Redakce Choice

Jak vyhladit zmačkaný koženou bundu, aby se vrátil její příjemný vzhled

Anonim

Kožené bundy s kožešinou (můžete vidět fotografie níže) a bez ní jsou vždy na vrcholu módních trendů. Tyto věci se nosí v chladných obdobích roku. V létě jsou posílány do šatny pro skladování.

V případě, že není možné zavěsit kabát na závěs kvůli nedostatku místa, je umístěn na polici. Nicméně, před začátkem chladného období, kdy si vezmete svou oblíbenou věc ze skříně, můžete najít ztrátu atraktivního vzhledu. Bunda je velmi zmačkaná. Někdy je těžké obnovit její dřívější stav. Jedná se zejména o výrobky šité z pravé kůže. Koneckonců, železo v tomto případě nestojí za to. Pokud však víte, jak vyhladit zmačkanou koženou bundu, problém bude snadno vyřešen. V tomto případě to bude mít svůj bývalý atraktivní vzhled.

V případě, kdy byla použita velmi tenká kůže pro šití pláště, může se narovnat poté, co na nějakou dobu visí na ramenou. Tato metoda je však přijatelná pouze tehdy, když byla položka na polici trochu stlačena. Velké záhyby této metody nejsou prasklé. Pro kůži v tomto případě bude potřebovat účinnější způsoby. Musí však být v bezpečí.

Jak hladce a rychle vyhladit zmačkanou koženou bundu? K tomu můžete použít páru. Nepoužívejte žehličku. To nepomůže odstranit záhyby, ale není pro ně těžké zkazit svou oblíbenou věc. Chcete-li vyřešit problém, jak vyhladit zmačkanou koženou bundu, vyžaduje se jemná metoda. V tomto případě by měla být věc zavěšena na věšáky nad vanou. Chcete-li dostat páru, nechte do ní horkou vodu. Nedovolte, aby se bunda navlhčila. Vyhlazování by mělo probíhat pouze za působení vodní páry.

Suché čištění pomůže vyřešit problém, jak vyhladit zmačkanou koženou bundu. Takovou práci provádějí velké ateliéry a specializované obchody. Ve svých arzenálech existují žehlící lisy, které vám umožní vrátit věci do jejich původního vzhledu.

Odpovězte na otázku, jak vyhladit zmačkanou koženou bundu a vazelína pomůže. Namazávají zmačkaná místa, která se objevují na vašich oblíbených věcech. Vazelína změkčuje kůži a plášť, umístěný na závěsu, se rychle narovná.

Parní generátor může být použit k návratu prezentovatelného předmětu. Toto zařízení se výrazně liší od jednoduchého železa. Přístroj směruje proud horké páry přímo na výrobek z kůže. Vzdálenost mezi přístrojem a věcí by neměla být menší než deset centimetrů. Během procedury je nutné zajistit, aby se na plášti netvořila žádná kondenzace. Jinak bude věc zkažená.

Ve špetce lze použít běžné železo. Mělo by být umístěno v nejcitlivějším režimu, který zajistí minimální teplotu vytápění. Kožená bunda je položena na rovném povrchu, pokrytém vrchní vrstvou tenké čisté tkaniny. Teprve poté, co se tato věc velmi pečlivě vyžehlila. Aby se zajistilo, že se bunda nezhorší, provede se nejdříve malý experiment. Žehlit železo nejpozoruhodnější oblasti. V případě, že se s pokožkou nic nestalo, je možné produkt tímto způsobem zcela ošetřit.

arrow