Redakce Choice

Člověk, kravata, uzly ... Kdo je kdo?

Anonim

V moderním světě (svět oděvů v ležérních, unisex a glamour stylech) vás dobří starí klasici vždy respektují. Zvláště mezi muži. Navzdory skutečnosti, že nyní mohou ženy i muži nosit cokoliv, co přijde na mysl, muž v příkazech kravaty respekt.

To je jen jedna věc. Nestačí nosit kravatu - musíte se naučit, jak vázat uzly. Buď člověku samotnému, nebo v extrémních případech ženě, která ho miluje. Můžete si samozřejmě vzít cestu nejmenšího odporu a požádat prodávajícího, aby si při koupi kravatu připoutal a pak ji nosil. Ale chápete, že je to špatná forma! A protože tento kus oblečení vstoupil do vašeho života, buďte tak laskaví, abyste se s takovým pojetím seznámili jako uzly na kravatě.

Bylo by nejlepší pokusit se zvládnout všechny druhy kravatových uzlů, aby nedošlo k zasažení obličeje do špíny. Nikdy nevíte, jakou událost můžete očekávat? Ale uzel na kravatě s mouchou nemůže být svázán! Ve skutečnosti není všechno tak děsivé, je to docela poslušná věc - kravata! Uzly, pokud k nim přistupujete moudře, jsou přístupné pro opakování a reprodukci.

Existuje několik typů uzlů krav. Liší se v závislosti na šířce kravaty, jejích tkaninách, aktivitách ... Kravata? Je lepší ovládat uzly od jednoduchých až po složité.

Začněte s jednoduchým uzlem, nazývá se to! Vhodné pro každodenní použití nebo pro žáky, svázané jednoduše (testované na sobě!).

Další uzel je Windsor, je považován za klasický, vhodný pro lehké kravaty. Tento uzel je optimální pro obojky se širokým hrdlem.

Další populární možností je kříž, je to italský, je to dvojité nebo čtvercové. Vhodné pro jakékoliv dlouhé kravaty. Pro takový uzel stojí za to použít vlnu nebo kašmírovou kravatu, vypadá to dobře na vysokém límci.

Stále se otřásáte slovem "tie"? Stále máme uzly, pokračujeme! Dále přichází typ s poetickým názvem "Hannover", je poměrně široký (vyžaduje největší šířku límce). Nestačí jen naučit se vázat takový uzel - musíte to udělat tak, aby byl symetrický.

Tam je ještě jeden jednoduchý uzel, jeho jméno je “orientální” nebo “orientální”. I když je jednoduché použití, používá se poměrně zřídka. Důvodem je následující skutečnost: pokud tento uzel řádně nesvazujete, může brzy ztratit svůj tvar, nebo dokonce být zcela nevázaný. Ale budete se snažit, ne? Mimochodem, pokud je pro většinu Evropanů klasická čtvrtina uzlu, pak se orientální stala klasikou pro Asiaty.

Pro dlouhé kravaty z lehkých tkanin je „dvojitý“ uzel dokonalý, je to jednoduchý, ale díky dvojitému vázání je velmi kompaktní.

Další - diagonální uzel, je vhodný pro hladké vazby, velmi elegantní. Ale tkanina se vzorem pro takovou kravatu nemůže být přijata, uzel sám ztratí svou přitažlivost, pohled bude chaotický.

Ještě jeden jednoduchý uzel - "čtvrtina". Snadno se kravata, vypadá to krásně, vejde se do jakéhokoliv límce, kromě toho se kravata nezhorší, protože technika pletení je jednoduchá.

Samozřejmě, stále existuje mnoho typů uzlů pro kravatu, ale myslím, že pro začátečníky to stačí. Stačí zvládnout alespoň několik druhů, například na každý den, na romantický večer, na obchodní jednání. A vy jste jen ženský sen!

arrow