. Skvrnitá textura saka a sáčku jde dobře dohromady.

Mužský styl

V šatníku této macho si určitě představte vojenské oblečení. Pánská řada slavných značek kombinuje zajímavé kompozice: semiš, vlnu a maskovací design společně. Styl vypadá svěží a odvážně.

Druhy proudění

Návrháři mají dlouho vyvinuté skici a modely. Co je vojenské? Jedná se o tři trendy v módě:

 • Mládež Vyvinut v 60. letech mezi americkými dospívajícími. Bylo to výrazné gesto protestu proti válce ve Vietnamu. Kluci a dívky tohoto směru nosí masivní boty se šněrováním a objemnými pásy.
 • Formální. Vznikl v 80. letech a byl vyjádřen v nošení kamufláže. V této originální barvě se nosí všechny šatní skříně a obuv a doplňky. To je opravdový duch doby, kterou dnes úspěšně dosáhl.
 • High-vojenský. Odráží ducha moderny s náznakem vojenského tématu. Nepoužívejte světlé kamuflážní barvy jako dříve. Může to být jen vojenská bunda v kombinaci s jinými styly oblečení. Zvláštní láska zákazníků získala obvyklá khaki trička, která jsou relevantní v každém ročním období av závislosti na dalších detailech obrazu mohou vypadat velmi hodně.

Jako dívka se oblékla do vojenského stylu. Tajemství výběru správných věcí

Pro změnu šatníku můžete přidat trochu tučně poznámky zapůjčené z vojenského stylu. V první řadě je důležité znát správná místa pro nákup nových věcí konkrétního předmětu. Dostupné a rozpočtové možnosti jsou doporučeny podívat se na vojenské oddělení, použité a různé bleší trhy. Poté je lze rozředit známým šatníkem. Klíčové věci, které potřebujete k vytvoření obrázku:

 • Bunda, kabát nebo kabát, sukně, khaki halenka, přísné kalhoty.
 • Doporučuje se zvolit trvanlivé a kvalitní věci. Vojenský styl nezakazuje kombinaci různých textur.
 • Barva oblečení by měla být: zelená, khaki, písek, hnědá. Tlumené odstíny jsou nejúspěšněji kombinovány s jasným gamutem.
 • Vojenské kalhoty vypadají skvěle s šifonovou halenkou nebo bavlněným tričkem. Jako základní šatník nezasahuje do těchto věcí.
 • Bundy s nárameníky - samostatný kus obrazu, který může být klíčovým přízvukem.
 • Jako vhodná bota se dává přednost modelům tuhé textury. Dnes návrháři nabízejí obrovské množství obuvi s příslušnými prvky stylu: tkaničky, řetězy a ostruhy.
 • Vysoké podpatky mají také místo v tomto stylu.
 • Příslušenství: kožené pásky, náramky, přezky.

Vojenský styl je svoboda projevu, takže můžete vytvářet volné variace a kombinovat oblečení podle vašich představ a nálady.

arrow