Redakce Choice

Nakupování v Tel Avivu: nákupní centra, nákupní centra, prodejny, velký výběr věcí, promo akcí, funkcí a nuancí nakupování

Anonim

Tel Aviv je nový resort v Izraeli. Bohatí turisté sem přijíždějí správně odpočívat na moři, opalovat se pod jižním sluncem a samozřejmě nechat štěstí v místních buticích a restauracích. Nakupování v Tel Avivu se v poslední době stalo populárním, takže ceny zde nejsou příliš vysoké, ale ne nejnižší. Co stojí za to si pamatovat, jít do tohoto úžasného a moderního města?

Vezměte prosím na vědomí

Ruské turisty mají Izrael velmi rád, takže náš rodný jazyk není pochopitelný pouze místními obyvateli, ale také plynule. To nepochybně dělá nakupování v Tel Avivu jednoduché a cenově dostupné. Ale je tu další zajímavá nuance. Budete chodit hlavně v nákupních centrech, protože v nich se nacházejí všechny potřebné obchody pro oblečení a obuv. V Izraeli se nazývají "kaňony". Stojí za to si zvyknout na toto slovo, protože se setká všude.

Také nakupování v Tel Avivu zahrnuje návštěvu hlavních ulic s butiky, ale jen velmi málo z nich, protože všechny značky jsou soustředěny v obřích kaňonových centrech. No, neváhejme, ale jdi na virtuální prohlídku pokladů tohoto úžasného východního města.

Ve snaze o elitu

Nejznámější značky, butiky báječně drahého oblečení, obuvi a doplňků v Izraeli jsou obvykle kombinovány v obřích a velmi krásných centrech. Nákupní centra Tel Avivu jsou dostupné v nákupních centrech Gan Ha-Yar a Ramat Aviv. Vše začíná jedinečnou architekturou, která je naplněna luxusem v každém detailu. Fontány, zavěšené zahrady, bazény, růžové zahrady - to vše mezi butiky a restauracemi. Spolu s oblečením v těchto centrech jsou klenotnictví. Tam si můžete koupit vše od izraelského stříbra až po diamanty a vzácné hodinky.

Nejdražší ulice Tel Avivu

Jako by se vymanily z obecných pravidel města, mimo nákupní centra vystoupily dvě butikové ulice - náměstí Kikar Hamedin a ulice Shenkin. První doslova svítí luxusem a vysokými náklady. Na každém kroku se nachází slavný butik nebo luxusní restaurace. Mnozí lidé říkají, že je to pro Hamedina, aby se potulovali různé světové celebrity. Ulice Shenkin mnohem skromnější místo. Na první pohled je spousta "polstrovaných" obchodů, ale mezi nimi najdete skutečné perly. Prodávají oblečení, obuv a doplňky nejvyšší kvality od neoficiálních izraelských značek.

"Dizengoff" - nákupní centrum

Nakupování v Tel Avivu by mělo začít touto úžasně obrovskou institucí. Nákupní centrum se nachází hned na obou stranách ulice - jeho věže jsou propojeny nadzemními a podzemními chodbami. "Dizengoff" je právem považován za nejvelkolepější nákupní centrum ve městě a nejznámější v celém Izraeli, protože zde se koncentruje více než 500 obchodů různých úrovní. Tam jsou drahé butiky - Chanel, Louis Vuitton a jiní, ve kterém non-chudí turisté opustí jejich milióny.

Spolu s nimi existují masové značky - Zara, Bershka, H & M, Casrtro. Mimochodem, o tom posledním v seznamu stojí za to říct, že se jedná o jeden z mála případů, kdy kvalita převyšuje cenu. Lookbook Castro není o nic horší než H&M nebo dokonce Zara, ale kvalita šití a samotných materiálů je mnohem vyšší. Tato značka je čistě izraelská, takže ceny zde budou nízké.

Věže "Azrieli"

Není to jen obří nákupní centrum, jsou to tři mrakodrapy, ve kterých můžete donekonečna nakupovat. V Tel Avivu jsou pouze dvě prodejny, což je jedna z nich, největší a nejrozmanitější, navíc se nachází v rámci městských hranic. Nákupní centrum "Azrieli" je první tři patra obchodního centra stejného jména, které je plné více než 200 obchodů a butiků. Místo je opravdu jedinečné. Zaprvé proto, že se zde novinky zpožďují velmi dlouho. Po vydání nových kolekcí je možné zakoupit kopie po dobu několika měsíců (za pár dní jsme je rozbalili). Za druhé, nákupní centrum pravidelně pořádá akce. Věci z drahých módních domů a rozpočtových značek lze zakoupit se slevami až 90%.

