Redakce Choice

Dárky absolventům mateřských škol z rodičů a pečovatelů

Anonim

První promoce se děje v dětském životě před vstupem do školy. Konec mateřské školy je nyní stejně důležitá a významná událost, stejně jako získání vysokoškolského titulu. Dovolená dětství, nový krok v životě. A stejně jako každá dovolená, bez absolventů mateřské školy to nedělá.

Jak potěšit dítě v předvečer života téměř dospělé školy? Hlavními kritérii výběru jsou zájmy dětí a finanční možnosti rodičů. Dárky pro absolventy mateřské školy by měly být, ne-li stejné, pak podobné ve stejné cenové kategorii. Bylo by žádoucí, aby dar nejen přinesl radost, ale také přinesl laskavost.

O jakých darech pro absolventy mateřské školy rozhodují rodiče společně na zasedání. Nechte myšlenky shromážděné v tomto článku pomoci při této obtížné volbě.

Úsměv na albu

Fotografie na památku života ve školce nemusí být pro dítě takovým žádoucím dárkem, ale v průběhu let se stanou nití v dětství. Doplnění rodinného archivu zprávou z mateřské školy je považováno za povinnou položku v přípravě na maturitu.

Děti můžete zachytit na fotografii nebo videu, za účasti profesionálního fotografa nebo sebe. A vše můžete kombinovat a získat plnohodnotný film s prezentacemi a video sekvencemi.

O fotografii je třeba se předem postarat o to, abyste si pořídili záběry nejen z plesu. Třídy ve skupině, zkoušky, tělesná výchova, procházky, můžete začít fotografovat dlouho před koncem školního roku ve školce. Jeden z rodičů má jistě možnost navštívit skupinu během dne, aby sbíral cenné záběry.

Můžete si objednat jako dárek absolventům mateřské školy knihu s fotografiemi. Je vytištěna na kartonových stránkách, které dokáží přežít mnoho pohledů, možná různé tloušťky. Pedagogové také potěší podobný suvenýr.

Na přípravě alba se budou podílet i děti. Pokud je pozvete k tomu, aby nakreslili všechno dohromady na kus kreslicího papíru, a pak si vezměte fotografii mistrovského díla, můžete ji použít jako pozadí pro pozadí fotoalba nebo spořič obrazovky.

Suvenýry ve tvářích

Zvláště úspěšné skupinové fotografování se může stát základem pro tisk dárků všem dětem a pečovatelům. Trička, hrnky, batohy - v tiskárnách se nabízí mnoho užitečných a praktických dárků se známými tváři. Dokonce i budíky s obrázkem na ciferníku, který bude v blízké budoucnosti vychovávat děti do školy.

Tradičtější jsou tištěné rekreační produkty ve formě praporů, diplomů, karet. Mají symboliku předškolní instituce, která dává větší váhu a formalitu.

S okem do školy

Další etapou života je škola. Každý absolvent mateřské školy o tom ví a první setník se mu může stát dárkovou volbou.

Samozřejmě, není to užitečné vytvářet celý dar školních pomůcek, aby dítě nezklamalo, ale aby se jeho část brala v úvahu s ohledem na rychlý status studenta. Toto řešení pomůže vyřešit dva problémy:

 • na konci léta zachránit rodiče ve frontě pro tužky a notebooky;
 • dá dítěti možnost cítit se zralejší, předem vyzkoušet novou roli.

Ne všechny produkty pro školy jsou vhodné jako dárek pro absolventa mateřské školy. Je lepší vybrat si něco speciálního, které bude kombinovat motivy, které dítě zná a novou náladu vážné školní docházky:

 1. Barevné tužky a fixky, plastelína je to, co už dobře zná, ale bude to užitečné i ve škole.
 2. Sady tiskovin v jasném "dětském" designu.
 3. Barevné tužkové pouzdro s přihrádkami a tajemstvím zefektivnit školní bohatství.
 4. Portfolio s výtisky oblíbených kreslených postaviček.
 5. Stolní lampa pro přípravu domácích úkolů v podobě rakety, vtipného ptáka nebo nějakého pohádkového hrdiny.
 6. Nástěnná geografická mapa zobrazující zajímavosti každé země nebo malé zeměkoule.
 7. Vědecké vybavení jako zvětšovací sklo, dětský mikroskop nebo sada mladých chemiků.

