Redakce Choice

Šperky "Sokolov": recenze, typy a popis, fotografie

Anonim

Není žádným tajemstvím, že krásné šperky jsou nejlepším dárkem pro dívky. Více nedávno, jen bohatí lidé mohli dovolit velkolepé a módní šperky. Nicméně dnes, pro poměrně skromné ​​množství, si každá dívka může koupit neuvěřitelně krásnou věc pro sebe a vypadat v ní neodolatelně. Jedním z nejpopulárnějších ruských značek šperků je dnes společnost SOKOLOV, která ve svých produktech kombinovala sofistikovanost, styl, kvalitu a dostupné ceny.

O značce

Značka SOKOLOV se na trhu šperků objevila v roce 2014, ale její historie začala v roce 1993. V této době se manželé Elena a Alexey Sokolov rozhodli otevřít svůj první workshop nazvaný Diamant. Společnost otevřela své první obchody ve Švýcarsku. V Rusku byla značka poprvé zavedena v Petrohradu.

SOKOLOV šperky jsou výsledkem úspěšné spolupráce mezi evropskými a ruskými výrobci. Dnes mohou být produkty této značky zakoupeny v 16 zemích Evropy, Severní Ameriky, SNS, Asie, Oceánie a Austrálie.

Charakteristické rysy značky

Nejdůležitější výhodou šperků SOKOLOV je vysoká kvalita a přísná kontrola výroby výrobků. Sokolovs používají bankovní kov a kupují kameny od předních světových výrobců.

Také klenoty "FALCONS" získaly velkou popularitu a srdce zákazníků díky spolehlivému upevnění, stejně jako odolnosti kovů vůči deformaci. To vše díky vyspělým evropským technologiím - laserovému rytí, rhodiovému nátěru, ražbě za studena.

Designéři nových kolekcí jsou předními umělci a klenotníky, kteří nejen udržují krok s nejnovějšími módními trendy, ale také předpovídají dynamiku samotného módního trhu. Ve svých připomínkách k dekoraci "FALCONS" si spotřebitelé opakovaně všimli exkluzivního stylu tohoto výrobku.

Hodinky

To je nepostradatelný atribut každého podnikatele v moderním světě. Při nákupu tohoto příslušenství musíte pečlivě přistupovat k jeho kvalitě a vzhledu.

Hodinky mají švýcarskou ruční montáž. Také v tomto příslušenství od známé značky existují japonské křemenné pohyby největšího světového koncernu Miyota.

Dalším znakem hodinek značky SOKOLOV je použití vysoce kvalitních diamantů od KGK Group - největší světové společnosti, jejíž partnery jsou ALROSA a De Beers. Bohatá barevná paleta pomáhá vytvářet unikátní designová řešení pomocí kubického zirkonia.

V řadě modelů je pohyb hodinek pokrytý měsíčním kamenem, který dává ženám produkty neuvěřitelnou ženskost a luxus.

Prsteny

Kroužky od slavné značky "FALCONS" jsou po celém světě známé svou sofistikovaností a originalitou.

Každá holka se chce cítit jako královna. Díky této značce má každý člověk možnost realizovat sen svého milovaného. Kroužky SOKOLOV jsou vyrobeny z řady drahých kamenů, které je činí jedinečnými a luxusními. Stříbrné a zlaté prsteny s diamanty nebo s kubickým zirkonem na vás čekají v klenotnictví "FALCONS".

Dalším znakem této značky jsou prstence, vyrobené ve tvaru nekonečna znamení. Jednoduchý design v kombinaci se zářivými a jasnými kubickými zirkony osloví všechny milovníky štěstí. Také takový dar může být symbolickým vyjádřením nekonečnosti lásky.

SOKOLOV je nesporným lídrem ve výrobě a výrobě snubních prstenů. Pro ty, kteří se rozhodnou nejen vázat uzel v rejstříku, ale také podstoupit tajemný svatební obřad, značka vyrábí prsteny s náboženskými symboly. Zvláště oblíbené produkty se slovy "Uložit a uložit".

Prsten ve tvaru paty dítěte bude ideálním dárkem pro mladou matku. Elegantní design v podobě stopy dítěte, zdobený kubickými zirkony, vám denně připomene nejvýznamnější událost v životě každé ženy.