Nezapomeňte věnovat pozornost skutečnosti, že Azrieli má vynikající zábavní infrastrukturu. K dispozici jsou různá kina, kulečník, bowling, herna, dětské kluby, restaurace, bary, bazény a dokonce i lázně. Jedním slovem, nakupování přišlo s pěkné a zábavné navíc, že ​​je ještě zajímavější.

Vlastnosti místního zboží

Když lidé s velkým množstvím peněz nakupují v Tel Avivu, jsou si jisti, že nebudou tyto peníze zbytečně utrácet. Všechny produkty, které se prodávají v Izraeli, mají vynikající kvalitu. Dokonce i oblečení zakoupené v prodejně se zoufalé slevou, které dříve viselo na věšáku v Zare, bude kvalitně šito kvalitním materiálem.

Je důležité věnovat pozornost obchodům od místních návrhářů. O nich jste v Rusku nic neslyšeli. Ale dostat se do takových butiků, víš - to je pokladnice. Koncentrované tyto "zlachnye" místa na ulicích Dizengoff a Ben Yehuda. Mezi značkami, které zde vystavují své výrobky, můžeme odlišit výrobce bot Shani Bar a výrobce oděvů 50 let ve stylu Naama Bezalel.

Vyzdobujeme se exkluzivním

Šperky a šperky - to je izraelský kůň. Zde se takové zboží prodává na každém kroku a všude tam, kde se podíváte, je exkluzivní. Některé izraelské značky značek již dávno překročily svou rodnou zemi a staly se známými po celém světě, například Sigal a Adina Plastelina. V těchto obchodech najdete praktické věci, které ozdobí obraz jakékoliv složitosti. Pokud ale nakupujete v Tel Avivu a chcete najít opravdu jedinečný šperk, pak jděte do butiku Shell Yaell. Zde prodávají výrobky z pravého perla, které mají mimořádný a velmi fascinující design.

Krása nakupování

Izraelská kosmetika - skladiště mládí a krásy pro ženy jakéhokoliv věku as jakýmkoliv typem pleti. Nemá smysl popisovat každou značku krásy, protože každá žena si může individuálně vybrat soupravu pro osobní péči, která se skládá z různých značek. Věnujte pozornost skutečnosti, že musí být uchovávány kontroly tohoto zboží. Buďte připraveni na to, že na letišti budete dotázáni, kolik sklenic a lahví s "Mrtvým mořem" vyndáte ze země. Nalezení izraelské kosmetiky v Tel Avivu je nejjednodušší v obchodech Super Baba. Jedinou nevýhodou těchto institucí je na první pohled podivné a dokonce absurdní umístění zboží. To však neznamená, že rozsah je špatný. Pokud jste „ztraceni“, jednoduše požádejte o pomoc rusky mluvícího konzultanta.

Co říkají cestující?

Na základě recenzí nakupování v Tel Avivu, které zanechalo mnoho turistů, se můžete dozvědět spoustu zajímavých věcí. Rozhodli jsme se shrnout vše, co říkali lidé, kteří zvládli toto úžasné město, pokud jde o nakupování, a vytvořit jasný seznam všech "obchodních nuance".

  • Plánovací centra. I nákupní centra v Izraeli podléhají místním tradicím. Pracují od neděle do čtvrtka brzy ráno až do pozdního večera. Pátek je krátký den, který končí 15-17 hodin. Sobota téměř všechny nepracující. Některé kaňony se otevřou v sobotu po západu slunce a běží až do půlnoci.
  • V elitní třídě nákupních center, stejně jako na nákupních ulicích, kde se nacházejí drahé butiky, je spousta svatebních salonů. Šaty se zde prodávají pro každý vkus, ale pouze pro velmi velkou peněženku. Skutečně exkluzivní můžete najít na speciální den, a můžete se těšit a být inspirován touto sněhově bílou krásou.
  • Pokud rozpočet dovolí, nezapomeňte jít na Diamond Exchange. Můžete si tam koupit v doslovném smyslu slova nugget. A aby bylo možné jej nosit, jak by to mělo být, přímo na místě, najít dobrého klenotníka, který splní každý váš rozmar.
arrow