V dětských obchodech můžete často najít ready-made dárky pro absolventy mateřské školy "směr", kde všechny prvky jsou sjednoceny jedním tématem. To usnadňuje výběr rodičů.

Chytré dárky

Předškoláci jsou zvědaví a vnímaví k novým informacím. Pro ně je zapamatování si cizojazyčných slov nebo historických událostí jednodušší než kdy jindy. Tak proč jim nedávat dary, které je učiní ještě chytřejšími a mají pozitivní dopad na duševní vývoj?

Kniha je univerzálním darem. Pouze bývalé školky darují pohádky, ale barevné dětské encyklopedie, atlasy, knihy záznamů.

Stolní vzdělávací a logické hry také spojují celou rodinu. Jejich volba je obrovská, zbývá jen vzít z police v obchodě to, co odpovídá zájmům dítěte.

Malí milovníci vědy budou inspirováni sadami pro inscenaci skutečného experimentu ve fyzice nebo chemii a všechny druhy hádanek budou trvat dlouho nepokojné.

Krok do dospělosti

Dar, který dává absolventovi mateřské školy důvod se cítit jako dospělý, je ceněn více. Koneckonců, je to znamení, že je uznáván jako nezávislý a téměř rovnocenný.

Děti milují hraní rolí ve škole, nemocnici, na dovolené, v obchodě. S extází kopírují intonaci a jednání rodičů. Pokud se chytíte této myšlenky, můžete přijít s užitečnými a originálními dárky.

Co dát absolventovi mateřské školy z arzenálu dospělého života? Pro chlapce hodí kravaty jako táta, hodinky, notebook, peněženky. Malé dámy potěší kabelky, dětskou kosmetiku, šperky.

Na památku sebe sama

Děti opustí svůj první tým, rozptýlí se jako mláďata. A rodiče mají otázku, jaký dar dát absolventům a rodičům mateřské škole vděčnost za práci, trpělivost a upřímnost učitelů.

Je dobré, aby vedení mateřské školy naznačilo, nebo existuje konkrétní požadavek ze strany pedagogů. A pokud ne, pak si můžete vždy vybrat univerzální dárek, který přijde na místo v každé mateřské škole:

 1. Sazenice vytrvalých rostlin, kvetoucích nebo ozdobných listů. Samozřejmě, spolu s přistáním, jehož místo musí být koordinováno se správou mateřské školy.
 2. Sportovní vybavení, hudební nástroje nebo vybavení pro všeobecné aktivity dětí.
 3. Kostýmy a doplňky pro matiné a divadelní představení.
 4. Dekorace pro lobby a chodby (obrazy, panely, bannery).
 5. Opravárenské práce pro skupinu nebo společné prostory (nové dveře, zavěšený strop, žaluzie).
 6. Hřiště pro dětská hřiště.

Rozsah daru závisí zcela na částce, kterou rodiče chtějí investovat. Několik skupin se může spojit, aby společně rozhodly, jaký dar dát rodičům absolventů mateřské školy, aby byl užitečný a závažný.

Mluvíme kreativně

Rodiče a pedagogové vždy chtějí pro absolventy mateřských škol dělat neobvyklé a kreativní dary. Děti budou mít rádi mluvící hračku, zejména pokud mluví dobře známým hlasem.

Udělej to snadno. Zábavní průmysl nabízí stále více originálních nápadů na dárky. Absolventi mateřské školy si mohou objednat plyšové hračky se zvukovým modulem, který bude od učitelů gratulovat. Text může být společný všem nebo jednotlivcům, vše závisí na čase a úsilí investovaném do přípravy. Jednodušší a levnější verze zvukového daru je pohlednice s obecnou fotografií a záznam písně z promoce.

Hračky v dlani - výhra

Měly by děti dávat hračky? Tuto otázku stanoví každý rodič v předvečer promoce ve školce. Varianty dárků pro absolventy s hračkami jsou atraktivní, ale chcete, aby byly užitečné a speciální.

