Redakce Choice

Odpovídající velikosti dámského oblečení: American, European, Russian mesh

Anonim

V současné době se stále více a více oblečení nakupuje bez vybavení. Například prostřednictvím internetu, telefonicky, katalogy. Navíc chci přinést něco mé matce, sestře, kamarádce ze zahraničí. Vzniká však vážný problém: jak určit shodu velikosti dámského oblečení takovým způsobem, že věc nemusí být nahrazena nebo peredarivat?

Je to jedna věc - ateliér, kde budou brát v úvahu všechny rysy vaší postavy a další - trh nebo obchod. Kolikrát jste slyšeli od prodejců, kteří chtějí produkt prodat co nejdříve: „Jsou to malé rozměry. Vezměte, vezměte si, jen na svou postavu, dobře se táhne, “ a tak dále. Jak se jasně určit velikost velikosti? Dámské oblečení na trhu existuje mnoho. Jak nebýt uvězněn a nevyhazovat peníze?

Rusko již dlouho provozuje jeden systém, který se neshoduje ani s Američanem, ani s Evropou. Síť velikostí oděvů v Rusku používá jako hlavní parametr polovinu přilnavosti na hrudi. Pokud tedy měříte 92 cm podle standardů, znamená to, že nosíte velikost 46 (92: 2). Jen málokdo má však standardní postavu: jedna osoba má úzké boky, druhá široká. Stejný s růstem, s polovinou paže, s délkou rukávů nebo nohou. Proto je nutné znát vhodnost velikostí dámského oblečení podle standardů různých zemí. Například čínské zboží má nejčastěji označení písmen. A evropské velikosti se neshodují s americkými.

Nejprve si vezměte svá měření. Budete potřebovat data, jako je napůl obvod hrudníku, obvod pasu a boky. Samostatně změřte délku rukávů a nohou. Přibližná shoda mezi velikostí dámského oblečení mezi ruskými a mezinárodními symboly je uvedena v tabulce.

XS (extra malé)40-42
S (malá)44
M (střední)46-48
L (velké)50-52
XL (extra velké)54
XXL56

Je však nutné brát v úvahu kvalitu materiálu a řez a individuální vlastnosti obrázku. Mnoho výrobců prezentuje své desky, které uvádějí parametry velikosti dámského oblečení. Bohužel, ne vždy takové údaje lze nalézt na webových stránkách nebo na štítku. Ze zkušenosti můžeme říci, že němečtí výrobci mají tendenci šít „s marží“. Mezi kadeřníky je dokonce názor, že pokud budete mít vzory a vzory z německých módních časopisů (Diana, Burda Moden), pak byste měli mít o jednu velikost menší než naše. Totéž platí pro hotové položky. Podle ruských a evropských norem lze velikost oděvů pro ženy určit tak, že odejmeme 6 z „našeho“ poloprostoru hrudníku. Německý nebo francouzský 40. ročník je ruský 46. a jejich 42. je roven domácímu 48. místu.

Jiná situace je u šatů z USA nebo Velké Británie. Existuje další korespondence. Velikost dámského oblečení, stejně jako výrobců, je hodně. Nejjednodušší způsob prezentace mřížky je následující: Ruské velikosti: 40, 42, 44 atd. European - subtract 6. Američané a Angličané se od sebe liší o 2, to znamená, že v USA je 4. velikost stejná jako ve Velké Británii - 6. místo. Ale z Evropské - 30 a 28, resp. V důsledku toho bude americký 4. ročník v angličtině 6., 34. v Evropě a 40. v Rusku.

Při nákupu oděvů z katalogů na internetu nebo objednávání prostřednictvím známých je třeba si tyto rozdíly pamatovat. Kromě toho v některých zemích existují samostatná měření pro bundy a kabáty. Velice důležité jsou jak vzory, tak styl jednoho či jiného výrobce. Například, dánské oblečení je velmi často zdarma a prostorné. Proto, pokud chcete nosit svetr nebo šaty, které by zdůraznit postavu, budete muset vybrat velikost, nebo dokonce o dva méně. Stojí za to věnovat pozornost recenzím ostatních zákazníků. Zpravidla píšou o tom, zda velikost, kterou nosí, odpovídá přijatému zboží nebo zda by měla mít menší nebo větší velikost.

arrow