Redakce Choice

Jak vázat tkaničky originálním způsobem?

Anonim

Nedávno nikdo nevěnoval velkou pozornost tomu, jak vázat tkaničky. Dnes se tento malý detail obrazu stává významným a získává

hmotnost Proto by každý fashionista a fashionista měli být obeznámeni s tím, jak to udělat tak, aby zdůraznili váš styl.

Každý ví, jak vázat tkaničky klasickým způsobem, takže o tom nebudeme mluvit. Okamžitě se obracíme k méně obvyklým a originálním způsobům. Rychle můžete vázat tkaničky. Aby to bylo možné, musíte zvednout konce krajky, pevně je uchopit prsty, pak vytvořit smyčky na obou stranách a navléknout je do sebe. Jedná se o velmi rychlý a snadný způsob, který můžete použít vždy, když je vždy dost času. Jak vázat tkaničky tak, že je také krásná?

Pokud budete opakovat první dva kroky předchozí metody, to znamená, pevně sejměte tkaničky do rukou a vytvořte smyčky, pak přejděte dvakrát a projděte otvorem, uzel bude nejen krásný a elegantní, ale také velmi silný.

Některé originály mají rádi vázací tkaničky se speciálními uzly. Například uzel se dvěma smyčkami. Aby bylo možné vázat, musíte připravit dlouhé a úzké smyčky od konců tkaničky. Uzel by měl být vytvořen tak, aby oba konce byly na stejné straně. Design dopadá originální, ale ne tak spolehlivý. Takže můžete vázat, například, kožené tkaničky.

Další uzel je vhodnější pro tenisky a tenisky. Provádí se ve dvou fázích. Nejprve jsou šněrování svázány obvyklým způsobem ze dvou smyček. Poté, jedna smyčka sestupuje, a další uzel je vázán ven ze snížené smyčky a ten to zůstane. Tato metoda vypadá velmi originálně.

A apogee tkaní tkaniček je dvojitý dvou-smyčkový uzel. Proces tvorby je časově náročný, ale výsledek převyšuje všechna očekávání. Získáte symetrický, spolehlivý, jen skvělý uzel. Dvě smyčky musí projít. Pak musí být jeden z nich zaslán do výsledného otvoru. Stejná smyčka musí být několikrát ovinuta a utažena. Uzel je připraven!

To vše byly tipy pro dospělé, kteří budou užiteční pro ty, kteří již vědí, jak vázat tkaničky. Je však nutné vštípit tuto dovednost a malé lidi, tedy děti. Zde potřebujeme zvláštní přístup ke každému dítěti, protože každý má jinou úroveň rozvoje, způsoby vnímání informací a zapamatování. Někdo již ve třech letech je schopen vázat tkaničky a někdo studuje jen 7 let. A to je v pořádku.

Proces učení, jak vázat tkaničky, je náročný a zdlouhavý. Aby to dítě mohlo naučit, musí sedět za ním a natahovat ruce rovnoběžně s rukama, aby viděl, jak všechno bude vypadat. Pokud stojíte naproti, mozek dítěte udělá spoustu obtížné práce, aby tento proces zrcadlil. Pro některé děti je to velmi obtížné.

V procesu učení by měl člověk více chválit dítě, protože úspěch přijde až po dlouhém tréninku. Samozřejmě také není nutné chválit, protože vaše dítě se nikdy nemůže naučit svázat tkaničky správně.

arrow