Neměli byste odmítnout vzdát se hraček úplně, protože děti zůstávají dětmi a hračky jsou pro ně oblíbeným překvapením. Pro dospělé děti je důležité, aby byla hračka mobilní, kterou si můžete vzít všude s sebou. Proto je nejlepším doplňkem k daru absolventa mateřské školy malá kapesní hračka, která se může stát jakýmsi talismanem.

Barevné nápady

Zajímavým dárkovým nápadem pro absolventy mateřských škol bude výběr hraček, sladkostí a tiskovin v jedné nebo více barvách. Samozřejmě, v průhledném balení. Takový dárek bude působivý a nepochybně udělá dojem.

Jaký je princip výběru barvy? Možná skupina nebo školka mají určitou symboliku. Pak bude dárek ve svých odstínech vypadat elegantně a "dospělý". Pokud vezmete jako základ oblíbenou barvu každého dítěte, budete muset pracovat s výběrem, ale všichni budou spokojeni.

A je možné sbírat každý absolvent mateřské školy dar, který zahrnuje objekty všech barev duhy, uspořádány odpovídajícím způsobem.

Vhodné balení pro barevný nápad by mělo být prostorné:

 • velká taška na kosmetiku z průhledného vinylu;
 • velká plastová nádoba na sypké výrobky s barevným uzávěrem (samozřejmě v tónu s dárkem);
 • lepenkové krabice s velkým průhledným "oknem" ve víku.

Můžete tak učinit z cukrovinek, čokoládových figurek v barevné fólii, papírnictví, magnetů, mini hraček, pohlednic, jídel (pohár, láhev s vodou), materiálů pro kreativní práci.

Dojem jako dárek

Kdo říkal, že dárek při promoci z mateřské školy by měl být stoprocentně hmatatelný? Samozřejmě nemůžete bez památných suvenýrů, ale v létě letní počasí upřednostňuje společnou zábavu nejen uvnitř, ale i venku. Co si tedy myslíte o "korporátním" výstupu:

 • návštěva dětského parku s jízdou na kolotoči a jíst sladkosti;
 • venkovní piknik s venkovními hrami;
 • výlet do muzea zábavné vědy;
 • zábava v dětském labyrintu nebo trampolínovém centru plus quest;
 • dovolená v kavárně s animací.

Volba místa může být zajištěna pro děti. Budou schopni se mezi sebou dohodnout mnohem rychleji než dospělí.

Zvláštní dárek

Když je nalezeno kompromisní řešení pro společné dary, stále nemusí uspokojit všechny potřeby dětí a myšlenky rodičů.

Promoce ve školce je zvláštní příležitost, kterou děti očekávají, doufají v zázrak a na kterou rodiče odkládají nákup něčeho zvláštního. Příležitost hodná velkého nebo drahého daru, který by neměl být vůbec dán.

Na základě zájmů, potřeb nebo přání dítěte si rodiče mohou vybrat různé možnosti takového „zvláštního“ daru:

 1. Nové sportovní vybavení pro stimulaci fyzické aktivity nebo pro udržení nadšení pro jakýkoliv sport. Kolečkové brusle, kolo, skútr, domácí sportovní komplex, profesionální rakety nebo boxovací pytel s rukavicemi.
 2. Tablet, mobilní telefon, nebo smartwatch, který také dává rodičům extra klid mysli tím, že sleduje jejich umístění tak, aby se nemuseli bát, kde je dítě po škole. Jakýkoliv přístroj by měl být předán s podmínkami způsobu používání, protože nadšené dítě může snadno překročit hranici, když dárek začíná poškodit zdraví.
 3. Odpočinek nebo cestování. Skvělý dárek pro celou rodinu, který vám umožní získat sílu pro nový způsob života ve škole a získat spoustu pozitivních emocí.

Takový dar umí spojit děti a rodiče, protože dítě uznává za plnohodnotného člena rodiny. Budoucí student chápe, že je důvěryhodný a považován za dospělého. A v kombinaci se správnými slovy v teplém domácím prostředí dává správný impuls pro pozdější život.

arrow