Redakce Choice

Spojené nahé kotníkové boty: Historie, funkce, oblíbené modely

Anonim

Sjednocený akt - anglická bota značka, který produkuje doplňky, ženy a boty mužů s neuvěřitelnou architekturou. Boty od tohoto výrobce začaly získávat srdce našich krajanů poměrně nedávno, ale je zde jednoznačný pokrok. Dnes, více a více fashionistas jsou řešeny pro značné náklady v zájmu pár extravagantní dřeváky, boty nebo kotníkové boty United Nude.

United Nude Story

Tyto boty chtějí být považovány za dlouhé procházení foto katalogy a reklamní letáky. V našem světě, kde se zdálo, že všechno bylo vynalezeno a objeveno již dávno, se tvůrcům značky podařilo přijít s něčím zcela výjimečným.

Značka, na rozdíl od všeho jiného, ​​byla výsledkem společné práce architekta Rama Kulhaaza a dědičného ševce Gallaharda Clarka, pocházejícího ze zakládající rodiny značky Clarks.

Slavné modely

Ramovým prvním stvořením byl model boty Möbius s neuvěřitelnou podešví a patou. Později byly také vydány United Nude clogs a kotníkové boty se stejnou architekturou.

Debut se konal v roce 2003. Möbiusův model byl první, který byl představen veřejnosti. Dnes jsou tyto boty považovány za legendu značky, živou klasiku, která neztrácí svou relevanci ani 15 let po jejím vzniku.

Ram a Galahard více než jednou spolupracovali s mnoha talentovanými designéry a umělci. Pro Iris Van Herpen, značka vytvořila obuv určená pro módní přehlídky, 9 krát. Spolu s architektem Zahou Hadidem Remem vynalezl boty na boty NOVA (2013), které jsou uvedeny na následující fotografii.

United Nude vytváří boty pro ty, kteří se nebojí svítit a přitahují pozornost. Je prostě nemožné si tu nevšimnout výstřední lady Gaga. Pop diva je opravdu horkým fanouškem Ramovy kreativity. Zvláště pro ni byl vynalezen neuvěřitelný model kotníkových bot, zvaný Sláva. Chcete-li vytvořit boty použité kůže vynikající kvality, malované v hluboké černé barvě. Kotníkové boty jsou opatřeny vysokými platformami a jehlovými podpatky a jsou zdobeny zlatými postavami mužů, kteří stoupají nahoru.

Pozoruhodná je unikátní řada Lo Res. To zahrnuje několik modelů, které se podobají ne vzácné krystaly, ne neprofesionální pixel obrázky "normální" boty. Tvůrci žertují, že původně vyrobili běžné boty, a pak je naskenovali a vytiskli v nízkém rozlišení.

Dalším známým rysem značky je obrácená pata. Je to, jako by „rostl“ od nohy rovnoběžně se zemí a ne od paty, jak se očekávalo, kolmo. Design vypadá velmi neobvykle, ale mnohým se zdá, že je zcela nestabilní. Není třeba se bát, protože na tom pracoval profesionální architekt.

Ale nemyslete si, že všechny boty Nude jsou příliš vymyšlené na každodenní život. Dnes, značka pokračuje v pokroku, s jistotou vyhrál své místo pod sluncem. Výrobky se prodávají ve více než 40 zemích světa.

Obchody

Ruské ženy módy mohou nakupovat produkty v oficiálním internetovém obchodě unitednude.ru, stejně jako v některých buticích s více značkami.

A pro ty, kteří se před nákupem chtějí dotknout a vyzkoušet si vše, měli byste navštívit prodejny značky United Nude v Moskvě:

  • Nákupní centrum Tsvetnoy, Tsvetnoy Boulevard, 15.
  • TC FASHION HOUSE, st. Obchodní a průmyslové, 6.

Ceny

V recenzích United Nude, tam jsou často odkazy na skutečnost, že hlavní nevýhodou všech značkových výrobků je poměrně vysoká cena. Cenovka pro pár kotníkových bot začíná od 12.000 rublů. Některé modely, zejména kultovní a široce propagované, jsou ještě dražší - do 40 tisíc.

Vysoká cena je dána nejen popularitou značky a jejím chladným designem, ale také vynikající kvalitou. Společnost prakticky nepoužívá koženku, preferuje pravou kůži. Z tohoto ušlechtilého materiálu se vyrábí jak horní, tak vnitřní strana boty a stélka.

Recenze

Rozhodnutí o takovém nákupu může být obtížné. Ale jak mnozí majitelé boty na boty na holé boty tvrdí, že je nemožné se do těchto bot zamilovat. Velkolepý střih, maximální přesnost provedení, kvalitní švy a drahé doplňky a pohodlná bota jsou skvělým doplňkem stylového designu.

Vynikající produkty samotné i v provozu. Podle mnoha majitelů bot, ani vysoká výška a neobvyklá forma paty neovlivňují pohodlí. Chůze v takových botách je pěkná a velmi pohodlná. Ale, podle mnoha dívek, rozhodování o koupi boty boty United Nude je jen pro ty, kteří nejsou plachí, jsou v centru pozornosti, a nejsou stydí za radostné výkřiky.

arrow