To je jen malá část návrhářských prstenů od známé značky šperků. Ve svých recenzích o šperky "FALCONS", mnoho dívek označit přesně paletu modelů. Také pro zástupce krásného pohlaví je nesmírně důležité, aby prstence nezpůsobovaly žádné nepohodlí, nelepily se na oděvy ani na vlasy. To znamená, že šperky každý den potěší své majitele.

Náušnice

Po překročení prahu obchodu SOKOLOV, téměř žádná dívka nebude moci odejít bez zakoupení. To je do značné míry díky neuvěřitelně široké škále. Všechny náušnice ruské značky lze rozdělit do čtyř kategorií:

  • Klasika.
  • Visí.
  • Ženy
  • Dítě.

Pokud jde o zámky, zde dámské chutě často neodpovídají. Proto je SOKOLOV vyrábí v různých formách: náušnice, anglický hrad, francouzský hrad.

Ve svých připomínkách k výzdobě "FALCONS" je většina dívek co nejspokojenější s nákupem. Hlavními pozitivními aspekty jsou kvalita a rozmanitost náušnic. Také mnozí byli spokojeni s cenou šperků. Můžete si koupit krásné stříbrné náušnice za pouhých 1000 rublů.

Přívěsky a přívěsky

Vytvořte přívěsky, přívěsky a přívěsky, designéři značky SOKOLOV se snaží naplnit je různými významy. To je důvod, proč si můžete koupit nejen šperky, ale také symbol, který odráží váš vnitřní svět.

V katalogu a ve výloze obchodů najdete více než 3000 různých modelů přívěsků ze zlata a stříbra s různými povlaky a vložkami. Řada značky je neustále aktualizována o originální, exkluzivní a módní šperky.

SOKOLOV nabízí svým klientům přívěsky ve formě písmen, jmen a znamení zvěrokruhu. To může být skvělý dárek pro rodinu, příbuzné a přátele. Značka také vyrábí přívěsky a přívěsky náboženské orientace: stylizované kříže, ikony, muslimské přívěsky.

V recenzích o špercích "SOKOLOV" si zákazníci všimnou různých přívěsků a přívěsků, které uvádějí, že zde si můžete vybrat symbol, který odpovídá jakékoli životně důležité příležitosti. Všechny závěsné ozdoby jsou vyrobeny z přírodních kamenů a kovů, které se nebojí expozice životního prostředí.

Náramky

Jedná se o klasickou výzdobu každé dívky, která umí zdůraznit milost rukou a dokonalý styl. SOKOLOV pravidelně vydává nejmódnější a unikátní ruční příslušenství. Při nákupu je důležité zvolit kvalitní výrobek se spolehlivými spojovacími prvky. Všechny kameny v špercích SOKOLOV jsou připevněny ručně, což zajišťuje trvanlivost šperků.

Další důležitou součástí náramku je jeho zámek. Značka SOKOLOV doplňuje své šperky o jednotlivé zámky typu karabiny a pružiny.

Nabídka zahrnuje dámské, pánské a dětské modely. Řetězové náramky, červené nitě, náramky z kuliček, kůže a textilu jsou jen malou částí toho, co lze zakoupit od známého ruského výrobce. Pro nejmódnější zástupce, společnost vydala otrok náramky a kotníky.

Nepřekonatelná elegance - právě takové epithet si zákazníci vybírají za náramky ve svých recenzích šperků z „FALCONS“.

Brože

Brož je velmi obtížným doplňkem, jehož výběr je třeba brát velmi vážně. Například, "železná dáma" Margaret Thatcherová s pomocí tohoto kusu WC ukázala veřejnosti jeho náladu.

Zvednout brož je polovina bitvy. Musíte pochopit, jak ji nosit. Pro štíhlé dívky bude ideální volbou miniaturní a elegantní doplňky. Pro dámy husté konstituce jsou kulaté brože vynikající volbou.

Značka "FALCONS" představuje řadu broží z různých kovů. Nejoblíbenější doplňky této značky jsou elegantní zlaté brože kolíky, které dotváří obraz, což jí lesk a luxus. Pro milovníky extravagantního oblečení budou ideálním řešením brože ve formě zvířat a přírodních prvků.

Recenze zlatých šperků "FALCON" potvrzují kvalitu výrobků. To platí zejména pro brože od známé značky. Zlaté brože nevypadají vůbec vulgárně, dávají obraz bohatství a elitářství.

Pro něj

Kravaty a manžetové knoflíky jsou nezbytným doplňkem pro všechny moderní podnikatele. Zejména pro tyto lidi začala značka SOKOLOV vyrábět šperky z různých kovů se sofistikovanými vložkami.

