Redakce Choice

Červená košile: jak si vybrat?

Anonim

Košile v pánském šatníku zaujímá místo mezi základními prvky oblečení. To není překvapující, protože košili lze nosit každý den, v kombinaci s přísným oblekem na oslavu, atd. Dnes, v trendu světlé košile, která vám umožní nespojit se s davem, vypadat extravagantní a elegantní.

V poslední době, červené tričko, které nejvíce přitahuje oči ostatních, bylo zaznamenáno odděleně stylisty. To je považováno za nejjasnější a nejpozoruhodnější, takže každý člen silnějšího sexu by měl mít ve skříni takový odporný kus oblečení.

Kdo může nosit?

To je věřil, že červené tričko je vhodnější pro mladé lidi, kteří se snaží každý den nějak se vymanit z davu, upozornit na sebe. Ale, jak praxe ukazuje, starší muži také nevadí výběr košile světlé barvy.

Je jen nutné zvolit správný odstín červené, a to není snadná věc. Měli byste vzít v úvahu barvu kůže, očí a vlasů, stejně jako vzít v úvahu preference. Například muži s bledou pokožkou a jasnýma očima, mohou bezpečně nosit šarlatové, korálové a jiné jasné modely košile. A tmavé tváře vhodnější takové hluboké tóny, jako jsou: vínové, rubínové, "víno", atd.

Jak si vybrat?

Poměrně často módní odborníci při výběru věcí se doporučuje vzít v úvahu barvu vlasů. Červené tričko v tomto případě není výjimkou. Pokud má člověk nebo dospělý člověk blond vlasy, pak je pro ně lepší zvážit jakýkoliv jemný odstín, včetně růžové. A pokud budoucí majitel košile je hnědovlasý nebo černovlasý muž, pak se mu bude hodit produkt jednobarevných zářivě červených nebo fialových barev.

Také věnovat pozornost stavět, protože červená barva je mírně plná. Nedoporučuje se nosit osoby, které mají nadváhu. A pokud si koupíte červené věci, je lepší zastavit výběr na velmi tmavých odstínech.

Co kombinovat?

Pánské červené tričko je kombinováno s mnoha věcmi, ale přesto je nutné pečlivě vybrat set tak, aby nevypadal příliš oslnivě. Červená košile se často nosí na událostech neformální povahy a používá se jako večerní šaty. Lze kombinovat s klasickými přísnými kostýmy v černých, hnědých a tmavě šedých odstínech. A nezapomeňte, že hlavní roli by měla hrát červená v této „kombinaci“.

Kromě výše uvedeného lze červené šaty nosit s bílými, béžovými nebo krémovými kalhotami. V těchto případech přinese kontrastní kombinace horní a dolní části dobré výsledky.

Podle módních standardů, červená košile jde dobře se zelenými kalhotami, ačkoli předtím takový soubor by byl považován za výšku špatného vkusu. Kombinace s modrou se však nedoporučuje. Klasika je kombinací červené a bílé.

Móda klece

Méně agresivní varianta světlé košile je červená košile v kleci. S úspěšnou kombinací tohoto prvku oděvu lze umístit na klubovou párty, večerní procházku. A pokud si vezmete krásnou bundu, není škoda jít na oficiální schůzku.

Vybavená verze košile vypadá příznivě s džíny s volným střihem. Jediná podmínka - spodní je lepší, aby se světlejší odstín. Pro slavnostní událost je nutné doplnit oblečení o kravatu bílé, nasycené modré nebo černé.

Je třeba poznamenat, že se může lišit nejen odstín červené barvy, ale buňka může být i jiného typu. Červená a černá kontrola košile je jedním z nejpopulárnějších variant v neformálním stylu. Jinak se také nazývá „buňka dřevorubce“, protože taková kostkovaná verze se objevila jako první. Samozřejmě, kromě tohoto prvku skříně, džíny jsou perfektní fit - nejjednodušší způsob, jak nosit a nejvěrnější.

Někdy je kostkovaná košile nošena přes prosté tričko, ale rukávy se valí. Je to také výhra pro běžné nošení.

Příslušenství

Pokud je červené šaty pro muže již vybráno pro šaty, pak byste měli pečlivě vybrat příslušenství k němu. První a nejpozoruhodnější z nich je kravata, kterou lze splnit dvěma způsoby. První způsob je hledat výrobek také v červené barvě, ale několik tónů je tmavších než košile. A druhá - zaměřit se na obraz na kontrast a vybrat si perfektní kravatu s jinou barvou. Ale i v tomto případě by se měl nacházet tmavší odstín. Nejlepší kombinace by byla červená košile a červená pruhovaná černá kravata.

Co říká červená barva košile?

Psychologové říkají, že lidé jasných barev si vybírají věci jasných barev. Člověk může být charakterizován červeným prvkem oblečení jako charismatický, energický, vždy pod kontrolou situace osoby.

Navíc červená je spojena s láskou, bohatstvím a triumfem. Proto se na romantických termínech doporučuje nosit takové košile, aby se nesmazatelně projevily na dámách srdce.

arrow