Redakce Choice

Denis Simachev: Návrhář módního a kreativního oblečení

Anonim

Pravděpodobně nejsou takoví lidé, kteří by nevěděli, kdo je Denis Simachev. Tento krásný, okouzlující, talentovaný návrhář naplnil módní styly, televizní obrazovky a módní přehlídky. Oblečení od Denis Simachev má řadu individuálních vlastností, které ji odlišují od ostatních značek.

Fakta o životě

Talentovaný návrhář Denis Simachev se narodil v Moskvě 12. června 1974. Jeho otec a matka pracovali ve vojenské sféře. Od dětství měl Denis rád design oblečení a obuvi, módní trendy. V této oblasti má několik diplomů:

  • maturitní vysvědčení z Vysoké školy umění a grafiky v hlavním městě Moskvy;
  • Diplom ze slavné Pivot Point Academy ve Španělsku;
  • kromě toho, od významného Studio Yuri Grymov;
  • Diplom prestižní Moskevské státní textilní akademie.

Historie tvůrčí cesty Simacheva

Začátek byl v raném dětství. Od roku 1988 se Denis Simachev zapojil do vzdělávání v oblasti módy. Od roku 1999 obdržel první ceny a ceny za svou tvůrčí práci. Na mezinárodní výstavě módní obuvi MosShoes, v soutěži pro začátečníky, mladé designéry pod smysluplným názvem „Step to the Future“, se živě ukázal na soutěži Youth Podium na mezinárodním setkání Smirnoff International Fashion Awards. V Hong Kongu získal Denis Simachev, oděv, ze kterého byla porota oceněna, mnoho ocenění a cen.

Od roku 2001 začal designér své vlastní podnikání:

  1. Otevřeli Denise Simacheva.
  2. Pak nastal start, první módní přehlídka návrháře na Fashion Week Pret-a-portrer.

V Moskvě od roku 2006 funguje stejnojmenný butik našeho hrdiny. Denis Simachev, jehož oblečení začalo získávat stále větší popularitu, spolupracoval v roce 2007 se známou společností Atom Racing. Navrhl design snowboardů. V Moskvě proběhlo první individuální vystavení celé kolekce oděvů.

Denis Simachev se aktivně podílel na mediálních projektech jako City Dudes, Fashion Verdict (Channel One). Tento designér je znám daleko za hranicemi Ruska a zemí postsovětského prostoru. Pravidelně se účastní módních přehlídek v Miláně, Paříži a tak dále.

Obecný popis oblečení od Simachev

Móda od Denise Simacheva se ve větší míře vztahuje na ulici. Styl oblečení, které vytváří, je docela honosný. Návrhář tak aktivně používá tisky s ruskou zaujatostí, symbolikou SSSR. Často se vyskytují trička s obrázky Putina, předměty související s olejem, klobouky pod vintage klobouky s klapkami na uši. Tématem je Khokhloma, Gzhel. Mnozí odpůrci návrháře v oblasti módního průmyslu jsou k těmto technikám skeptičtí. Denis Simachev, jehož trička jsou často kritizována a mají poměrně zajímavý vzhled, zpochybňuje vnější svět.

Povlečení Simachevem

Hlavním hrdinou našeho článku je nejen oblečení, ale i ložní prádlo. Denis Simachev ho také zdobí svými tradičními ruskými vzory. Kolekce je ve stylu "patsansky". Zobrazuje takové nápisy jako „Chlapec říkal, chlapec to udělal“, „Halloween“, „Pomathro a hodil“, „Krásný“, „Olej“, „Niche Svyatov“, „Ai em princesses“, „Sbohem, miluju lásku Koupit "s charakteristickými výkresy. Jedná se o námořnický styl, černé a bílé barvy, siluety vlka, mořské panny, papouška, koruny a další tisky, které jsou pro designéra vlastní.

Prádlo se vyznačuje svou kreativitou, kvalitou materiálů, jasem a jistou drsností. Tyto nápisy a kresby jsou mnohými považovány za vtipné. Specifickým materiálem, ze kterého je prádlo vyrobeno, je biomatin (druh bavlněné tkaniny, který je považován za pokrok v textilním průmyslu). Takové povlečení ocení moderní mládež a nejen to. Jako vždy, Denis se neodchýlí od jeho vlasteneckých témat.

Kitschevo od Denis - vrchol značky

Oblečení ze Simachev snadno rozeznatelné. Jeho chytlavé akcenty v předmětu SSSR a některé prvky ruské kultury jsou nepostradatelným atributem jeho módních sbírek. Ačkoli ne všichni přijímají Simachev jako skutečný módní guru, návrhář a módní návrhář, ospravedlňovat toto tím, že říká, že v principu, nic nového je vytvořeno, ale elementy minulé doby jsou používány, nicméně, on tvořil jeho vlastní okruh obdivovatelů. A není omezen na občany naší vlasti. Denis Simachev obleky, trička a další oblečení, ložní prádlo vytváří pro ty lidi, kteří se nebojí vyčnívat z davu.

Náš hrdina, kromě práce v módním průmyslu, se také zabývá jinými podniky. Otevřel svůj bar, který Denis vyvinul vlastníma rukama. Instituce úspěšně funguje a neustále shromažďuje velké publikum mladých lidí. Stěny zdobí nástěnné malby, interiér má exkluzivní prvky.

Simachev navíc vytvořil komunitu pro neprofesionální DJs, kterou je Denis sám. V tomto klubu mohou milovníci ukázat svou kreativitu, naučit se něco nového, ukázat svůj talent a prostě se dobře pobavit.

Cenová politika značky

Jaká je cena oblečení od Simachev? Kdo si to může dovolit? Denis kategoricky odmítá demokratické ceny. Domnívá se, že náklady jsou ukazatelem stavu značky, jejího významu mezi kupujícími a módními rozhodci. Proto lidé, kteří jsou schopni dát několik set eur (alespoň) za tričko, si například mohou koupit něco od tohoto návrháře. Minimální cena oblečení je 500 eur. Simachev však tvrdí, že nemá nedostatek klientů. "Zlatá mládež" ráda nakupuje módní oblečení od návrháře.

Nicméně, v posledních letech, samostatný řádek byl vytvořen z Denis, který má přijatelné ceny: džíny od 200 eur, trička od 70 eur. Návrhář tak chtěl dát možnost vložit do své značky věci širší okruh obyvatelstva.

arrow