Redakce Choice

Tattoo Miley Cyrus: láska, Michael Jackson a víra v Boha

Anonim

Každá generace má své vlastní modly. Před několika desítkami let mladí lidé na celém světě nadšeně sledovali seriál "Helen a kluci". Byl nahrazen americkým protějškem - "Přátelé". V současné době se série Hannah Montana stává stále populárnější mezi dnešním mládím. Hlavní roli v hudební kazetě hraje krásná mladá zpěvačka Miley Cyrus.

Láska zachrání svět

Parametry, o které má veřejnost zájem, jsou však nejen vynikající vokály a dobrý vzhled. S velkou pozorností sledují fanoušci osobní život zpěváka. Kromě toho, Miley Cyrus tetování je pod zbraněmi fanoušků. A to není náhoda. Mladý talentovaný umělec má na svém těle více než patnáct inkoustových kreseb.

První tetování Miley Cyrus - je nápis "Love", který se nachází na vnější straně pravého ucha. Podle samotného zpěváka tento pocit není jen zdrojem inspirace - vládne světu. Je to láska, která často pomáhá učinit správnou volbu v obtížné situaci.

Inkoustové výkresy

Tattoo Miley Cyrus na ruce by měla být věnována zvláštní pozornost. Všichni členové rodiny zpěváka mají symboly inkoustu, nápisy a zkratky. Obecným vzorem, který má každá nativní osoba umělce, je malé srdce. Zpěvačka má podobné tetování. Nachází se na krajním pravém prstu.

Nedaleko od tohoto inkoustového obrazu, zpěvačka poslala další kresby. Dvě tetování Miley Cyrus na prstech - to jsou dva kříže. První symbolizuje její víru v Ježíše Krista a je to obyčejný náboženský symbol. Druhá je znamením všech hippies. Symbolizuje „kříž celého světa“. Tradičně se nazývá symbol pacifismu.

Některé obrázky inkoustu, které jsou vytištěny na těle zpěváka, mají pro dívku osobní a hluboký význam. Na žeberech pod levým prsou umělce je tedy nápis „Jen dech“. Tato věta se překládá jako „jen dýchej“. Smrt z nemoci plic blízkého přítele a dědečka zpěvačky se stala důvodem, který Mileyho přiměl, aby si toto tetování. Popsaný nápis se objevil na těle hollywoodské hvězdy v listopadu 2009. Autorem díla je tetovací mistr z Los Angeles. Obrovské množství lidí ze světa show businessu využívá služeb mladého muže.

Kouzlo starých indiánů a námořní téma

Největší tetování Miley Cyrus je barevný obraz "lapače snů". Na pravé straně, vpravo pod paží, je poměrně velká barevná inkoustová kopie Native American security symbolu. Toto tetování se skládá z jednoho velkého pleteného prstence, ke kterému jsou připojeny další tři malé kruhy. Ty zase zdobí přívěsky hnědožlutého peří a nití s ​​kousky tyrkysových kamenů. V rozhovoru s americkým bulvárním zpěvákem přiznala, že tetování je talisman pro ni a její bratry a sestry.

Není to tak dávno, co se fanouškům ohavného dívčího umění podařilo vidět nový obraz inkoustu, který se objevil na těle jejich idolu. Tentokrát téma pro tetování Miley Cyrus vybral moře. Kopie malé kotvy našla své místo na pravém zápěstí mladé dámy. Pro zpěváka je toto znamení moře symbolickou připomínkou míst, kde se vždycky chce vrátit.

Manželství stejného pohlaví

Víra v osud pobízela mladého talentovaného umělce, aby udělal další tetování. Nápis "Karma" se objevil na její pravé ruce poměrně nedávno.

Není žádným tajemstvím, že velké množství hollywoodských hvězd a populárních zástupců amerického show businessu podporuje lásku stejného pohlaví. Jedním z těchto zástupců je naše hrdinka. Jako znamení její podpory zástupcům sexuálních menšin, děvče dělalo malé tetování. Na prsteníček položila malé stejné znamení, čímž uznala existenci manželství stejného pohlaví.

Láska k prezidentovi

Jak bylo uvedeno výše, zpěvák považuje lásku za hlavní pocit, který vede lidi za všech okolností. Je věnována dalšímu tetování Miley Cyrus. Fotografie nového inkoustového nápisu na těle talentované dívky po dlouhou dobu zdobily první stránky mnoha časopisů pro mládež. „Láska nikdy neumírá“, což v překladu znamená „Láska nikdy neumírá“ - to byla tato linie, která se stala předmětem pozornosti fanoušků a paparazzi. Nachází se na pravém předloktí uvnitř. Těsně pod tímto nápisem zaujal své místo a linie od výzvy amerického prezidenta Theodora Roosevelta k lidem. Část citace v překladu zní: "... to je důvod, proč ty zmrzlé a chvějící se duše, které neznaly ani chuť vítězství, ani hořkost porážky", nikdy nebudou moci zaujmout jeho místo. Můžeme říci, že s touto linií chce zpěvák zdůraznit, že jen bojováním o vaši budoucnost můžete uspět.

Babička a hudba

Na pravé straně zpěváka, na samém ohybu lokte, je umístěna tetování v podobě římských číslic. Tato znamení skrývají něco zcela osobního, protože je nemožné pochopit jejich význam. S největší pravděpodobností čísla znamenají některé důležité pouze pro datum Miley.

Talentovaný Cyrus je fanouškem kreativity Michaela Jacksona. To potvrzují její četná tetování. Na prostředním prstu pravé ruky je nápis „Bad“, což je také jméno stejnojmenného alba krále Popu.

Příbuzní jsou nejbližší lidé, které má Miley. Nejoblíbenější osobou pro zpěváka je babička Loreta Finleyová. Na její počest děvče dokonce udělalo tetování. A ne jen nápis, ale nedávno se objevil celý portrét na zápěstí pravé ruky talentované celebrity.

Pokračování "tetování"

V březnu letošního roku viděli fanoušci Miley nový obraz inkoustu, který se objevil na vnitřní straně zpěváka. Barevná kresba smutné zvířecí tváře se jmenovala „Sad Kitten“. Význam tohoto obrazu není zcela jasný.

Je nepravděpodobné, že by sama zpěvačka mohla okamžitě odpovědět na otázku, jak moc má Miley Cyrus tetování. K výše uvedenému můžete také přidat obrázek srdcí, zkopírovaný z ilustrace Leonarda da Vinciho, zkřížené šipky na lokti, nápis "Rolling $ tone" na nohou a některé další.

arrow