Manžetové knoflíčky - atribut oficiálního stylu. Aby člověk vytvořil příznivý dojem, musí správně vybrat barvu i materiál tohoto příslušenství. Zlato, stříbro, s kosočtvercovou tváří, s kubickými zirkony, se safíry - to je jen malá část sortimentu pánských šperků značky "FALCONS".

Kravaty se mohou pochlubit stejnou odrůdou. Chcete-li vytvořit dokonalý obraz musíte vyzvednout klip a manžetové knoflíčky ve stejném stylu. Takovou sadu lze sestavit v obchodech, kde prodávají výrobky slavné ruské značky.

V recenzích o špercích "SOKOLOV" nejen muži, ale i ženy si všimnou, jak moc šperky doplňují mužský obraz, což jí dává pevnost.

Suvenýry

Nejen šperky, ale i suvenýry lze zakoupit v populární ruské značce šperků "SOKOLOV". Tiaras, sochy, lžíce, mince, pera, ionizátor a mnohem více čistého stříbra a zlata lze zakoupit jak pro sebe, tak i jako dárky pro své blízké.

Pro nejmenší děti vyvinula sbírka SOKOLOV. Stříbrný zvonek pro křtiny, box, hřeben, chrastítko, talířek, pohár - to a mnohem víc si můžete koupit pro děti.

Mnozí kupující ve svých recenzích stříbrných šperků SOKOLOV komentovali krásu suvenýrů značky. Elegance a sofistikovanost, s nimiž je zboží vyráběno, ohromuje i ty nejnepříjemnější suvenýry a pokrmy. Také zpětná vazba zákazníků na šperky "FALCONS" je naplněna slovy vděčnosti za výrobky, které jsou tak nesrovnatelné v kvalitě a ceně.

Cena a místa nákupu šperků SOKOLOV

Cena šperků od firmy SOKOLOV je zcela jiná. Tato značka bude ideální pro běžné lidi a pro velmi bohaté. To znamená, že společnost působí v různých segmentech. Ve svých recenzích o kvalitě šperků "SOKOLOV" spotřebitelé potvrzují trvanlivost příslušenství.

Vlastní klenotnictví "SOKOLOV" v Rusku nemá. Nicméně, výrobky této značky lze snadno zakoupit v on-line klenotnictví, jako je Adamas, Mercury, JewelerCenter, Signlite a mnoho dalších. Šperky "FALCONS" v obchodech jsou prezentovány v poměrně širokém sortimentu. Pokud jste nenalezli požadovaný produkt, pak ideální volbou pro vás by bylo objednat si produkt zájmu v internetovém obchodě na oficiálních stránkách značky. Zboží si můžete vyzvednout v klenotnických sítích, které reprezentují tuto značku na jejich oknech.

Negativní názory

Představili jsme Vám produktovou řadu značky Sokolov, o které jsme se dozvěděli. Ne všichni kupující jsou však spokojeni se svými nákupy v síti obchodů nabízejících šperky SOKOLOV.

Kvalita náušnic, prstenů, náramků způsobuje mnoho stížností. Mnoho zákazníků proto uvádí, že kameny vypadají ze svých výrobků. To se děje nejen v procesu nošení, ale také na cestě domů ze skladu, zatímco produkt je v balení.

Existují zprávy, že zlacení (doslova za měsíc) a nátěr rhodia se vymažou příliš rychle, což má za následek, že stříbro se stává barvou obyčejné mědi a pozlacené - jen kovové.

Někteří zákazníci uvádějí, že výrobce používá kubické zirkony nejen jako umělé kameny, ale také nosital (jednoduché sklo, ošetřené zvláštním způsobem). Prodáváme tyto výrobky za vysoké ceny.

Neexistují žádné stížnosti na kvalitu hodinek. Zákazníkům se však nelíbí skutečnost, že značka stříbrných hodinek stejný náramek neuvolňuje (svazek často obsahuje pásek z imitace kůže).

Převážná většina nároků na služby v místech, kde prodávají výrobky značky Sokolov. Je-li například manželství zjištěno (i den po koupi), musí být výrobek předložen ke kontrole. Musí být zaslán do továrny ke kontrole. Teprve pak můžeme doufat, že zboží nahradíme. Kupující však uvádějí, že to trvá až šest měsíců.

arrow